İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

İş İçin Dil Kursları

İş için dil kursları günlük iş hayatlarında yabancı dil kullanmak zorunda olan öğrenciler ve uzmanlar için idealdir. Kurs günlük 4 saat standart kurs ve devamında 2 saat uzmanlaşmış iş için dil kursunun kombinasyonundan oluşur. Mevcut işle ilgili konuları kapsamaktadır.

Bir Bakışta İş İçin Dil Kurslarımız

  • Kurs süresi: minimum 1 hafta
  • Dersler: günde 6 ders, her ders 45 dakika : 4 ders standart kurs + 2 ders iş için dil kursu, haftada 5 kurs günü
  • Minimum yaş:18; 16-17 yaşındaki öğrenciler yasal velilerinin izniyle kursa katılabilir.
  • Seviye: orta, ileri
  • Başlangıç tarihi: yıl boyunca

Kurs İçeriği

Günde alacağınız 6 ders şunlardır:

  • 1 ders - dil bilgisi ve genel kelime alıştırmaları
  • 1 ders - konuşma
  • 2 ders- okuma, okuduğunu anlama, dinleme, yazma
  • 2 ders- iş için dil eğitimi

Kurs yapısı öğrencinin veya öğretmenin isteği doğrultusunda değişebilir. İş alanında uzman dil eğitimi ekonomi, finans, pazarlama ve satış alanlarıyla ilgili konular doğrultusunda işlenir. Öğrencinin dil beceresi doğrultusunda makaleler belirlenir. Bu yolla, makaleler ve konular aktif olarak grup tarafından tartışılır.

Bire Bir Kursu İş için Dil Kursuna Dönüştürün!

Eğer gitmek istediğiniz destinasyonda açılan iş için kursu yoksa, aynı destinasyonda açılan bire bir kursları iş için dil eğitimine çevirebilirsiniz. Uzman eğitmenlerimiz sizin için seviyenize ve tarzınıza uygun bir program yapacaklardır. Bu sayede iş için dil kursunuzu özel ders olarak alabilirsiniz.

Kurumsal Yabancı Dil İçin Ülkenizi Seçin

İş İçin İngilizce Kursları

İngiltere,Malta,Kanada ve ABD'de İngilizce Dil Eğitimi

Devamı »
İş İçin Fransızca Kursları

Kanada ve Fransa'da Profesyonel Dil Eğitimi

Devamı »
İş İçin Almanca Kursları

Frankfurt ve Münih'te Almanca Dil Eğitimi

Devamı »

Sunduğumuz İşletme Dil Kursları Türleri

İş dili becerilerinizi geliştirmeniz için Sprachcaffe, iş diline odaklanan bireysel dersler en etkili öğrenme şekli sunar. Bu tür bir dil dersi, öğretmenin kişisel hedeflerinize ve gereksinimlerinize tam olarak konsantre olmasını ve derslerin içeriğini sizin için öncelikli konular ve dil alanlarına uyarlamasını sağlar. İş dili dersleriniz sırasında, yazılı uyum, müzakere veya uluslararası iş ortaklarıyla kibar konuşma gibi profesyonel aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Talep üzerine, bireysel dersleri yabancı dilde sunulara veya röportajlara hazırlanmak için de kullanabilirsiniz. Kelime bilginizi tıp, ekonomi veya hukuk gibi belirli mesleki alanlarda geliştirmek de mümkün olabilir. Esnek içeriklerine ek olarak, bireysel dersler de örgütsel esnekliğe sahip olma avantajına sahiptir. Ders saatlerini ve günlük ders sayısını planlarınıza ve taahhütlerinize uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Sonuç olarak, bireysel iş dili derslerinizi diğer kurslarla birleştirme fırsatınız da olabilir.