St Julian's Malta

2 Hafta/ 1.250 € 'dan başlayan fiyatlarla

İngilizce öğrenmek ve güzel Malta adasını keşfetmek isteyen 14 yaş ve üstü öğrenciler için dil kursları.

Tekliflerimize göz atın »

Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

St Julians'ta Gençler için İngilizce Kursları

Evinizdeki nahoş havadan kurtulun ve Akdeniz'deki İngilizce kursları için bir numaralı yer olan güneşli Malta'daki St. Julian's kampüsümüzde sürükleyici bir İngilizce kursunun tadını çıkarın. Muhteşem bir iklim, rahat bir zihniyet ve adanın resmi dili olarak İngilizce - daha ne isteyebilir ki insan? Dünyada böyle rahat ve çeşitli bir ortamda öğrenmenize ve büyümenize izin verecek çok az yer var.

Pitoresk sahil kasabası St. Julian's, adanın doğu kıyısında yer alır. Bir zamanlar bir balıkçı köyüyken, şimdi canlı bir kasaba ve gençlerin İngilizce öğrenmeleri ve kalıcı dostluklar kurmaları için harika bir yer. Harika bir iklim ve büyüleyici bir manzara ile karakterize edilen St. Julian's, başka hiçbir şeye benzemez.

COVID-19 sırasında Malta'ya dil gezisi

Kapsamlı güvenlik önlemlerimiz sayesinde Malta'ya dil seyahati mümkün! Sprachcaffe, Malta'da güvenli bir tatil geçirmenizi sağlamak için her öğrencinin sağlığı için özel önlemler alır. Öğrencilerin rahat ve güvenli bir ortamda seyahat edebilmeleri ve öğrenebilmeleri için Malta'daki COVID durumu ile ilgili günlük güncellemelere dikkat edilmektedir.

Güneşli Hava

300 günden fazla güneş ışığı ile St. Julian's en iyi Akdeniz iklimine sahiptir! Plajdan birkaç adım ötede İngilizce öğrenmenin daha iyi bir yolu var mı?

Uluslararası Ortam

Yerli ve yabancı gezginlerle sürekli iletişim kurarak dili daha hızlı ve daha etkili bir şekilde öğreneceksiniz.

Çeşitli Eğlence Programları

14-17 yaşındakiler için denetimli eğlence aktivitelerinin yanı sıra 18+ için daha esnek olanlar aktiviteler: asla unutamayacakları bir dil gezisi!

Uçuş Refakatçisi

Ek bir ücret karşılığında uçuşunuzda size eşlik etmekten, güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktan mutluluk duyarız.

En güzel yerde İngilizce öğrenin

Bir zamanlar Malta'nın doğu kıyısında küçük bir balıkçı köyü olan St. Julian's, inanılmaz canlı günlük yaşamına rağmen geçmişin büyüsünü koruyan, şimdi pitoresk bir sahil kasabasıdır. Sprachcaffe okulu, geçmiş ve şimdiki dil öğrencilerimizin çoğunun favorisi haline gelen bu resimli kartpostal idilin ortasında yer almaktadır. St. Julian', tarihle dolu sokaklarında gezintiye çıkmayı tercih edenlerden, kasabanın çok sayıdaki restoran ve kafelerinden birinde sadece dinlenmek isteyenlere kadar herkes için gerçekten bir şeyler sunmaktadır.

Öğrenciler İngilizce dersleriyle meşgul olmadığında, berrak Akdeniz sularında serinlerken, plaj voleybolu oynarken veya çeşitli küçük butikleri ve yakınlardaki popüler alışveriş merkezini keşfederken bulunabilirler. Akşamları yerel bölge, yürüme mesafesindeki hareketli gece hayatı merkezi Paceville ile gençler için canlı bir buluşma yerine dönüşüyor. Harika havası ve mevcut aktivite zenginliği ile St. Julian's'ın dünyanın her yerinden gençler için neden bu kadar popüler bir yer olduğunu anlamak çok kolay!
18 yaşından büyükseniz, Malta'da yetişkinler için dil kursları da sunuyoruz - Malta'da herkes için bir şeyimiz var!

Bar ve Restoranlar

Kampüste yemekler, alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar

Büyük Havuz

Rahatlayın ve muhteşem havuzumuzda yüzün!

Plaj Voleybolu

Arkadaş canlısı bir plaj voleybolu turnuvasında arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Wifi

Web'de ücretsiz gezinin!

St. Julian's'daki İngilizce kurslarımızdan birine neden kaydolmalısınız?

