Online Almanca Kursları

Sprachcaffe'nin Online kursları ile Almancanızı geliştirin ve kariyer seçeneklerinizi genişletin.

Online Kurs Türlerimiz »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Online Almanca Kursları

Online Almanca kursu, bu dili uygun bir şekilde öğrenmenizi sağlar. İnsanların Almanca öğrenmeye veya geliştirmeye başlayamamalarının nedenlerinden biri yoğun yaşam tempolarıdır. Yeni bir dil öğrenmek için her zaman "derslerim var, işe gidiyorum, çocuklara bakıyorum veya yapacak başka önemli işlerim var..." gibi bahanelerimiz vardır. Ancak Sprachcaffe'nin zengin ve kişileştirilmiş Almanca online kurs seçenekleri ile yoğun temponuzda bile evinizde kolayca Almanca öğrenme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Grup Dersleri

Grup derslerinde, sizinle aynı dil seviyesinde olan 7-12 uluslararası katılımcıyla birlikte eğitim alırsınız.

100 € / hafta

Aynı seviyede dil becerisine sahip 7-12 öğrenci (A1-C2)

Haftada 2 ile 30 ders (1 ders = 45 dk)

Farklı ülkelerden insanlarla tanışma fırsatı

Grup içi etkileşim

daha fazla bilgi

Haftada 10 ders 100 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)
Haftada 20 ders 200 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)

Bire bir Dersler

Tek başınıza veya sizinle aynı düzeyde olan başka bir öğrenci ile bire bir ders alabilirsiniz.

43 €

'dan başlayan fiyatlarla / ders başı

Aynı dil seviyesine sahip 1 yada 2 kişi için

Kayıt başına 2-6 ders verilir. (1 ders = 45 dk.)

Esnek tarih,saatler ve kişiselleştirilmiş müfredat

daha fazla bilgi

Tek kişilik özel ders2 kişilik özel ders
10 ders paketi: 430 €10 ders paketi: 340 € / kişi başı

Online bir kurs rezervasyonu yaparak, Almancanızı Münih veya Frankfurt okullarımızda geliştirmek için bir sonraki dil gezisinde %5 sadakat indirimi elde edersiniz!

Neden Almanca öğrenmelisiniz?

100 milyondan fazla insan tarafından konuşulan Almanca dünyanın en popüler dillerinden biridir ve siz de onlardan biri olabilirsiniz!

Birçok insanın Almanca öğrenmek istemesinin sebebi Almanca konuşulan diğer ülkelere seyahat etmekten hoşlanmaları veya orada yaşamak istemeleridir. O halde sunduğumuz yüksek kaliteli online Almanca derslerine katılın ve evde Almanca öğrenmenin tadını çıkarın!

Online Almanca Kurslarımızın faydaları nelerdir?

Akıllı teknolojiler

Akıllı telefonlarda da kullanılabilen teknolojiler kullanıyoruz.

Sadece gerçek öğretmenler

Deneyimli öğretmenlerden oluşan bir ekibe sahibiz.

Sertifikalar

Belirli bir kursu tamamladığınızda, ilgili kurs için sertifika alacaksınız.

Esneklik

Meşguliyetinize, amaçlarınıza, İngilizce seviyenize ve diğer faktörlere bağlı olarak doğru kursu seçebilirsiniz.

Almanca Çevrimiçi Kursu başlamadan önce ne yapılmalı?

Çevrimiçi bir kurs rezervasyonu yapmadan önce, kurs programını kontrol etmelisiniz. Yoğun kurslar, genel kurslardan daha sık yapılır veya süreleri standart derslerden daha fazladır. Aynı yeterlilik düzeyine sahip kişiler için, örneğin yeni başlayanlar için tasarlanmış ayrı kurslar da vardır (Çevrimiçi A1 Almanca kursu).

Ayrıca, bire bir kursa kaydolmayı da seçebilirsiniz. Bu kurslar özellikle kendi temposuna göre dil öğrenmek isteyenler için tavsiye edilir. Ders süresince öğretmeninizin dikkati sürekli sizin üzerinizde olacağı için telaffuzunuzu geliştirmeniz ve eksiklerinize odaklanmak için oldukça faydalıdır.

Bununla birlikte, grup halinde online Almanca öğrenmek de harika bir seçenek olabilir. Bu sayede sizinle aynı dersi alan diğer insanlarla etkileşime girme şansı elde edersiniz.

Almanca Online Kurslar için En İyi Öğretmenler!

Bir dil öğrenmek söz konusu olduğunda, doğru öğretmeni seçmek çok önemlidir. İşe aldığımız çalışanlarımız detaylı bir işe alım sürecinden geçmektedir. Özellikle, hepsinin alanlarında birkaç yıllık deneyime sahip olması ve öğrencileri yeni şeyler keşfetmeye teşvik etmek ve eğitim sürecini onlar için mümkün olduğunca eğlenceli hale getirmek için gerekli öğretme becerilerine sahip olmaları gerekmektedir.

Online Almanca derslerine nasıl başlayabilirsiniz?

Başlangıç ​​olarak, Almanca dilinde hangi seviyede yeterliliğe sahip olduğunuzu belirlemeniz önemlidir. Dilbilgisi, kelime bilgisi vb. bilginize göre belirlenir. Seviyenizi öğrenmek için girebileceğiniz bir test mevcuttur. Tek yapmanız gereken talimatları takip etmek ve sorulara cevaplar vermektir.

