2 hafta 1564£'dan başlayan fiyatlarla

Fiyata dahil hizmetler: Dil kursu, konaklama, standart eğlence programı, geziler, yerleştirme sınavı, sertifika ve ekiplerimizin profesyonel denetimi.

Teklif alın »

Gençler için Londra Ealing'de İngilizce Kursları

İngiltere'nin canlı başkenti Londra, etkinlik ve kültürel zenginliklerle dolu, dünyanın en büyük metropollerinden biri olarak duruyor. Alışılmışın dışında olanlardan İngiliz geleneğine derinden bağlı olanlara kadar değişen, eklektik bir insan karışımıyla karşılaşın. Bu canlı ortamın ortasında Londra, önümüzdeki günlerde muhtemelen dünyanın geri kalanını kasıp kavuracak trendleri sergileyerek geleceği önünüze seriyor. Mağazaların geleceğin moda trendleriyle övünmesi ve kulüplerin en son hit müziklerle yankılanması şaşırtıcı değil.

Londra'nın batı kesiminde yer alan Ealing'deki okulumuz kendisini bir yerleşim bölgesinde buluyor. Ealing Broadway istasyonunun yakınında elverişli bir konuma sahip olan otelden hem şehir merkezine hem de Heathrow Havaalanı'na 25 dakikalık kısa bir metro yolculuğuyla kolayca ulaşılabilir. Bu stratejik konum, öğrencilerin kendilerini Londra'nın dinamik enerjisine kaptırmalarına ve aynı zamanda şehirdeki ve dışındaki önemli noktalara hızlı bağlantıları sürdürmelerine olanak tanıyor.

Mükemmel Konum

Batı Londra'da 'Banliyölerin Kraliçesi' olarak bilinen mükemmel bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Heathrow havaalanından ve Londra merkezinden mükemmel erişilebilirlik. Şehir Merkezine metroyla ulaşılabilir.

Multikültürel

Dinamik bir ortamı teşvik eden, dil becerilerinizin etkinliğini artıran, farklı geçmişlere sahip öğrencilerle etkileşim kuran, deneyimli İngilizce öğretmenlerinin yer aldığı uluslararası grupların bir parçası olun.

Öğretim Yöntemleri

Dil bilgisi, ses bilgisi, kelime bilgisi, kültürel ve sosyal konular ele alınmakta ve derslerde iletişimsel öğrenme yöntemlerine özel önem verilmektedir.

Kurs çeşitliliği

Yeterlilik seviyeniz ne olursa olsun, ister yeni başlıyor olun ister ileri düzey bir öğrenci olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmış bir kurs vardır. Londra Ealing'e yapacağınız gençlere yönelik dil geziniz için tasarlanmış çok çeşitli kursları keşfedin.


Ealing'deki okulumuzu bu kadar özel yapan nedir?

Ealing'in kalbinde yer alan dil okulumuz, çeşitli restoran ve mağazalarla çevrili, öğrenciler için canlı ve rahat bir ortam yaratan tarihi bir Viktorya dönemi binasında yer almaktadır. Genellikle 'Banliyölerin Kraliçesi' olarak anılan Ealing, ilçenin Londra'nın en yeşil alanlarından biri olarak ününe katkıda bulunan çok sayıda parka sahiptir.

Sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan okul, hem Heathrow Havaalanı'na hem de Londra'nın merkezine metroyla sadece 30 dakikalık mesafededir. Öğrenciler neredeyse her gün planlanan heyecan verici aktivitelerle şehrin sunduğu zengin kültürel deneyimlere kendilerini kaptırabilirler. Dil dersleri, pratik becerileri geliştirmek için iletişimsel görevleri, proje çalışmalarını ve kültürlerarası etkinlikleri birleştirerek geleneksel yaklaşımların ötesine geçer.

