Online İspanyolca Kursları

Dünyanın en popüler ikinci dili olan İspanyolcayı evinizden rahatça öğrenin.

Online Kurs Türlerimiz »

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Online İspanyolca Kursları

İspanyolca öğrenmek günümüzde birçok yönden avantajlara sahiptir ancak bu dile yeterli zamanı ayırmak herkes için mümkün olmayabilir. Ancak Online İspanyolca kursları bu sorunu çözebilir. Sprachcaffe, evde İspanyolca dil bilginisini geliştirmek isteyen herkes için online kurs seçenekleri sunar. Size en uygun İspanyolca kursunu nasıl seçebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Grup Dersleri

Grup derslerinde, sizinle aynı dil seviyesinde olan 7-12 uluslararası katılımcıyla birlikte eğitim alırsınız.

100 € / hafta

Aynı seviyede dil becerisine sahip 7-12 öğrenci (A1-C2)

Haftada 2 ile 30 ders (1 ders = 45 dk)

Farklı ülkelerden insanlarla tanışma fırsatı

Grup içi etkileşim

daha fazla bilgi

Haftada 10 ders 100 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)
Haftada 20 ders 200 € /hafta(5 gün)l Pzt-Cum 09:00, 14:00 veya 17:00 (CET)

Bire bir Dersler

Tek başınıza veya sizinle aynı düzeyde olan başka bir öğrenci ile bire bir ders alabilirsiniz.

43 €

'dan başlayan fiyatlarla / ders başı

Aynı dil seviyesine sahip 1 yada 2 kişi için

Kayıt başına 2-6 ders verilir. (1 ders = 45 dk.)

Esnek tarih,saatler ve kişiselleştirilmiş müfredat

daha fazla bilgi

Tek kişilik özel ders2 kişilik özel ders
10 ders paketi: 430 €10 ders paketi: 340 € / kişi başı

Çevrimiçi bir kurs rezervasyonu yaparak, okullarımızda yeni dil becerilerinizi geliştirmek için bir sonraki dil gezisinde %5 sadakat indirimi elde edersiniz!

İspanyolca Öğrenmek İçin Nedenler Nelerdir?

İspanyolca öğrenmek için çevrimiçi kurslara kaydolma konusunda hala şüpheleriniz varsa, aşağıdaki nedenleri okumalısınız:

En çok konuşulan dillerden biri

İspanyolca, tüm dünyada 400 milyondan fazla insan tarafından kullanılan en popüler dillerden biridir. Bu, insanların yaklaşık %6'sının bu dili konuştuğu anlamına gelir ve aynı zamanda 20 farklı ülkede resmi dildir.

Artan Popülarite

İspanyolca'nın popülaritesinin önümüzdeki yıllarda gittikçe artması bekleniyor. Yani, bu dili öğrenmeye başlamak için doğru zaman tam da şimdi!

Daha iyi iş fırsatları

İspanyolca bilgisi CV'nizin önemini artıracağından daha iyi iş fırsatları yakalayabileceksiniz.

Seyahat etmeyi kolaylaştırır

Dünyayı gezmek daha eğlenceli ve kolay olacak. İspanya'nın yanı sıra Meksika veya Küba gibi ülkelere de seyahat etmek ister misiniz? Bu durumda, daha iyi bir seyahat deneyimi için kesinlikle İspanyolca öğrenmeniz gerekecektir.

İspanyolca dilinin kullanıldığı ülkeye eğitime gidebilirsiniz. Bu, en iyi üniversitelerden birinde diploma almak için harika bir şans olabilir. Bu nedenle, birçok insan ikinci dil olarak İspanyolca'yı tercih etmektedir. Eğer siz de onlardan biriyseniz, bu dili en iyi şekilde nasıl öğreneceğinizi öğrenin.

İspanyolca Öğrenmek Kolay mı?

Genel olarak, İspanyolca dilini öğrenmek zordur. Ancak bu, öğrenemeyeceğiniz anlamına gelmez. Sprachcaffe tarafından sunulan online İspanyolca kurslarına kaydolarak, size birçok harika bir vizyon kazandıracak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Adım adım daha fazla bilgi edinecek ve sonunda kendinizi özgürce İspanyolca iletişim kurarken bulacaksınız. Başlamak düşündüğünüz kadar zor olmayacak, bu yüzden en kısa sürede başlamaktan çekinmeyin.

Hızlıca İspanyolca Öğrenmek Mümkün mü?

Konu İspanyolca olduğunda, muhtemelen en sık sorulan soru ne kadar sürede öğrenileceğidir. Bunun o kadar da zor olmadığını söyleyebiliriz. İspanyolca öğrenmeye yeterince zaman ayırmaya istekli misiniz? Bu durumda, haftada mümkün olduğunca çok sayıda online İspanyolca dersi almanız gerekecektir.

İspanyolca konuşan biri olmak için kelime dağarcığınızı zenginleştirmeniz, dil bilgisi özelliklerini öğrenmeniz, telaffuzunuzu geliştirmeniz ve genellikle çok fazla okuma, yazma ve konuşma yapmanız pratiği yapmanız gerekir.

