Online İtalyanca Kursları

İtalyanca dilini evinizin rahatlığında öğrenin.

Online Kurs Türlerimiz »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Online İtalyanca Kursu

Size uygun ve etkili online İtalyanca kursu mu arıyorsunuz? Sprachcaffe ile İtalyanca dil becerilerinizi evinizden kolayca ve rahatça geliştirebilirsiniz. Online İtalyanca kursumuza kaydolun ve İtalyanca dilini öğrenmeye başlayın. Sprachcaffe'de herkese uygun kurs seçenekleri var!

Grup Dersleri

Grup derslerinde, sizinle aynı dil seviyesinde olan 7-12 uluslararası katılımcıyla birlikte eğitim alırsınız.

100 € / hafta

Aynı seviyede dil becerisine sahip 7-12 öğrenci (A1-C2)

Haftada 2 ile 30 ders (1 ders = 45 dk)

Farklı ülkelerden insanlarla tanışma fırsatı

Grup içi etkileşim

daha fazla bilgi

Haftada 10 ders 100 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)
Haftada 20 ders 200 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)

Bire bir Dersler

Tek başınıza veya sizinle aynı düzeyde olan başka bir öğrenci ile bire bir ders alabilirsiniz.

43 €

'dan başlayan fiyatlarla / ders başı

Aynı dil seviyesine sahip 1 yada 2 kişi için

Kayıt başına 2-6 ders verilir. (1 ders = 45 dk.)

Esnek tarih,saatler ve kişiselleştirilmiş müfredat

daha fazla bilgi

Tek kişilik özel ders2 kişilik özel ders
10 ders paketi: 430 €10 ders paketi: 340 € / kişi başı

Çevrimiçi bir kurs rezervasyonu yaparak, okullarımızda yeni dil becerilerinizi geliştirmek için bir sonraki dil gezisinde %5 sadakat indirimi elde edersiniz!

Neden İtalyanca Öğrenmelisiniz?

İnsanların öğrenmek için bu güzel dili seçmesinin birçok nedeni vardır, örneğin:

İtalya'ya seyahat etmek istemeleri

İtalya'ya taşınmak istemeleri

İş için bu dili konuşmaları ve İtalyan gibi konuşmak istemeleri

Kısaca bu dili sevmeleri

İtalyanca Öğrenmek Zor mu?

Bu, ana dilinize bağlıdır. Başka bir Roman dili biliyorsanız, sizin için daha kolay olmasını bekleyebilirsiniz. Diğer dillerle karşılaştırıldığında İtalyanca kolaydır. Dahası, çoğu Amerikalı için öğrenmesi en kolay yabancı dildir. Bu nedenle, İtalyanca dilini öğrenmeniz gerekiyorsa, bunu çevrimiçi kurslara katılarak ve öğretmeninizin talimatlarını izleyerek yapın.

İtalyanca Öğrenmenin En Hızlı Yolu Nedir?

Hızlı bir şekilde İtalyanca öğrenmek ister misiniz? Sprachcaffe'nin yoğun bire bir veya grup İtalyanca kurslarından birini seçmeniz yeterlidir. Ana dili İtalyanca olan öğretmenlerimiz, kısa sürede İtalyanca konuşmaya başlayabilmeniz için verimli bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. Çalışmayı unutmayın ve gramer derslerini atlamayın. İtalyanca öğrenirken çok eğleneceksiniz.

Bazı insanlar İtalyanca kurslarının dışında ve yerli İtalyanca öğretmenlerinin yardımı olmadan dili öğrenmeye çalışırlar. Bu, İnternette bulunan gramer dersleri gibi yardımcı materyaller kullanılarak yapılabilir. Ancak bu seçenek, akıcı bir şekilde İtalyanca konuşmanıza yardımcı olmayacaktır. Bu dilde gerçekten ustalaşmak için İtalyanca dilbilgisi, telaffuz, kelime seçimi ve daha pek çok konuda kapsamlı bilgi sahibi olmanız gerekir.

İtalyanca kurslarına kaydolmalı ve deneyimli bir anadili İtalyanca öğretmeninden yardım almalısınız. İhtiyacınız olan her şeyi açıklayarak ve hatalarınızı düzelterek İtalyanca öğrenme sürecinde size rehberlik edecektir. Sprachcaffe'nin kurslarına katılırken, İtalyanca dilini hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak harika anadili İtalyanca öğretmenleri bulacaksınız.

Online İtalyanca öğrenmek mümkün mü?

Dil öğrenmenin geleneksel bir yolu, bir kursta bir öğretmenle yüz yüze etkileşim kurmaktır. Bu, bire bir veya grup dersleri olarak organize edilebilir. Ancak, herkesin internete erişebildiği ve neredeyse her şeyi bulabildiği zamanlarda yaşıyoruz. Online olarak yürütülen İtalyanca kursları öğrencilerin yararlanabileceği en büyük fırsatlar arasında yer almaktadır.

Bu tür kurslar İtalyanca öğrenmenin etkili bir yoludur! Pek çok kişi İtalyanca öğrenmek için bir kursa gitmeye yeterli zaman bulamıyor, ancak modern teknolojileri kullanarak saniyeler içinde bir derse katılabiliyor olmak size zamandan kazandırabilir.

Kurs sırasında öğretmenle canlı etkileşim önemlidir, ancak bunun için bir yere gitmeniz gerekmez! İtalyanca konuşmayı hayal ediyorsanız, bu dili çevrimiçi öğrenin ve yalnızca zamandan değil, aynı zamanda paradan da tasarruf edin. Online dil öğrenimi genellikle geleneksel bir kurstan daha ucuzdur.