Katılımcı öğrenmeye devam ettikçe seviyesi aşağıdakilere göre artar:Önceden bilginiz yok (A0) - önceden Almanca bilginiz yok

Temel seviye (A1) - basit cümleler oluşturmak için temel bilgiye sahipsiniz

Alt-Orta seviye (A2) - gazetelerdeki karmaşık olmayan makaleleri okuyup anlayabilir ve basit açıklamalar yapabilirsinizOrta Düzey (B1) - Dilbilgisi ve kelime bilgisi konusunda yeterli başlangıç ​​bilgisine sahipsiniz

Orta Üst Düzey (B2) - Almanca bilginiz sağlam. Hemen hemen her konuda sohbet edebilirsinizİleri Düzey (C1) - soyut ve karmaşık içeriği anlayabilir ve spontane açıklamalar yapabilirsiniz

Ustalık (C2) - Almanca dilinde akıcı bir şekilde iletişim kurabilirsiniz

Dil yeterlilik seviyenizi biliyorsanız, Almanca B1 online kursu, Almanca B2 online kursu vb. gibi ihtiyacınız olan kurs için bir talep gönderebilirsiniz. Ancak yine de bir yerleştirme sınavına girmeniz gerekecektir. Web sitemize kaydolduğunuzda, teste erişebileceksiniz. Sonuçlarına göre seviyenize göre tasarlanmış bir kurs seçebilirsiniz. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır. Örneğin, mümkün olan en kısa sürede belirli bir seviyeye erişmeniz gerekiyorsa, çevrimiçi olarak yoğun bir Almanca kursu seçebilirsiniz. İş veya kişisel nedenlerle veya Almanca konuşulan bir ülkeye seyahat edecekler genellikle bu kursu seçerler.

Tüm becerileri (konuşma,yazma,okuma,dinleme) içeren bir çevrimiçi Almanca kursuna ihtiyacınız yoksa, konuşma kursu gibi belirli becerilerin geliştirilmesine odaklanan bir kurs seçebilirsiniz. Daha önce Almanca öğrenmiş ancak hatırlayamıyorsanız, hafızanızı tazelemek için planlanmış derslerimize kaydolmalısınız. Hatırlatma kursu, sahip olduğunuz becerileri yenilemenize ve bunları kişisel veya profesyonel yaşamınızda kullanabilmenize olanak tanır. Kim olursanız olun - bir iş adamı, öğrenci, gezgin veya sadece Almanca dilinde akıcılık kazanmak isteyen bir kişi - sizin en rahat koşullarda eğitim alabilmeniz için doğru kursu seçmenize yardımcı olacağız.

Doğru Kararı Verin

Sunduğumuz çok çeşitli kurs seçeneklerini göz önünde bulundurarak tam olarak neye ihtiyacınız olduğuna karar vermek zor olabilir. Tam bilgi almanın en iyi yolu bizimle iletişime geçmektir. Hangi zamanların sizin için daha uygun olduğu, ne için Almanca öğrenmek istediğiniz ve belirli bilgileri ne kadar sürede edinmeniz gerektiği gibi bazı temel bilgileri bize verirseniz sizin için en doğru Online Almanca dil kursu türünü belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Online kurslarla ilgili sorular

Öncelikle tarafınıza bir bağlantı gönderilecek ve e-posta yoluyla bu verilere erişebileceksiniz.

Oturuma web tarayıcınız üzerinden katılmak istiyorsanız, verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bir dosyayı indirmeniz ve çalıştırmanız istenecektir. Dosyayı açtıktan sonra sınıfta olacaksınız.

Çevrimiçi dil kursunuza akıllı telefonunuz aracılığıyla katılmak istiyorsanız, önce uygun uygulamayı yüklemeniz ve oturum açmanız gerekmektedir.

Oturuma telefonla da katılmak mümkündür. Bunu yapmak için davet e-postasında bulunan telefon numarasını yazmanız ve oturum şifresini girmeniz istenecektir.

Oturumunuz, öğretmeniniz çevrimiçi olur olmaz başlayacaktır.

Online derslerimize ideal olarak, mikrofonlu bir kamera veya "ön kamerası" olan bir akıllı telefonla katılım sağlanmaktadır. Ancak kamera olmadan da çevrimiçi dil kurslarına katılabilirsiniz. Bu durumda diğer katılımcılar sizi göremez, ancak yine de siz onları görebilirsiniz.

İnternete WiFi ile bağlıysanız, sabit bir sinyale sahip olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu modemden çok uzak olmamaktır.

Çevrimiçi dil kursuna katılmak için gerekenler:

Standart kalitede video

0,5 Mbps alınan

0,5 Mbps gönderilen

Yüksek tanımlı video

2,5 Mbit /s alınan

3.0 Mbit /s gönderilen

İnternet hızınızı eğitimiz öncesinde internet sağlayıcınızdan sorgulayabilirsiniz

3.0 Mbit/s transmit

Test your internet speed here: http://www.dslreports.com/speedtest

Kamera ve mikrofonunuzun doğru ayarlandığından ve düzgün çalıştığından emin olmak için test toplantısına katılabilirsiniz.