Malta'da gençler için İngilizce kursu almak eşsiz bir deneyim, özellikle de inanılmaz konumu nedeniyle: Bir Akdeniz tatil beldesinde dinlenirken, nitelikli, yerli öğretmenlerden İngilizce öğreniyorsunuz, daha ne isteyebilirsiniz ki! Malta'nın bitmeyen yazının tadını çıkarın, dünyanın her yerinden diğer gençlerle arkadaş olun ve aynı zamanda İngilizcenizi geliştirin. Öğrencilerimiz çok çeşitli kurslar arasından seçim yapabilirler: başlangıç ​​seviyesinden A-seviyesine hazırlık. İngilizce'de güvenle iletişim kurabilmek günümüzde temel hale geldi, bu nedenle İngilizce kursu almak gerçekten geleceğinize yapılan bir yatırımdır. Ancak Sprachcaffe'nin dil gezileri sadece bir dil öğrenmekten daha fazlasıdır: güvenli ve rahat bir ortamda kalıcı dostluklar kurmak ve ilk bağımsız adımlarınızı atmak için paha biçilmez bir fırsattır. Öyleyse ne duruyorsunuz, kaydolun ve St. Julian's'ta İngilizce kursu almanın birçok avantajını keşfedin!

Şimdi Rezervasyon Yapın


St. Julianstaki Okulumuz

St. Julian's'daki İngilizce okulumuz, Sprachcaffe'nin özel mülkiyetindeki öğrenim ortamı olan seçkin Club Village'da yer almaktadır. Büyük tesis sadece birkaç tam donanımlı sınıf içermekle kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin konaklaması için özenle tasarlanmış çeşitli daireler de vardır.

Ve hepsi bu değil... İngiliz okulunun arazisinde, akşamları partilerin düzenlendiği bir restoran ve bara sahip olduğumuz için de şanslıyız. Tesislerin listesi bununla da sınırlı değil... Dışarıda herkese otelimizden ayrılmadan gevşeme, eğlenme ve serinleme fırsatı sunan bir plaj voleybolu sahası, geniş gölgeli bir bahçe ve büyük bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Sadece kapalı alanda dinlenmek ve serinlemek isteyenler için uydu kanallarının yanı sıra çeşitli DVD'lerin bulunduğu bir TV odası ve bilardo masalı bir oyun odası bulunmaktadır.

Maceraperestler için, yeni başlayanlar için deneme kurslarının yanı sıra daha gelişmiş dalgıçlar için seanslar sunan bir tüplü dalış merkezi ile de çalışıyoruz.

Konum

Dil okulu, doğrudan muhteşem Sprachcaffe kampüsünde yer almaktadır.

Avantajlar

Kampüs, rezidans, restoranlar, bar, havuz, plaj voleybolu sahası, bahçe ve çok daha fazlasını içerir!

WiFi

Kampüste WiFi ücretsizdir.

Dil Kursları

Öğretim materyalleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

FELTOM Akrediteli

Dil okulunun kalitesi FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisation Malta) tarafından katı kriterlere göre düzenli olarak kontrol edilmekte ve onaylanmaktadır. Akreditasyon sistemi, akademik mükemmelliğe ulaşılmasını ve sürdürülmesini sağlar. FELTOM ile birlikte, güvenlik, refah, konaklama ve eğlence gereksinimleri de dahil olmak üzere öğrencinin Malta'da kalmasıyla ilgili tüm yönleriyle kalite standartlarını belirlemeye çalışıyoruz.

Cambridge Hazırlık Merkezi

Sprachcaffe Malta bir Cambridge Hazırlık Merkezidir. Bizimle, belirli bir İngilizce sertifikasına hazırlanabilir ve ardından seçtiğiniz Cambridge sınavına girebilirsiniz. İngilizce sertifikalarına hazırlanmak için dil kursları hakkında daha fazla bilgiyi Malta'daki dil kursları hakkında bölümde bulabilirsiniz.


Kurs Detayları

Malta'daki okulumuzda, yeni başlayanlardan ileri düzey öğrencilere kadar farklı dil seviyelerine sahip öğrenciler için İngilizce kursları sunuyoruz. Her öğrencinin İngilizce seviyesini doğru bir şekilde belirlemek ve onları doğru sınıfa yerleştirmek için kursa başlamadan önce ücretsiz bir çevrimiçi dil değerlendirme testi tamamlamalarını istiyoruz. Kurs başlamadan önce dil seviyenizi belirleyerek, yetersiz veya fazla zorlanmanızı engelleyebiliriz.