Ayrıca aşağıdakilerden dolayı paradan tasarruf edebilirsiniz:
  • Kursa gitmek için bir araç kullanmanız gerekmez.
  • Evde olacağınız için bebek bakıcısına ihtiyaç duymazsınız.

Gördüğünüz gibi, çevrimiçi bir kurs alarak İtalyanca öğrenmek harika bir seçenek. Ancak, dil okulunun güvenilirliğinin çok önemli olduğunu unutmayın. Bu nedenle, çevrimiçi İtalyanca öğrenmeyi etkili ve eğlenceli hale getirmek için Sprachcaffe'yi seçin.

En İyi Online İtalyanca Kursu Nedir?

Sprachcaffe'nin sunduğu tüm kursları inceledikten sonra, başlangıçta uygun bir İtalyanca kursu seçmekte zorlanabilirsiniz. Mesele şu ki, her öğrencinin amaçlarına, programına, bilgi düzeyine (dil bilgisi ve kelime bilgisi), bütçesine ve diğer faktörlere göre bir öğrenme programı seçmesi gerekmektedir. Sprachcaffe, farklı öğrencilerin ihtiyaçlarını anlar ve her birine uygun, etkili bir seçenek sunar.

Doğru seçimi yapmak için göz önünde bulundurulması gereken faktörler şunlardır:

 

  • Özel veya grup çevrimiçi İtalyanca derslerini mi tercih edersiniz?

 

  • Temel bilgiye mi ihtiyacınız var veya kelime dağarcığını zenginleştirmek, okuma, yazma veya konuşma becerilerini geliştirmek gibi belirli hedefleriniz mi var?

 

  • Bir kursu ziyaret ederek belirli sonuçlara ne kadar sürede ulaşmanız gerekiyor?

 

  • Online İtalyanca derslerine ne zaman katılabilirsiniz?

Ayrıca, mevcut İtalyanca dil yeterlilik seviyenizi de bilmeniz gerekir. Başlangıç, orta ve ileri seviye olmak üzere üç seviye vardır. Önce bir seviye belirleme sınavına girmeyi unutmayın. Mevcut İtalyanca kurs programlarına göz atın ve ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulun. Gereksinimlerinize göre seçmeniz gereken dersler hakkında öneriler almak için Sprachcaffe'nin yardımsever ekibiyle iletişime geçin.

İtalyanca Öğrenmek İçin Neden Sprachcaffe'yi Seçmelisiniz?

Artık Online İtalyanca kurslarına katılmak için sağlam nedenler olduğunu biliyorsunuz. İtalyanca öğrenmeye gerçekten kararlıysanız, Sprachcaffe'nin online kursları sizin için iyi bir seçimdir:

  • Etkinliği ve güvenilirliği kanıtlanmış, güvenilir bir dil okuludur.
  • Öğrencilerden işadamlarına kadar farklı ihtiyaçları olan insanlar için çevrimiçi olarak çeşitli İtalyanca dil kursları sunmaktadır.
  • Makul fiyatlar ve indirimler sunar.
  • Sprachcaffe yalnızca öğrettiği dil anadili olan kişileri işe alır.

Sonuç olarak, Sprachcaffe, İtalyanca dilini sıfırdan öğrenmek veya bilgilerini geliştirmek isteyen herkes için ilgi çekici ve faydalı dersler sunan harika bir çevrimiçi dil okuludur. Hızlı bir şekilde İtalyanca konuşabilmek için siz de Sprachcaffe dil kurslarına katılın!

Çevrimiçi sınıfla ilgili sorular

Öncelikle tarafınıza bir bağlantı gönderilecek ve e-posta yoluyla bu verilere erişebileceksiniz.
Oturuma web tarayıcınız üzerinden katılmak istiyorsanız, verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bir dosyayı indirmeniz ve çalıştırmanız istenecektir. Dosyayı açtıktan sonra sınıfta olacaksınız.
Çevrimiçi dil kursunuza akıllı telefonunuz aracılığıyla katılmak istiyorsanız, önce uygun uygulamayı yüklemeniz ve oturum açmanız gerekmektedir.
Oturuma telefonla da katılmak mümkündür. Bunu yapmak için davet e-postasında bulunan telefon numarasını yazmanız ve oturum şifresini girmeniz istenecektir.
Oturumunuz, öğretmeniniz çevrimiçi olur olmaz başlayacaktır.

Online derslerimize ideal olarak, mikrofonlu bir kamera veya "ön kamerası" olan bir akıllı telefonla katılım sağlanmaktadır. Ancak kamera olmadan da çevrimiçi dil kurslarına katılabilirsiniz. Bu durumda diğer katılımcılar sizi göremez, ancak yine de siz onları görebilirsiniz.

İnternete WiFi ile bağlıysanız, sabit bir sinyale sahip olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu modemden çok uzak olmamaktır.

Çevrimiçi dil kursuna katılmak için gerekenler:

Standart kalitede video

0,5 Mbps alınan

0,5 Mbps gönderilen

Yüksek tanımlı video

2,5 Mbit /s alınan

3.0 Mbit /s gönderilen

İnternet hızınızı eğitimiz öncesinde internet sağlayıcınızdan sorgulayabilirsiniz

3.0 Mbit/s transmit

Test your internet speed here: http://www.dslreports.com/speedtest

Kamera ve mikrofonunuzun doğru ayarlandığından ve düzgün çalıştığından emin olmak için test toplantısına katılabilirsiniz.