Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Sprachcaffe Правова інформація

Зв'яжіться з нами за допомогою телефону, факсу, електронної пошти або листом. В разі додаткових питань ви також можете скористатися нашою контактною формою. Якщо ви хочете поділитися з нами своїм враженням від наших послуг або веб-сайту, ми також надаємо форми для відгуків.

Sprachcaffe Reisen GmbH

Gartenstraße 6

60594 Frankfurt

Телефон: +49 69 6109120

Факс: +49 69 61091299

E-mail: info_ett_@sprachcaffe_dot_.com

Години роботи: Понеділок - П'ятниця 9:00 - 19:00

Уповноважені представники керівництва: Альберто Сарно, Марчелло Сарно

Суд реєстрації: Окружний суд у Франкфурті Номер реєстру: HRB 25400

Ідентифікаційний номер для податку на додану вартість згідно з § 27 a Закону про податок з товарів і послуг: DE114213224

SPRACHCAFFE - це зареєстрована торгова марка Sprachcaffe Reisen GmbH

Попередження щодо відповідальності:

Цей веб-сайт містить посилання на веб-сайти третіх осіб ("зовнішні посилання"). Ці веб-сайти підлягають відповідальності їхніх операторів. При першому з'єднанні зовнішніх посилань постачальник перевірив вміст чужого під кутом можливих порушень закону. У цей час порушень закону не було видно. Постачальник не має впливу на поточну та майбутню форму та вміст з'єднаних сторінок. Розміщення зовнішніх посилань не означає, що постачальник приймає на себе вміст, розташований за цими посиланнями. Постійний контроль зовнішніх посилань не є прийнятним для постачальника без конкретних вказівок про порушення закону. Однак у разі виявлення порушень закону такі зовнішні посилання будуть негайно вилучені.

При створенні цього веб-сайту здійснюються всі зусилля, щоб міститься в ньому інформація була якомога актуальною, мериторично правильною і однозначною. Незважаючи на всі зусилля, можуть виникнути випадкові помилки. Таким чином, постачальник відмовляється від будь-якої відповідальності за літературні чи друкарські помилки, а також за точність, повноту та актуальність інформації, розміщеної на веб-сайті підприємства. Інформація та дані, доступні на цьому веб-сайті, можуть змінюватися в будь-який час без попередження.

Захист персональних даних

Ось наша політика конфіденційності.