14-21 yaş arası için

Standart, Yoğun veya Üniversite hazırlık kursları

Küçük çalışma grupları

Küçük çalışma grupları

Etkili bir dil kursu, son derece yetkin ve deneyimli öğretmenlere ihtiyaç duyar. Sprachcaffe'nin öğretmenleri, kendilerini her öğrencinin istedikleri dil seviyesine eğlenceli ve kolay bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaya adamış, ana dili İngilizce olan nitelikli kişilerdir. Bu İngilizce sınıflarındaki vurgu, yaratıcılık ve eğlencenin yanı sıra iletişim ve katılım üzerinedir.

İngilizce Kurslarımız

St. Julian'da dört tür İngilizce kursu sunuyoruz: standart, yoğun, A seviyeleri ve ek uzmanlık becerileri veya konuları (seçmeli dersler). Hangi kursu seçeceğiniz gerçekten mevcut yeteneğinize ve ne kadar hızlı gelişmek istediğinize bağlıdır. Sınıfta daha fazla ve havuz başında daha az zaman geçirmek istiyorsanız, yoğun bir kursa gidin. Daha rahat bir hızda öğrenmek istiyorsanız, standart kurs size daha uygun olacaktır.

Hem standart hem de yoğun kurs türleri dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma ve yazma anlama ile konuşma pratiğine (özellikle yoğun kursta) odaklanır. Malta'da İngilizce öğrenmenin en güzel yanı, öğrencilerin boş zamanlarında adayı keşfetme şansına sahip olmaları ve sınıf dışındaki deneyimlerini sınıfta tartışma materyali olarak kullanabilmeleridir. Derslerin hızı ve konularının öncelikle öğrenciler tarafından dikte edilmesine izin veren öğrenci merkezli bir öğretim yöntemi kullanıyoruz.

İngilizce kurslarımız hakkında detaylı bilgi

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Seçmeli Dersler

10 dersten oluşmaktadır.
Minimum süre 1 hafta
Maksimum grup büyüklüğü 14
Farklı ders temaları seçme şansı

Malta dil kurslarımızda derslerin yapısını etkileyebilir ve ilgilendiğiniz konuları önerebilirsiniz. Öğrenme çeşitliliği sağlamak için güzel havuzumuzun kenarında bazı dersler düzenlenmektedir. Zamanın verimli kullanıldığından emin olmak için, seyahat başlamadan önce size çevrimiçi testimizin bağlantısını göndereceğiz. O halde Pazartesi günü ilk dersinize başlamaya hazırsınız! Dil kursunuzu başarıyla tamamladığınızda, katılımınızı onaylayan bir sertifika alacaksınız.


St. Julian's için Konaklamalarımız

Dil kursuna ek olarak, başarılı bir dil çalışma gezisi, rahat hissedeceğiniz konaklamaları da içerir. St. Julian's Holiday Camp iki farklı seçenek sunar: Club Village veya yerel bir aile yanında/özel konaklama.

Hangisini seçerseniz seçin, her iki seçenek de kahvaltı, kampüste öğle yemeği ve sıcak akşam yemeğinden oluşan tam pansiyon içerir.

13-15, 16-17 ve 18-21 yaşlarındaki öğrenciler genellikle bir odayı paylaşır. Konaklama birimine varış pazar günleri, ayrılış ise cumartesi günleridir. Dil seyahati konaklama hakkında daha fazla bilgi »

Konaklama Seçeneklerimiz

Aile Yanı

3 yataklı odalar
Tam pansiyon
Yürüyerek yada otobüs ile ulaşım (15 dakika)
Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Konakladığınız yerde Malta misafirperverliğini, düşünce yapısını ve geleneklerini tanımak mı istiyorsunuz? Aile yanı konaklama size tüm bunları sunuyor! Ev sahibi ailede, yeni edindiğiniz dil becerilerinizi de hemen uygulamaya koyabilirsiniz. Ayrıca diğer kurs katılımcıları veya gençlerle birlikte yaşayacaksınız. Yemek veya odanız konusunda özel gereksinimleriniz var mı veya bir arkadaşınızla aynı özel konaklama yerinde kalmak ister misiniz? Sorun değil, isteklerinizi dikkate almaktan mutluluk duyarız!

Club Village

2,3 yada çok yataklı odalar
Tam pansiyon
Kampüs içi konaklama
Ortak banyo, mutfak, haftalık temizlik

Detaylı bilgi için »

Daha bağımsız mı olmak istiyorsunuz? O zaman Club Village sizin için mükemmel bir konaklama yeri! Burada dairelerde diğer öğrencilerle birlikte yaşayacak ve okula yakınlığın yanı sıra büyük yüzme havuzu, restoran, bar, voleybol sahası ve boş zaman etkinlikleri ile efsanevi Sprachcaffe kampüsünün lüksünün tadını çıkaracaksınız.