Tesislerimiz, görsel-işitsel olanaklarla donatılmış 10 derslik ile çeşitli öğrenim ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sınıf mevcutları küçük tutulmakta ve sınıf başına en fazla 15 öğrenci alınmaktadır. Ek olanaklar arasında davetkar bir resepsiyon alanı, açık havada oturma alanı, öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimine sahip bir bilgisayar köşesi ve sessiz çalışma olanakları yer almaktadır. Okulun kapsamlı bir öğrenme ortamı yaratma konusundaki kararlılığı, çok çeşitli dereceli okuyuculara erişim sağlamaya kadar uzanmaktadır.

Çevreyi keşfetmek isteyenler için şehir merkezi sadece 40 dakikalık yürüme ve metro yolculuğu mesafesindedir. Ayrıca halk kütüphanesi, Ealing Halk Kütüphanesi'ne 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir. Ealing'deki dil okulumuz, ister dil derslerine, ister kültürel aktivitelere, ister keyifli keşiflere katılın, her seviyedeki öğrenciler için çok yönlü ve zenginleştirici bir deneyim sağlar.

Okulumuzda dil eğitimi en büyük önceliktir ve tüm öğretmenler geniş deneyime sahip, anadilini konuşan nitelikli kişilerdir. Ev sahibi ailelerin okula yürüyerek kolayca ulaşabilmesi, öğrenciler için kusursuz bir deneyim sağlar.

1990 yılında kurulan kurumumuz, örnek İngilizce öğretimi konusunda Ealing'deki British Council'dan akreditasyona sahiptir ve aynı zamanda English UK üyesidir.


Ealing'deki Kurslarımız

London Ealing'deki dil kurslarımıza kaydolduğunuzda, farklı küresel kökenden gelen katılımcılarla etkileşime gireceksiniz. Kozmopolit atmosfer İngilizce öğrenimini kolaylaştırır ve ilerlemenize hızla tanık olursunuz. Yabancı Dil olarak İngilizce öğretmek veya aktif olarak sertifikasyon almak için British Council'ın sıkı kriterlerini karşılayan kararlı ve deneyimli eğitmenlerimiz, öğrenme yolculuğunuza rehberlik etmek için buradalar. İçiniz rahat olsun, Londra'daki eğitim deneyiminizin büyük bir başarı olacağı garantidir.

Ealing'deki İngilizce Kurslarımıza Genel Bakış

Standart Kurs

Standart Kursta, her biri 45 dakikalık 20 derste ve maksimum 12 kişilik grup halinde İngilizce öğreneceksiniz. Standart Kursun minimum süresi 1 haftadır.

Standart Kurs için »

Yoğun Kurs

Yoğun kurs her biri 45 dakikalık 30 dersten oluşur ve eğitim izni olarak kabul edilebilir. Yoğun kurs için grup büyüklüğü maksimum 12 kişi, minimum süre ise 1 haftadır.

Yoğun Kurs için »

Workshoplar

Mesleki İngilizce

Bu kurs öğrencilere e-posta yazma, sunumlar, telefon etme, toplantılar ve müzakereleri kapsayan temel mesleki İngilizce becerileri kazandırır. Deneyimli öğretmenlerimiz kişiselleştirilmiş bir 'ihtiyaç analizi' yoluyla, kursun her öğrencinin hayatıyla olan ilgisini optimize edecek şekilde özel bir müfredat hazırlar. Bu, pratik ve sektöre özel kelime dağarcığı sağlayarak içeriği hem uygulanabilir hem de kişisel kılar. Yüksek nitelikli eğitmenlerle sürekli olarak %100 mükemmel geri bildirimler alıyoruz ve bu da onların en yüksek kalitede dersler sunma tutkusunu yansıtıyor.

