Gençler için Amerika'da Dil Kursları

İngilizce öğrenin ve Amerkan yaşam tarzını deneyimleyin.

Dil kurslarımızı inceleyin »

Gençler için ABD'de İngilizce Öğrenin

"Özgürlerin ülkesi" ve "cesurların yurdu" Sprachcaffe ile sadece bir tık uzağınızda. Her şeyin daha büyük, daha parlak ve daha gürültülü olduğu ve her şeyin mümkün olduğu bir yer hayal edin! ABD'deki İngilizce kurslarımız, size sadece hayatınızı değiştirecek dil becerileri kazandırmakla kalmayacak, aynı zamanda unutulmaz anılar ve hayalleriniz üzerinde büyük bir etki bırakacak bir yolculuğa çıkarken, Amerika Birleşik Devletleri'ni tüm ihtişamıyla deneyimlemeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor. ve geleceğiniz için özlemler.

Genç bir yetişkin olarak, ABD'de olanaklar sonsuzdur ve birçok okulumuzdan birinin rahatlığında bir İngilizce kursunun keyfini çıkarırken, İngilizcenin her öğesini özümseyip arkadaşlıklar kurarken birçok inanılmaz destinasyonu keşfetmek için ilham alacaksınız. bir ömür sürecek!

ABD

Özgürlük, Fırsat ve Pozitiflik Ülkesinde unutulmaz bir zaman geçirin.

Dünyanın en büyük eritme potası

50 eyalet, 330 milyon insan, tek ortak dil

Dil Okullarımız

New York, Boston ve Los Angeles'taki muhteşem dil okullarımız arasından seçim yapın

Amerika Dil Okulları

Los Angeles

Güneşli Kaliforniya'nın ortasında dünyaca ünlü bir metropolde İngilizce öğrenin

Devamı »
New York

New York şehrinin kalbinde İngilizce öğrenin. Dil okulumuz Manhattan'ın merkezindedir

Devamı »

Amerika Yaz Okullarımızın hepsi okul yurdu veya aile yanı konaklamalı, tam pansiyon bir paket içinde sunuluyor. Kapsamlı bir eğlence programı da düşünülmüştür; yaz okulumuzdan tam anlamıyla zevk almanız için heyecan verici geziler, partiler ve sportif faaliyetler düzenlenir, yeni arkadaşlarınızla unutulmaz anları deneyimleyin!

Neden Amerika'da Yaz Kampı?

Ameerika Yaz Okullarında amaç sadece İngilizce öğrenmek değil, aynı zamanda büyük bir ülkeyi de tanımaktır. İngilizce kursu sırasında Amerikan halkının gelenekleri ve alışkanlıkları hakkında bilgi edinebilir, heyecan verici festivalleri ve benzersiz Amerikan mutfağını öğrenebilirsiniz. ABD sizi şaşırtmaya ve büyülemeye devam edecek. Genç öğrenciler için ABD'deki fantastik İngilizce programlarımızdan birinin tadını çıkarın ve hayatınızın macerasını yaşayın!


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın