Перед поїздкою

Перед поїздкою необхідно переконатись, що ви повністю здорові. Тому ми попросимо студентів або їхніх батьків підписати додаткову форму, в якій буде зазначено:

  • що на момент від'їзду та за 14 днів до від'їзду немає явних симптомів захворювання
  • відсутність контактів з потенційно заразними особами або особами, які перебувають у карантині протягом останніх 14 днів
  • що санкції будуть прийняті, якщо студент не дотримуватиметься правил
  • якщо доступно, встановити програму Corona-Tracing-App.

Ми також рекомендуємо всім нашим студентам оформити медичну страховку, щоб покрити витрати на карантин або повернення додому у разі надзвичайної ситуації.

Переліт і трансфер

Ми залежимо від правил і політики авіакомпаній, але можемо гарантувати, що члени нашої команди та студенти носитимуть маски та дотримуватимуться соціальної дистанції в аеропорту і, наскільки це можливо, при посадці та висадці з літака. Нові студенти не повинні контактувати з студентами, що повернулися. З появою будь-яких симптомів ми залишаємо за собою право негайно відправити учня додому.

Розміщення

Варіанти розміщення можуть бути дещо обмежені, тому що на даний момент ми не можемо бути впевнені, що зможемо запропонувати проживання в сім'ях. Якщо є можливість, ми рекомендуємо забронювати або підвищити клас номера до одномісного, щоб уникнути непотрібного контакту з іншими студентами. На загальних кухнях більше не буде загального посуду - чашки, тарілки та столові прилади необхідно одразу прибирати та зберігати у своїй кімнаті (а не на спільній кухні, як раніше). Місця загального користування, у тому числі і ванні кімнати, як і раніше, будуть вважатися загальними, але ми набагато частіше проводитимемо в них прибирання.

Харчування

Наші бари та ресторани сертифіковані Управлінням туризму Мальти як відповідні всім протоколам безпеки COVID-19. Ми збільшили час обслуговування, щоб студенти не поспішали зберігати безпечну дистанцію під час перерв на обіди. При вході та виході з ресторану студентам нагадують про необхідність дезінфікувати руки спеціальним дезінфікуючим засобом, що знаходиться біля входу.

Ми скасували самообслуговування як усередині приміщень, так і за їх межами, шведський стіл тимчасово не пропонується. Як спеції будуть використовуватися одноразові приправи (масло, оцет, сіль, перець, цукор, кетчуп тощо). Весь посуд та столові прилади обробляються та дезінфікуються в посудомийній машині при високій температурі. Так само поверхні столів дезінфікуватимуться після кожного відвідувача. Всі столи будуть розташовані таким чином, щоб гарантувати необхідну мінімальну безпечну відстань.

Залежно від заброньованої програми, можуть бути надані упаковані обіди в одноразовому посуді. Весь наш обслуговуючий персонал, включаючи персонал кухні та ресторанів, пройшов спеціальне навчання з додаткових заходів гігієни та використання засобів індивідуального захисту.

Уроки

Ми налаштовані на те що, щоб заняття у школах проходили "нормально" , тобто очно, а не онлайн. Однак це залежить від заданих обмежень кожною окремою країною (обмеження за кількістю учнів у класі). Але тільки в найсуворішому випадку ми будемо змушені використовувати гібридну модель ведення уроків (онлайн/автономний режим), тому ми рекомендуємо студентам взяти з собою у поїздку власні електронні пристрої, такі як ноутбуки або планшети. Хоча ця форма навчання має свої переваги, така модель дозволяє нашим вчителям скористатися достатком віртуальних можливостей під час уроку.

Ми також організували рух усередині наших шкіл, слідуючи «політиці руху в одному напрямку». Провітрюємо приміщення кожні 15 хвилин, а де є можливість, організовуємо уроки на відкритому повітрі, що не скасовує обов'язкове носіння масок учнями та співробітникам.

Ми подбали про те, щоб класні кімнати, парти, стільці, дверні ручки тощо забиралися та дезінфікувалися щодня після кожного курсу занять. Громадські ванні кімнати / туалети додатково забираються після кожної перерви.

Будь-яка людина із симптомами застуди/грипу буде виключена з класу та поміщена в окреме приміщення (свою кімнату) до моменту проходження всіх симптомів. Це також стосується наших співробітників та вчителів.

Дозвілля та Розваги

Ми вважаємо мовну практику невід'ємною частиною вивчення мови, яка допомагає подолати мовний бар'єр під час поїздки в країну, а не на онлайн-уроках!

Усі програми дозвілля сьогодні адаптовані до нових правил та обмежень, а також з дотриманням усіх заходів гігієни незалежно від обраного вами напряму, у тому числі, включаючи щоденні перевірки температури всіх учасників наших заходів.

У будь-якому випадку ми добре підготовлені до можливих екстрених випадків і зробимо все можливе, щоб наші студенти могли спокійно насолоджуватися своїми мовними канікулами.

Оскільки ситуація у світі все ще нестабільна, вищезгадані правила можуть бути оновлені, дотримуючись останніх заходів, які впроваджує уряд відповідної країни.

Гнучкі варіанти бронювання

Окрім великих знижок, ми також хочемо запропонувати вам гнучкі умови. Саме тому нові бронювання, зроблені до 31 грудня 2022 року, можуть бути перенесені або переброньовані на інший напрямок Sprachcaffe безкоштовно за 31 день до вильоту!

До скорої зустрічі!

Alberto Sarno
CEO Sprachcaffe Languages Plus