Program:

 • 13:00 - 14:30 GMT
 • Her ayın Pazartesi günü başlar
 • Günde 2 ders, haftada 10 ders
 • Pazartesiden cumaya
 • 1 ders = 45 dakika

Konular:

 • Dilbilgisi, fonoloji, kelime bilgisi, iletişimsel öğrenme yöntemlerine vurgu
 • İşle ilgili konular

Ders materyalleri:

 • Kiralanabilir

Seviye:

 • A1 - C1

İş Başvuruları & Mülakatlar

İş Başvuruları ve Mülakatlar seçmeli dersi, belirli iş arama ihtiyacı olan öğrenciler için hazırlanmıştır. Öğrencilerin çalışma bağlamları veya istekleriyle ilgili özel kelime dağarcığı ve işlevsel dili araştırır. Özgeçmiş yazma, başarılı röportajlar ve e-postalar, toplantılar ve müzakereler için teknik dil gibi temel konuları kapsayan kurs, kapsamlı bir hazırlık sağlar. Sürekli olarak %100 mükemmel geri bildirim alan yüksek nitelikli eğitmenlerimiz, en yüksek kalitede dersler sunmak için tutku ve zaman harcarlar.

Program:

 • 13:00 - 14:30 GMT
 • Her ayın 1. ve 3. Pazartesi günü başlar
 • Günde 2 ders, haftada 10 ders
 • Pazartesiden cumaya
 • 1 ders = 45 dakika

Konular:

 • Dilbilgisi, fonoloji, kelime bilgisi
 • İletişimsel öğrenme yöntemlerine vurgu
 • İş başvurusu ile ilgili konular: CV yazımı, iş görüşmesi hazırlığı

Ders materyalleri:

 • -Kiralanabilir

Seviye:

 • A1 - C1

İletişim Becerileri

Bu ders öğrencilere uzun konuşmaları yönetmek, iletişim aksaklıklarını gidermek, gelişmiş stratejiler uygulamak ve tonlamayı, vurguyu ve telaffuzu geliştirmek de dahil olmak üzere iletişim becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Eğitmenlerimiz, başlangıçtaki 'ihtiyaç analizi' yoluyla bireysel ihtiyaçlara göre uyarlanan kişiselleştirilmiş bir ders programı hazırlayarak kursun her öğrencinin yaşamına uygunluğunu optimize eder. Öğrenilen içerik öğrencinin özel bağlamıyla uyumlu, hem pratik hem de kişiseldir. Yüksek vasıflı ve deneyimli öğretmenlerin sürekli olarak %100 mükemmel geri bildirimler almasıyla, onların bağlılıkları ve tutkuları en yüksek kalitede derslerin verilmesini sağlar.

Program:

 • 13:00 - 14:30 GMT
 • Her ayın Pazartesi günü başlar
 • Günde 2 ders, haftada 10 ders
 • pazartesiden cumaya
 • 1 ders = 45 dakika

Konular:

 • Dilbilgisi, fonoloji, kelime bilgisi
 • İletişimsel öğrenme yöntemlerine güçlü vurgu

Ders materyalleri:

 • Kiralanabilir

Seviye:

 • A1 - C1

Topluluk Önünde Konuşma ve Sunum Yapma

Bu kurs, öğrencilerin büyük gruplara hitap etme ve profesyonel veya akademik sunum yapma konusunda güven kazanmalarını sağlar. İlk gün ihtiyaç analizi yoluyla bireysel ihtiyaçlara göre kişiselleştirilen müfredat, gündemin tanıtılması, işaretlerin yayınlanması, ses projeksiyonu, telaffuz, sunum tasarımı, sunumun sonuçlandırılması, topluluk önünde konuşma için beden dili, etkileşimli dinamikler ve Soru-Cevap yönetimi gibi çeşitli becerileri kapsar. İş hayatı, ders çalışmak veya gruplarla konuşmak için İngilizce sözlü sunumlara ihtiyaç duyanlar için ideal olan kurs, en yüksek kalitede dersler sunma tutkusu ve kararlılığı nedeniyle sürekli olarak %100 mükemmel geri bildirim alan yüksek nitelikli ve deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Program:

 • 13:00 - 14:30 GMT
 • Her ayın 2. veya 4. Pazartesi günü başlar
 • Günde 2 ders, haftada 10 ders
 • pazartesiden cumaya
 • 1 ders = 45 dakika

Konular:

 • Dilbilgisi, fonoloji, kelime bilgisi
 • İletişimsel öğrenme yöntemlerine vurgu
 • Sunumlarla ilgili konular

