St Julian's Malta

2 Hafta/ 1.250 € 'dan başlayan fiyatlarla

İngilizce öğrenmek ve güzel Malta adasını keşfetmek isteyen 14 yaş ve üstü öğrenciler için dil kursları.

Tekliflerimize göz atın »

Sprachcaffe Espresso İndirimi ile 400 €'ya kadar tasarruf edin!

Bir sonraki dil seyahatinizde büyük bir tasarruf sağlayın! İnanılmaz indirimlerimizden yararlanın ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Beklemeyin; bugün tasarruf etmeye başlayın!

 

Şimdi tasarruf edin

St Julians'ta Gençler için İngilizce Kursları

Evinizdeki nahoş havadan kurtulun ve Akdeniz'deki İngilizce kursları için bir numaralı yer olan güneşli Malta'daki St. Julian's kampüsümüzde sürükleyici bir İngilizce kursunun tadını çıkarın. Muhteşem bir iklim, rahat bir zihniyet ve adanın resmi dili olarak İngilizce - daha ne isteyebilir ki insan? Dünyada böyle rahat ve çeşitli bir ortamda öğrenmenize ve büyümenize izin verecek çok az yer var.

Pitoresk sahil kasabası St. Julian's, adanın doğu kıyısında yer alır. Bir zamanlar bir balıkçı köyüyken, şimdi canlı bir kasaba ve gençlerin İngilizce öğrenmeleri ve kalıcı dostluklar kurmaları için harika bir yer. Harika bir iklim ve büyüleyici bir manzara ile karakterize edilen St. Julian's, başka hiçbir şeye benzemez.

Güneşli Hava

300 günden fazla güneş ışığı ile St. Julian's en iyi Akdeniz iklimine sahiptir! Plajdan birkaç adım ötede İngilizce öğrenmenin daha iyi bir yolu var mı?

Uluslararası Ortam

Yerli ve yabancı gezginlerle sürekli iletişim kurarak dili daha hızlı ve daha etkili bir şekilde öğreneceksiniz.

Çeşitli Eğlence Programları

14-17 yaşındakiler için denetimli eğlence aktivitelerinin yanı sıra 18+ için daha esnek olanlar aktiviteler: asla unutamayacakları bir dil gezisi!

Uçuş Refakatçisi

Ek bir ücret karşılığında uçuşunuzda size eşlik etmekten, güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlamaktan mutluluk duyarız.

En güzel yerde İngilizce öğrenin

Bir zamanlar Malta'nın doğu kıyısında küçük bir balıkçı köyü olan St. Julian's, inanılmaz canlı günlük yaşamına rağmen geçmişin büyüsünü koruyan, şimdi pitoresk bir sahil kasabasıdır. Sprachcaffe okulu, geçmiş ve şimdiki dil öğrencilerimizin çoğunun favorisi haline gelen bu resimli kartpostal idilin ortasında yer almaktadır. St. Julian', tarihle dolu sokaklarında gezintiye çıkmayı tercih edenlerden, kasabanın çok sayıdaki restoran ve kafelerinden birinde sadece dinlenmek isteyenlere kadar herkes için gerçekten bir şeyler sunmaktadır.

Öğrenciler İngilizce dersleriyle meşgul olmadığında, berrak Akdeniz sularında serinlerken, plaj voleybolu oynarken veya çeşitli küçük butikleri ve yakınlardaki popüler alışveriş merkezini keşfederken bulunabilirler. Akşamları yerel bölge, yürüme mesafesindeki hareketli gece hayatı merkezi Paceville ile gençler için canlı bir buluşma yerine dönüşüyor. Harika havası ve mevcut aktivite zenginliği ile St. Julian's'ın dünyanın her yerinden gençler için neden bu kadar popüler bir yer olduğunu anlamak çok kolay!
18 yaşından büyükseniz, Malta'da yetişkinler için dil kursları da sunuyoruz - Malta'da herkes için bir şeyimiz var!

Bar ve Restoranlar

Kampüste yemekler, alkolsüz içecekler ve atıştırmalıklar

Büyük Havuz

Rahatlayın ve muhteşem havuzumuzda yüzün!

Plaj Voleybolu

Arkadaş canlısı bir plaj voleybolu turnuvasında arkadaşlarınıza meydan okuyun.

Wifi

Web'de ücretsiz gezinin!

St. Julian's'daki İngilizce kurslarımızdan birine neden kaydolmalısınız?

Malta'da gençler için İngilizce kursu almak eşsiz bir deneyim, özellikle de inanılmaz konumu nedeniyle: Bir Akdeniz tatil beldesinde dinlenirken, nitelikli, yerli öğretmenlerden İngilizce öğreniyorsunuz, daha ne isteyebilirsiniz ki! Malta'nın bitmeyen yazının tadını çıkarın, dünyanın her yerinden diğer gençlerle arkadaş olun ve aynı zamanda İngilizcenizi geliştirin. Öğrencilerimiz çok çeşitli kurslar arasından seçim yapabilirler: başlangıç ​​seviyesinden A-seviyesine hazırlık. İngilizce'de güvenle iletişim kurabilmek günümüzde temel hale geldi, bu nedenle İngilizce kursu almak gerçekten geleceğinize yapılan bir yatırımdır. Ancak Sprachcaffe'nin dil gezileri sadece bir dil öğrenmekten daha fazlasıdır: güvenli ve rahat bir ortamda kalıcı dostluklar kurmak ve ilk bağımsız adımlarınızı atmak için paha biçilmez bir fırsattır. Öyleyse ne duruyorsunuz, kaydolun ve St. Julian's'ta İngilizce kursu almanın birçok avantajını keşfedin!

Şimdi Rezervasyon Yapın


St. Julianstaki Okulumuz

St. Julian's'daki İngilizce okulumuz, Sprachcaffe'nin özel mülkiyetindeki öğrenim ortamı olan seçkin Club Village'da yer almaktadır. Büyük tesis sadece birkaç tam donanımlı sınıf içermekle kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin konaklaması için özenle tasarlanmış çeşitli daireler de vardır.

Ve hepsi bu değil... İngiliz okulunun arazisinde, akşamları partilerin düzenlendiği bir restoran ve bara sahip olduğumuz için de şanslıyız. Tesislerin listesi bununla da sınırlı değil... Dışarıda herkese otelimizden ayrılmadan gevşeme, eğlenme ve serinleme fırsatı sunan bir plaj voleybolu sahası, geniş gölgeli bir bahçe ve büyük bir yüzme havuzu bulunmaktadır. Sadece kapalı alanda dinlenmek ve serinlemek isteyenler için uydu kanallarının yanı sıra çeşitli DVD'lerin bulunduğu bir TV odası ve bilardo masalı bir oyun odası bulunmaktadır.

Maceraperestler için, yeni başlayanlar için deneme kurslarının yanı sıra daha gelişmiş dalgıçlar için seanslar sunan bir tüplü dalış merkezi ile de çalışıyoruz.

Konum

Dil okulu, doğrudan muhteşem Sprachcaffe kampüsünde yer almaktadır.

Avantajlar

Kampüs, rezidans, restoranlar, bar, havuz, plaj voleybolu sahası, bahçe ve çok daha fazlasını içerir!

WiFi

Kampüste WiFi ücretsizdir.

Dil Kursları

Öğretim materyalleri ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

FELTOM Akrediteli

Dil okulunun kalitesi FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisation Malta) tarafından katı kriterlere göre düzenli olarak kontrol edilmekte ve onaylanmaktadır. Akreditasyon sistemi, akademik mükemmelliğe ulaşılmasını ve sürdürülmesini sağlar. FELTOM ile birlikte, güvenlik, refah, konaklama ve eğlence gereksinimleri de dahil olmak üzere öğrencinin Malta'da kalmasıyla ilgili tüm yönleriyle kalite standartlarını belirlemeye çalışıyoruz.

Cambridge Hazırlık Merkezi

Sprachcaffe Malta bir Cambridge Hazırlık Merkezidir. Bizimle, belirli bir İngilizce sertifikasına hazırlanabilir ve ardından seçtiğiniz Cambridge sınavına girebilirsiniz. İngilizce sertifikalarına hazırlanmak için dil kursları hakkında daha fazla bilgiyi Malta'daki dil kursları hakkında bölümde bulabilirsiniz.


Kurs Detayları

Malta'daki okulumuzda, yeni başlayanlardan ileri düzey öğrencilere kadar farklı dil seviyelerine sahip öğrenciler için İngilizce kursları sunuyoruz. Her öğrencinin İngilizce seviyesini doğru bir şekilde belirlemek ve onları doğru sınıfa yerleştirmek için kursa başlamadan önce ücretsiz bir çevrimiçi dil değerlendirme testi tamamlamalarını istiyoruz. Kurs başlamadan önce dil seviyenizi belirleyerek, yetersiz veya fazla zorlanmanızı engelleyebiliriz.

14-21 yaş arası için

Standart, Yoğun veya Üniversite hazırlık kursları

Küçük çalışma grupları

Küçük çalışma grupları

Etkili bir dil kursu, son derece yetkin ve deneyimli öğretmenlere ihtiyaç duyar. Sprachcaffe'nin öğretmenleri, kendilerini her öğrencinin istedikleri dil seviyesine eğlenceli ve kolay bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaya adamış, ana dili İngilizce olan nitelikli kişilerdir. Bu İngilizce sınıflarındaki vurgu, yaratıcılık ve eğlencenin yanı sıra iletişim ve katılım üzerinedir.

İngilizce Kurslarımız

St. Julian'da dört tür İngilizce kursu sunuyoruz: standart, yoğun, A seviyeleri ve ek uzmanlık becerileri veya konuları (seçmeli dersler). Hangi kursu seçeceğiniz gerçekten mevcut yeteneğinize ve ne kadar hızlı gelişmek istediğinize bağlıdır. Sınıfta daha fazla ve havuz başında daha az zaman geçirmek istiyorsanız, yoğun bir kursa gidin. Daha rahat bir hızda öğrenmek istiyorsanız, standart kurs size daha uygun olacaktır.

Hem standart hem de yoğun kurs türleri dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma ve yazma anlama ile konuşma pratiğine (özellikle yoğun kursta) odaklanır. Malta'da İngilizce öğrenmenin en güzel yanı, öğrencilerin boş zamanlarında adayı keşfetme şansına sahip olmaları ve sınıf dışındaki deneyimlerini sınıfta tartışma materyali olarak kullanabilmeleridir. Derslerin hızı ve konularının öncelikle öğrenciler tarafından dikte edilmesine izin veren öğrenci merkezli bir öğretim yöntemi kullanıyoruz.

İngilizce kurslarımız hakkında detaylı bilgi

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 14**

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Seçmeli Dersler

10 dersten oluşmaktadır.
Minimum süre 1 hafta
Maksimum grup büyüklüğü 14
Farklı ders temaları seçme şansı

Malta dil kurslarımızda derslerin yapısını etkileyebilir ve ilgilendiğiniz konuları önerebilirsiniz. Öğrenme çeşitliliği sağlamak için güzel havuzumuzun kenarında bazı dersler düzenlenmektedir. Zamanın verimli kullanıldığından emin olmak için, seyahat başlamadan önce size çevrimiçi testimizin bağlantısını göndereceğiz. O halde Pazartesi günü ilk dersinize başlamaya hazırsınız! Dil kursunuzu başarıyla tamamladığınızda, katılımınızı onaylayan bir sertifika alacaksınız.


St. Julian's için Konaklamalarımız

Dil kursuna ek olarak, başarılı bir dil çalışma gezisi, rahat hissedeceğiniz konaklamaları da içerir. Dil eğitimi tatilinizde üç farklı konaklama seçeneğimiz var. Sprachcaffe kampüsündeki Club Village'a ek olarak, Beach Club Residence ve aile yanı konaklamasını seçebilirsiniz. Farklı konaklama türleri için detayları inceleyebilirsiniz.

Beach Club Residence

Sizi neler bekliyor

Beach Club Residence'ta tam sahilde olacaksınız ve Sprachcaffe kampüsü sadece birkaç dakika uzaklıkta. Ekibimiz her sabah ve akşam Club Beach Residence'a gidip gelirken size eşlik edecektir. Cennet gibi Akdeniz manzaralı konforlu odanız size dil okulunda başarılı bir gün geçirmeniz için en iyi koşulları sunar. Yaş sınırlaması 16'dır.

Dersten sonra havuz kenarında, sahilde veya rezidansın bakımlı bahçelerinde rahatlayın. Malta'nın en popüler semtlerinden biri olan Paceville'de merkezi bir yerde kalacaksınız. Bu, rezidansı Malta'da heyecan verici bir dil eğitimi tatili için mükemmel bir yer hâline getirir. Beach Club Rezidans'ı seçin ve Malta'da lüks bir dil eğitimi tatili yaşayın!

Plaj Manzarası

Konaklamanız tam sahilde.

Paceville'de

Hareketin merkezinde, Paceville'in ortasında olun.

Kişiye Özel Banyo

Odanızda size özel bir banyo.

Teamer

Sabah ve akşam rezidansa gidiş ve dönüş refakatçisi.

Club Village - Sprachcaffe Kampüsü

Club Village, Sprachcaffe kampüsünün bir parçasıdır. Orada kendinizi Malta dil eğitim gezinizin merkezinde bulacaksınız. Doğrudan dil okulu kampüsünde bulunacak ve heyecan verici dil tatiliniz için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Sprachcaffe kampüsü, iyi donanımlı odalara ek olarak, başarılı bir dil kursundan sonra dinlenmek ve eğlenmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Buna büyük bir havuz, restoran ve plaj voleybolu sahası dahildir. Sprachcaffe kampüsündeki Club Village'ı seçin ve tüm Malta dil tatiliniz boyunca aksiyonun tam ortasında olun!

Bir bakışta Club Village:

 • Büyük bir havuz
 • Kurs odaları
 • Çift ​​kişilik/ortak oda
 • Özel banyolu ortak daire
 • Kampüste çamaşır makineleri

Malta'da Aile Yanı Konaklama

Konaklamanızda Malta misafirperverliğini ve geleneklerini deneyimlemek ister misiniz? Maltalı bir aile yanında özel konaklama size tam da bunu sunuyor! Ev sahibi ailede, yeni edindiğiniz İngilizce becerilerinizi hemen uygulamaya koyabilirsiniz. Ayrıca kendi yaşınızdaki diğer öğrencilerle birlikte yaşayacaksınız. Günlük rutininizi başkalarıyla paylaşacak ve hızla arkadaş edineceksiniz! Yemek veya oda için özel gereksinimleriniz mi var? Yoksa bir arkadaşınızla aynı odada mı kalmak istiyorsunuz? Sorun değil, isteklerinizi dikkate almaktan mutluluk duyarız!

Bir bakışta aile yanında konaklama:

 • Tek kişilik, çift kişilik veya paylaşımlı oda
 • Tam pansiyon
 • Sprachcaffe kampüsüne 15 dakika
 • Tipik oda mobilyaları (değişiklik gösterebilir)
 • Malta'da günlük yaşamı deneyimleme

St Julians'ta Gençler için Aktiviteler

Bir dil gezisi sadece dil öğrenmekle ilgili olmamalıdır. Aynı zamanda ülkenin kültürüne, insanlarına ve geleneklerine kendinizi kaptırmakla ilgili olmalıdır. Bu nedenle Malta'daki eğitim gezimiz, popüler destinasyon Sliema'da binicilik, go-kart, bovling ve alışveriş gibi sınıf dışında çeşitli aktiviteler içermektedir.

Her hafta, hareketli başkent Valletta'yı, komşu ada Comino'nun Mavi Lagünü'nü veya ünlü 'Malta Turumuz' ile tüm adayı keşfedebileceğiniz geziler de sunuyoruz.

Heyecan verici günlük geziler

Malta'daki öğrenciler için dil kurslarımıza aşağıdaki geziler dahildir:

 • 2 haftalık konaklama için: 2 yarım gün ve 1 tam gün gezi
 • 3 haftalık konaklama için: 3 yarım gün ve 2 tam gün gezi

Akşam programı arzulanan hiçbir şey bırakmaz. Plaj ve tekne partilerini, karaoke veya komedi gecelerini deneyimleyin. Efsanevi öğrenci partilerimizde, yeni uluslararası arkadaşlarınızla en iyi zaman geçireceksiniz. Aranızdaki yaşlılar, Malta'nın en popüler disko mili olan Paceville'de, Sprachcaffe kampüsünden sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde canlı gece hayatını keşfedeceklerinden emin olabilirsiniz.

Öğrenmeyi ve eğlenceyi birleştirin

İngilizce derslerinizden sonra harika atölye çalışmalarına ve ders dışı etkinliklere katılma fırsatınız var. Kamplarımız ve atölyelerimiz daha sonra 13:00 - 14:30 saatleri arasında gerçekleşir. Daha sonra, güneşte uzanmak veya bölgeyi keşfetmek için hala bol zaman var.

Lütfen unutmayın: Standart Kursun İngilizce dersleri her gün 12:15'te sona erer ve kamplarımıza ve atölyelerimize katılmanıza olanak tanır. Yoğun İngilizce Kursu alırsanız, kurslar aynı anda gerçekleştiği için maalesef katılamazsınız. Matematik ve futbol kampları Almanca ve gerekirse kısmen İngilizce olarak yapılır.

St. Julian's Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Okul, imkânlar, Pembroke ve St Julian's alanları için oryantasyon turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi: Sınıf arkadaşlarınızla tanışın!

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Mdina Turu: Malta'nın en güzel kent simgelerinden biri için geziye katılın

Akşam:
Quiz Gecesi*

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Öğleden sonra sporu*

Akşam:
Serbest akşam

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Turistik gezi ve Sliema'da alışveriş

Akşam:
Karaoke Gecesi*

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Valetta'da yarım gün: Malta başkentinin cazibesini keşfedin!

Akşam:
Veda Partisi

Cumartesi

Günübirlik gezi: Malta'nın en iyileri!

2 haftalık konaklamalardan itibaren günübirlik gezi dâhildir!

ya da

Geri Dönüş

Pazar

Varış

* Yoğun Boş Zaman Eğlence Paketi ile daha da eğlenceli!

Örnek haftamızdaki etkinliklerin yalnızca dil gezisine yönelik öneriler olduğunu lütfen unutmayın. Geziler, zamanlar ve aktiviteler dil gezinizden farklı olabilir ve ek ücrete tabi olabilir.

Yıldızlı etkinlikler 70 € karşılığında Yoğun Boş Zaman Programına dahildir.


Fiyatlar ve Rezervasyon

Her zaman hatırlayacağın bir tatil yapmak ister misin? İngilizce becerilerinizi geliştirmek için istekli misiniz? O halde St. Julian's'a bir dil çalışma gezisi için yer ayırtın! Sprachcaffe olarak, muhteşem ve güneşli Malta'yı keşfederken dil seviyenizi önemli ölçüde geliştirmenize olanak sağlayacak harika bir U20 programı hazırladık.

Malta'daki herkes İngilizce bildiği için, Valletta'nın tarihi kent merkezinde veya Gozo'nun güzel kumsalında yürürken sınıfta öğrenilen kelime ve grameri pratik etme şansına sahip olacaksınız! Gençler için kaliteli dil kursları sağlama konusundaki kapsamlı deneyimimizi kullanarak, St. Julian'da çok çeşitli hizmetler içeren harika bir program hazırladık: bunlar arasında çeşitli konaklama seçenekleri, her seviye için kurslar ve çeşitli müfredat dışı etkinlikler yer alıyor.

U20 programımıza kaydolun ve Malta'da heyecan verici bir tatil yaşayın! zaten 18 yaşında mısın? O zaman yetişkinlere yönelik dil kurslarımıza da katılabilirsiniz!

*Kurs için kullanılacak kitabın depozito bedeli 30 €'dur. Kitabı saklayabilir veya aşağıdaki haftalık ücretlerle kiralayabilirsiniz. Kitap zarar görmeden teslim edilirse depozito bedeli geri alınabilir.
1 haftalık kurs için 22,50 €/hafta
2 haftalık kurs için 15 €/hafta
3 haftalık kurs için 7,50 €/hafta

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe ile başarılı bir dil gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir.Konaklama,denetim,dil kursu ,seviye belirleme sınavı,dil sertifikası ve unutulmaz bir deneyim.

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Gençler için çevrimiçi dil kursları

Tüm dil kursları çevrimiçi olarak da yapılabilir! Evinizden çıkmadan küçük gruplar halinde veya bireysel derslerde deneyimli dil öğretmenleri ile garantili Sprachcaffe kalitesiyle dil öğrenin.

Çevrimiçi dil öğrenin

Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın