Індивідуальні мовні курси онлайн

Онлайн навчання
  • Широкий вибір іноземних мов: англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, китайська, арабська
  • Вивчай іноземну мову не виходячи з дому
  • Замість витрачання часу на проїзд, використовуй його на навчання онлайн
  • Індивідуально підібраний час занять

Ви можете вивчати іноземні мови онлайн, не виходячи з дому. Все, що вам знадобиться - доступ до інтернету та вебкамера.

Вивчайте англійську, іспанську, французьку, італійську, німецьку та інші мови на запит - у своїй кімнаті, у зручний вам час, не витрачаючи час на проїзд, в одній із найвидатніших шкіл! Понад 40 років досвіду та 29 мовних шкіл по всьому світу! З мовним онлайн-курсом від Sprachcaffe ви набудете знань, які будуть служити вам протягом усього життя. Наша команда вчителів розробила тривалу програму навчання з активних занять. І це ще не все: навіть на онлайн-курсах вас навчатимуть виключно носії мови, які робитимуть все, щоб надати вам найкращий досвід навчання.

Ефективне навчання онлайн

Ви б хотіли, щоб ваші заняття іноземною мовою були цікавими, зачіпали актуальні події, а спілкування з вчителем було приємним? Тоді Sprachcaffe - це ідеальне місце для дослідження захоплюючого світу мовних програм.

Навчання зі Sprachcaffe - це щось більше, ніж просте повторення слів та граматичних правил. Наші курси активні та йдуть у ногу з часом. Наслідуючи нашу концепцію, ви легко зможете інтегрувати вивчений матеріал у повсякденне життя. Вам будуть надані різноманітні навчальні матеріали, які допоможуть вивчати іноземну мову ефективніше.

Онлайн-курси доступні для студентів усіх мовних рівнів, від початківця до просунутого. Перед початком занять ви напишите іспит, який визначить ваш рівень володіння мовою та допоможе нам розставити пріоритети у складанні вашої програми. Ви можете навчатися індивідуально або вдвох з іншим студентом. Англійська з носіями - це те, що Вам потрібно!

Онлайн навчання: послуги та ціни

Ви можете вибрати між приватними уроками та заняттями на двох осіб з однаковим рівнем. Один курс складається із 10 або 20 занять по 45 хвилин.

Індивідуальні заняття

Ціни з особи

Пакет з 10 уроків: 310 €
Пакет з 20 уроків: 595 €
Пакет 100 уроків: 2700 євро

Заняття на двох

Для 2 осіб, ціна на особу:

Пакет з 10 уроків: 170 €
Пакет з 20 уроків: 335 €
Пакет 100 уроків: 1400 євро

Реєстрація на онлайн-курс іноземної мови

Тут ви можете зареєструватись на онлайн-курс іноземної мови. Будь ласка, заповніть усі поля наведеної нижче форми. Ми зв'яжемося з вами для узгодження часу навчання, як тільки опрацюємо ваше замовлення.