Ders materyalleri:

 • kiralık

Seviye:

 • A1 - C1

Dil kurslarımız, iletişimsel öğrenme yöntemlerini vurgulayan geniş bir dilbilgisi, fonoloji ve kelime bilgisi yelpazesi sunar. Eğitim deneyimini zenginleştiren ders materyalleri okulda ödünç olarak verilmektedir. A1'den C1'e kadar yeterlilik seviyelerini barındıran kurslarımız, dil ediniminin çeşitli aşamalarındaki öğrencilere hitap etmektedir. Okul personelimiz tarafından özenle seçilen nitelikli ve deneyimli profesyonellerden oluşan öğretim kadromuz heveslidir ve her türlü soruyu yanıtlamaya her zaman hazırdır. Bu, ilgi çekici ve destekleyici bir öğrenme ortamını teşvik ederek kapsamlı ve ödüllendirici bir dil öğrenme yolculuğu sağlar.


Londra Ealing'deki dil öğrenimi seyahatiniz sırasında konaklama

Dil kursunuzun ötesinde, Londra'daki konaklamanızı planlarken doğru konaklama yerini seçmek çok önemlidir. Burası sadece gevşemek ve öğrenme ve deneyimlerinizi düşünmek için bir yer değil; arkadaşlarla düşüncelerin paylaşıldığı bir alandır. Sizin için mükemmel bir çözümümüz var.

Aile yanında konaklama düzenlememizde, aynı yaştaki bir öğrenciyle aynı yatak odasını paylaşacak ve kendinizi Londra'daki bir ailenin günlük yaşamına kaptırmanız için eşsiz bir fırsat sunacaksınız. Aile yanında konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir; ayrıca dil okuluna ve gezilere giderken yanınızda götürebileceğiniz paketli bir öğle yemeği de alacaksınız.

Dünyanın dört bir yanından gelen bir grup öğrenciyle tek çatı altında yaşamayı deneyimlemek istiyorsanız London Central'daki rezidans seçeneğimize göz atabilirsiniz»

Çift Kişilik Oda

Kendinizi İngiliz kültürüne kaptırın ve ev sahibi bir ailenin yanında kalarak İngilizce becerilerinizi geliştirin. Personelimiz tüm aileleri titizlikle inceleyerek güvenli ve konforlu mahallelerde yaşadıklarından emin olur. Aile yanında konaklamalar Ealing okuluna 40 dakikalık mesafede elverişli bir konuma sahiptir. Aile yanında konaklamanın yalnızca 14 yaş ve üzeri öğrenciler için mevcut olduğunu, 16 yaşın altındaki öğrenciler için maksimum rezervasyon süresinin 28 gün olduğunu unutmamak önemlidir.

Transfer Seçenekleri: Küçük gruplar veya bireyler için havalimanından kalkışta maksimum 2 saat bekleme süresine sahip otobüs veya taksi hizmetleri arasında seçim yapın. Ailelerin öğrencilerle buluşmak için geldiği bir buluşma noktası ayarlanır veya öğrencileri kendi evlerine götürmek için taksiler ayarlayabiliriz.

Hizmetler

 • Temizlik: Nevresim takımıyla birlikte haftalık yatak odası temizliği hizmeti; Öğrencilerin kendi havlularını getirmeleri gerekmektedir.
 • Engelli Öğrenciler için Erişilebilirlik: Mevcut değil.
 • Kiralık Kasa: Mevcut değil.
 • Çamaşırhane Olanakları: Bir haftayı aşan konaklamalarda haftada bir kez sağlanmaktadır.
 • Wi-Fi: Mevcut.
 • Anahtar Depozitosu: Yok (Kayıp anahtar: 200,00 £).
 • Özel Beslenme Gereksinimleri: Talep üzerine rezervasyon yapılabilir.

Denetim/Güvenlik

 • Liderlerin/Öğretmenlerin Öğrencilere Asgari Oranı: 1:15.
 • Gece Sokağa Çıkma Saati <16 yaş:22:00 (eşlik edilen aktiviteler hariç).
 • Gece Sokağa Çıkma Saati >16 yaş:23:00 (eşlik edilen aktiviteler hariç).
 • Lütfen dikkat: Talep üzerine ilave gece eklenebilir.

Ealing'de Aktivite Programı

Sprachcaffe ile Londra'da hayatınızda bir kez yaşayacağınız bir dil eğitimi seyahatine çıkın. İngilizce konusunda uzmanlaşırken ve kalıcı dostluklar kurarken kendinizi canlı şehrin içine bırakın. Londra'nın büyüleyici sokaklarını keşfedin ve sayısız tarihi simge yapıların ortasındaki inanılmaz atmosferi deneyimleyin. Londra'da ortalama bir haftanın nasıl geçtiğine dair bir fikir edinmek için örnek programımıza göz atın ve Birleşik Krallık'ta sizi bekleyen heyecan verici maceraları hayal edin.

Örnek Aktivite Programı

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme testi ve dersler

Öğleden sonra:
Oryantasyon turu

Akşam:
Hoş Geldin Partisi

Salı

Sabah:
Dersler

Öğleden sonra:
Londra Şehir Turu

Akşam:
Madame Tussaud's'a ziyaret

Çarşamba

Sabah:
Dersler

Öğleden sonra:
Yarın gün Seven Sisters gezisi*

Akşam:
Film gecesi

Perşembe

Sabah:
Dersler

Öğleden sonra:
Laser Zone

Akşam:
Hız Teknesi turu*

Cuma

Sabah:
Dersler

Öğleden sonra:
National Gallery

Akşam:
Veda Gecesi

Cumartesi

Günübirlik Ozford gezisi

veya

Geri Dönüş

Pazar

Varış

Lütfen unutmayın: Yukarıdaki program yalnızca bir örnektir ve etkinlikler hava durumu ve diğer koşullara bağlı olarak değişebilir. Yıldızlı etkinlikler yoğun eğlence paketine dahildir.

Harry Potter Studio Gezisi

Londra'daki Harry Potter Studio Gezimiz ile kendinizi büyücülüğün büyüleyici dünyasına bırakın!
İki sezonda da tarihleri mevcut olan bu büyülü yolculukta bize katılın.

Ünlü Harry Potter film serisinin ikonik setlerini, kostümlerini ve dekorlarını keşfederken en sevdiğiniz büyücülerin ve cadıların ayak izlerini takip edin. Filmlerin yapımının ardındaki sırları açığa çıkarın ve J.K Rowling'in büyücülük dünyasına hayat veren karmaşık ayrıntıları keşfedin.

Gezimiz sabah ve öğleden sonra derslerinden sonra uygun bir şekilde gerçekleştirilerek eğitim ve eğlencenin kusursuz bir karışımını sağlar. Hem öğrenciler hem de hayranlar için Hogwarts'ın büyüleyici dünyasına dalmak için mükemmel bir fırsat.

Unutulmaz bir deneyim için yaklaşan tarihlerimizden birinde yerinizi ayırtın:

 • Az Yoğun Sezon Tarihleri: 27/03/2024 ve 16/10/2024
 • Yoğun Sezon Tarihleri: 26/07/2024, 02/08/2024 ve 09/08/2024

Fiyatı yalnızca 180 £ olan bu büyülü macera sizi büyülemeyi vaat ediyor. Şimdi yerinizi alın ve büyücülük harikaları ve büyüleyici keşiflerle dolu bir yolculuğa çıkın!


Londra'ya dil gezisi fiyatları

Dahil olan hizmetler

Sprachcaffe'de başarılı bir dil eğitimi geziniz için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Konaklama, dil kursu, seviye belirleme sınavı, dil sertifikası ve tabii ki unutulmaz bir deneyim.

Ders Materyalleri

Ders materyallerini 35,00 GBP depozito ile haftalık 9,00 GBP ücret karşılığında okuldan ödünç alabilir veya satın alabilirsiniz.