Sprachcaffe'nin Club Village daireleri


St Julians'ta Gençler için Aktiviteler

Bir dil gezisi sadece dil öğrenmekle ilgili olmamalıdır. Aynı zamanda ülkenin kültürüne, insanlarına ve geleneklerine kendinizi kaptırmakla ilgili olmalıdır. Bu nedenle Malta'daki eğitim gezimiz, popüler destinasyon Sliema'da binicilik, go-kart, bovling ve alışveriş gibi sınıf dışında çeşitli aktiviteler içermektedir.

Her hafta, hareketli başkent Valletta'yı, komşu ada Comino'nun Mavi Lagünü'nü veya ünlü 'Malta Turumuz' ile tüm adayı keşfedebileceğiniz geziler de sunuyoruz.

Heyecan verici günlük geziler

Malta'daki öğrenciler için dil kurslarımıza aşağıdaki geziler dahildir:

  • 2 haftalık konaklama için: 2 yarım gün ve 1 tam gün gezi
  • 3 haftalık konaklama için: 3 yarım gün ve 2 tam gün gezi

Akşam programı arzulanan hiçbir şey bırakmaz. Plaj ve tekne partilerini, karaoke veya komedi gecelerini deneyimleyin. Efsanevi öğrenci partilerimizde, yeni uluslararası arkadaşlarınızla en iyi zaman geçireceksiniz. Aranızdaki yaşlılar, Malta'nın en popüler disko mili olan Paceville'de, Sprachcaffe kampüsünden sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde canlı gece hayatını keşfedeceklerinden emin olabilirsiniz.

Öğrenmeyi ve eğlenceyi birleştirin

İngilizce derslerinizden sonra harika atölye çalışmalarına ve ders dışı etkinliklere katılma fırsatınız var. Kamplarımız ve atölyelerimiz daha sonra 13:00 - 14:30 saatleri arasında gerçekleşir. Daha sonra, güneşte uzanmak veya bölgeyi keşfetmek için hala bol zaman var.

Lütfen unutmayın: Standart Kursun İngilizce dersleri her gün 12:15'te sona erer ve kamplarımıza ve atölyelerimize katılmanıza olanak tanır. Yoğun İngilizce Kursu alırsanız, kurslar aynı anda gerçekleştiği için maalesef katılamazsınız. Matematik ve futbol kampları Almanca ve gerekirse kısmen İngilizce olarak yapılır.

St. Julian's Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Voleybal Turnuvası ve Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Malta Deneyimi * Malta'yı keşfedin

Akşam:
Futbol ve Karaoke Gecesi

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Ulusal Akvaryum*

Akşam:
Sinema Gecesi*

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Golen Bay Plajı Gezisi*

Akşam:
Instagram Yarışması

Cuma

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Hazine Avı

Akşam:
Veda Partisi

Cumartesi

Malta'nın en iyileri turu

2 haftalık bir konaklamadan itibaren Malta'nın en iyileri turu dahildir!

Pazar

Malta adasının kalbi turu

Akşam:
Oyun gecesi

* Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi ile daha da eğlenceli!

Nihai Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi ile daha fazla gezi ve aktiviteye katılma fırsatınız var. Bu paket, haftalık 65 EUR ek ücret karşılığında sunulmaktadır.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Her zaman hatırlayacağın bir tatil yapmak ister misin? İngilizce becerilerinizi geliştirmek için istekli misiniz? O halde St. Julian's'a bir dil çalışma gezisi için yer ayırtın! Sprachcaffe olarak, muhteşem ve güneşli Malta'yı keşfederken dil seviyenizi önemli ölçüde geliştirmenize olanak sağlayacak harika bir U20 programı hazırladık.

Malta'daki herkes İngilizce bildiği için, Valletta'nın tarihi kent merkezinde veya Gozo'nun güzel kumsalında yürürken sınıfta öğrenilen kelime ve grameri pratik etme şansına sahip olacaksınız! Gençler için kaliteli dil kursları sağlama konusundaki kapsamlı deneyimimizi kullanarak, St. Julian'da çok çeşitli hizmetler içeren harika bir program hazırladık: bunlar arasında çeşitli konaklama seçenekleri, her seviye için kurslar ve çeşitli müfredat dışı etkinlikler yer alıyor.

U20 programımıza kaydolun ve Malta'da heyecan verici bir tatil yaşayın! zaten 18 yaşında mısın? O zaman yetişkinlere yönelik dil kurslarımıza da katılabilirsiniz!

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Gençler için çevrimiçi dil kursları

Tüm dil kursları çevrimiçi olarak da yapılabilir! Evinizden çıkmadan küçük gruplar halinde veya bireysel derslerde deneyimli dil öğretmenleri ile garantili Sprachcaffe kalitesiyle dil öğrenin.

Çevrimiçi dil öğrenin

Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın