Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Досвід Лукаса в Sprachcaffe Сент-Джуліанс

Моя мовна подорож стала для мене гарним досвідом. Коли я прибув на Мальту водій зустрів мені та разом з іншими студентами ми поїхали до школи Sprachcaffe. Після короткої реєстрації вожатий показав мені мою кімнату, в якій я жив ще з двома іншими хлопцями (один із них був мій друг, з яким ми приїхали на Мальту). Кімната сама по собі була невелика, але ви так чи інакше приїхали на Мальту не для того, щоб сидіти в ній. Зранку з 9 до 12:15 у мене були заняття. Атмосфера у класі - чудова. У мене був добрий учитель і на заняттях було цікаво, ми обговорювали новини світу у багатонаціональній групі, що впливало на перебіг занять. Під час перерви (9:30) усі студенти зібралися до груп зі своїми вожатими, щоб обговорити, у яких заходах кожен зі студентів хоче взяти участь. Нам було запропоновано багато різноманітних варіантів проведення дозвілля: турніри з волейболу, екскурсії по місту або вечірки для студентів.


Але, звісно, не можна постійно досліджувати місто, якщо хочеться піти в басейн, або на найближчий пляж. Щодо їжі, у вас була можливість вибору. Ви можете вибрати стандартне харчування - сніданок, ланч, обід у школі. Якщо ви хочете спробувати щось окрім цього, є можливість поїсти в бістро на території Sprachcaffe Club або в ресторані Сент-Джуліанс. Наприкінці я можу сказати, що мовна поїздка - це гарна можливість для студентів покращити свої мовні навички, зустріти нових людей з інших країн та насолодитися відпочинком.

Лукас

Читати оригінал


Мовні онлайн курси для дітей молодшого віку

Усі мовні курси також можуть проводитись онлайн! Вивчайте мови з гарантованою якістю Sprachcaffe з досвідченими викладачами у невеликих групах або на індивідуальних заняттях, не виходячи з дому.

Вчіть мови онлайн

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові розвіяти будь-які ваші сумніви!

Зв'яжіться з нами