Sprachcaffe'nin sunduğu İspanyolca kurslarında ihtiyacınız olan dil öğreniminde size yardımcı olacak profesyonel öğretmenler bulacaksınız. Bu durumda öğretmeniniz ile bireysel olarak çalışacağınız özel bir kurs düşünmelisiniz. Eşiniz gibi tanıdığınız birinden online İspanyolca derslerinize katılmasını da isteyebilirsiniz. İzlenimlerinizi paylaşabilecek ve birbirinize pratik yapma konusunda yardım edebileceksiniz.

İspanyolca online olarak nasıl öğrenilir?

Sprachcaffe'nin yardımıyla İspanyolca öğrenmek çok basit. Tek yapmanız gereken uygun bir İspanyolca kursu seçmek. Kendi hızınızda İspanyolca kursları seçerseniz, öğretmeniniz size net talimatlar ve açıklamalar verecektir. Ayrıca, dil okulunun güler yüzlü müşteri temsilcilerinden her zaman yararlı bilgiler isteyebilirsiniz.

Buna ek olarak, internette küçük sınavlar, testler vb. gibi çeşitli yardımcı materyaller bulmak mümkündür. İspanyolca çeşitli videolar izleyebilir, bu dilde makaleler okuyabilir ve hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek birkaç İspanyol arkadaş edinebilirsiniz.

En iyi Online İspanyolca Kursu Nedir?

Uygun bir program seçmek çok önemlidir. Bu konuda birkaç faktör göz önünde bulundurulmalıdır. Özel bir seviye belirleme sınavına girmeli ve yeterlilik seviyenizi belirlemelisiniz. Bu test sırasında İspanyolca dilbilgisi, kelime bilgisi ve diğer yönlere ilişkin bilgileriniz değerlendirilecektir.

Aşağıdaki liste size standart seviyeleri gösterir:

• Başlangıç
• Orta seviye
• Üst orta seviye
• İleri seviye

Her biri belirli bir düzeyde okuma, yazma ve konuşma becerileri anlamına gelir. Örneğin, daha önce hiç İspanyolca öğrenmediyseniz ve en azından temel İspanyolca bilgisine ihtiyacınız varsa, o zaman kesinlikle bir başlangıç ​​İspanyolca kursuna kaydolmanız gerekecektir.

Neden Sprachcaffe'yi Seçmelisiniz?

Sektörde 35 yılı aşkın süredir Sprachcaffe, İspanyolca öğrenmeyi ve becerilerini geliştirmeyi hedefleyenler için dil kurslarının nasıl düzenleneceğini kesinlikle biliyor. Her şey düşünüldü ve yapmanız gereken tek şey üye olmak.

Sprachcaffe'nin öğrencilerine sunduğu başlıca avantajlar şunlardır:

• Uzun yıllar deneyime sahip arkadaş canlısı anadil öğretmenleri

 

  • Uygun fiyatlar ve cazip indirimler

 

  • Herkesin kendine uygun bir kurs seçebilmesi için çeşitli seçenekler;

 

  • İspanyolca öğrenmek için güvenilir, güvenli ve kullanışlı bir çevrimiçi platform;

Ve tüm sorularınız veya sorunlarınızda size yardımcı olacak bir müşteri desteği. Gördüğünüz gibi, çevrimiçi İspanyolca öğrenmek ve becerilerinizi geliştirmek için Sprachcaffe'yi seçmeniz için birçok neden var.

Çevrimiçi sınıfla ilgili sorular

Öncelikle tarafınıza bir bağlantı gönderilecek ve e-posta yoluyla bu verilere erişebileceksiniz.

Oturuma web tarayıcınız üzerinden katılmak istiyorsanız, verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Daha sonra bir dosyayı indirmeniz ve çalıştırmanız istenecektir. Dosyayı açtıktan sonra sınıfta olacaksınız.

Çevrimiçi dil kursunuza akıllı telefonunuz aracılığıyla katılmak istiyorsanız, önce uygun uygulamayı yüklemeniz ve oturum açmanız gerekmektedir.

Oturuma telefonla da katılmak mümkündür. Bunu yapmak için davet e-postasında bulunan telefon numarasını yazmanız ve oturum şifresini girmeniz istenecektir.

Oturumunuz, öğretmeniniz çevrimiçi olur olmaz başlayacaktır.

Online derslerimize ideal olarak, mikrofonlu bir kamera veya "ön kamerası" olan bir akıllı telefonla katılım sağlanmaktadır. Ancak kamera olmadan da çevrimiçi dil kurslarına katılabilirsiniz. Bu durumda diğer katılımcılar sizi göremez, ancak yine de siz onları görebilirsiniz.

İnternete WiFi ile bağlıysanız, sabit bir sinyale sahip olduğunuzdan emin olun. Bunu yapmanın en iyi yolu modemden çok uzak olmamaktır.

Çevrimiçi dil kursuna katılmak için gerekenler:

Standart kalitede video

0,5 Mbps alınan

0,5 Mbps gönderilen

Yüksek tanımlı video

2,5 Mbit /s alınan

3.0 Mbit /s gönderilen

İnternet hızınızı eğitimiz öncesinde internet sağlayıcınızdan sorgulayabilirsiniz

3.0 Mbit/s transmit

Test your internet speed here: http://www.dslreports.com/speedtest

Kamera ve mikrofonunuzun doğru ayarlandığından ve düzgün çalıştığından emin olmak için test toplantısına katılabilirsiniz.