İngilizce kelime dağarcığınızı genişletin

İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Verimli bir şekilde öğrenmek için ücretsiz İngilizce kelime listelerimizi kullanın. İngilizce kelimeleri etkili bir şekilde öğrenmenize yardımcı olmak için kelime listelerini konuya göre sıraladık. İster İngilizce fiilleri, yiyecekleri veya iş unvanlarını öğrenmek istiyor olun, sizin için doğru kelime listesine sahibiz.

İster başlangıç düzeyinde ister ileri düzeyde olun, İngilizce kelime dağarcığımız İngilizce bilginizi genişletmenize ve kendinize olan güveninizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Peki neden bekleyelim? Listelerimizi keşfetmeye bugün başlayın ve İngilizce becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!


Konulara göre kelimeleri öğrenin

Daha iyi İngilizce becerilerine giden yolda yeni İngilizce kelimeler öğrenmek özellikle önemlidir. Ancak öğrenmeye uygun İngilizce kelimeleri bulmak her zaman kolay değildir. Bu yüzden İngilizce kelime listelerimiz ile size yardımcı olmak istiyoruz.

Bu süreci daha kolay ve net hale getirmek için İngilizce kelime listelerini konuya göre düzenledik. Listelerimiz yiyeceklerden fiillere ve iş unvanlarına kadar çok çeşitli konuları kapsamaktadır. İster yeni başlıyor olun ister orta seviyede İngilizceye sahip olun, bu listeler size üzerine inşa edebileceğiniz sağlam bir temel sağlayacaktır.

İngilizceyi Sprachcaffe ile öğrenin

Artık İngilizce kelimeleri tek başınıza değil, bir grup halinde öğrenmek ve aynı zamanda benzersiz anılar mı biriktirmek istiyorsunuz? O halde bizimle seyahat edin ve Sprachcaffe ile dil eğitimi gezinizde unutulmaz bir zaman geçirin!

Şimdi maceraya atılın

İngilizce fiilleri öğrenin

İngilizce fiilleri öğrenmek önemlidir çünkü İngilizce dilinin temel bir parçasıdır ve daha karmaşık cümleler kurmanıza ve çeşitli bağlamlarda kendinizi net bir şekilde ifade etmenize olanak tanır. Dil bilgisi açısından bakıldığında fiilleri öğrenmek önemlidir çünkü cümle yapılarının oluşturulmasına, zaman kiplerinin oluşturulmasına olanak sağlar. Fiiller aynı zamanda cümledeki öznenin eylemini veya durumunu belirttikleri için cümlelerin anlamını anlamak ve iletmek açısından da önemlidir.

100 Temel Fiil

En önemli fiillere göz atın.

Öğrenmeye devam edin >>

İngilizce kelime bilginizi geliştirmek için teknikler

Doğru çalışma tekniğiyle İngilizce kelime öğrenmek daha kolay hale getirilebilir. Bunun bir yolu, kelimeleri yazmak için bilgi kartları kullanmak ve ardından bunları düzenli olarak gözden geçirmektir. İngilizce kelimeleri ihtiyaç duyulan bağlamlarda kullanmak ve resimlerle ilişkilendirmek faydalıdır. Başka bir seçenek de eğlenceli bir şekilde kelime öğrenmek için dil oyunları oynamaktır. Ek olarak, kelime dağarcığını konuşmalarda veya yazma görevlerinde kullanarak pratik yapmak da önemlidir.


Sprachcaffe ile İngilizce öğrenin