2 Hafta/ 2100 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

Montreal'de İngilizce Dil Kursları

Dil okulumuz, iki dilli nüfusuyla tanınan bir şehir olan Montréal'in kalbine yakındır, yani İngilizce veya Fransızca, hatta her ikisini aynı anda öğrenebilirsiniz! Montréal'de bir İngilizce veya Fransızca kursu yalnızca geleceğiniz için bir yatırım olmakla kalmayacak, aynı zamanda yepyeni bir bilgi, deneyim ve fırsatlar dünyasının başlangıç ​​noktası olacaktır.

İngilizce Fransızca dillerini zahmetsizce özümserken sınırlarınızı zorlarken ve heyecan verici bir maceranın tadını çıkarırken kendinizi Montréal'in zengin kültürüne bırakın. Şehir, Avrupa kültürü, mimarisi, doğal güzelliği ve uluslararası festivalleri ile ünlüdür. Montréal, Kanada'nın en büyük ikinci şehridir ve eğlenceye olan bağlılığı, dünyanın en büyük caz festivali de dahil olmak üzere kültürel etkinlikler ve çok kültürlü özellikleri ile ziyaretçileri kendine çeker ve çok kültürlü özellikleri onu bir dil, kültür ve seyahat macerası için ideal bir yer yapar.

Tarihi binaların, kiliselerin ve günümüz gökdelenlerinin karışımı, Montréal'i gerçekten eşsiz bir şehir yapar ve canlı müzik kültürü, görsel sanatlar, tiyatro ve dans sahneleri heyecan verici bir kültürel zemin sağlar. Yaz aylarında, Montréal şehir merkezi, en büyüğü Just for Laughs komedi festivali, dünyanın en büyük komedi festivali olan festivallerin ve geçit törenlerinin sürekli mekanıdır.

Şehir hakkında daha fazla bilgi için Montréal Rehberimizi okuyun.

Dil kursunuz sırasında Montréal'in en iyilerini keşfetmek için zamanınız olacak: şehrin Arnavut kaldırımlı sokaklarında atmosferi içinize çekin ve harika mimariye hayran kalın ya da sanat ve kültürle ilgileniyorsanız, Montréal'in geniş yelpazesinden seçiminizi yapın. galeriler ve müzeler.

Montréal'deki okulumuzda öğrencilerimiz, etkili ve eğlenceli kurslarımız sayesinde dil becerilerini hızla geliştireceklerdir. Kurs yelpazemiz Standart, Yoğun, İngilizce ve Fransızca Kombinasyonu, Sınav Hazırlığı ve diğer birçok İngilizce ve Fransızca kursunu içerir. Montréal'deki İngilizce kurslarımız hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

Montreal'daki okulumuzu keşfedin


Montreal'deki Okulumuz

Dil okulumuz, Kuzey Amerika dil okulları ağının bir parçasıdır. Kanada'nın en büyük ikinci şehri olan Montréal, ülkenin doğusundaki Quebec eyaletinde, St. Lawrence Nehri üzerindeki bir adada bulunur. Okul, Montréal şehir merkezinde modern bir binada yer almaktadır. Çevredeki komşular arasında Montréal Güzel Sanatlar Müzesi, Ritz Carlton Hotel, McGill Üniversitesi ve ünlü Holt Renfrew Alışveriş Merkezi sayılabilir.

Montréal'deki merkezi konumdaki okulumuz, Kanada'nın en heyecan verici caddelerinden sadece beş dakika uzaklıktadır ve çok sayıda uluslararası restoranla çevrilidir.

Modern ekipmanlarla donatılmış okulumuz, öğrencilere olağanüstü kurs kalitesi ve mükemmel çalışma ortamı sağlar - tatillerinizde bile!

Konum

Montréal'in kalbinde yer almaktadır

Deneyimli Öğretmenler

Ana dili İngilizce olan öğretmenlerimiz size profesyonel düzeyde kurslar verir.

Modern Kampüs

8 konforlu sınıf
Okul çapında kablosuz internet erişimi

Açık alan konsepti

Öğrenciler için mevcut çalışma ve kaynak materyalleri
Salon ve mutfak

Montreal' deki okulumuz akredite edilmiştir:


Monréal'deki dil geziniz için Kurs Detayları

Montréal'deki Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulu, mevcut dil yeterliliği ne olursa olsun her öğrenci için uygundur. Yeni başlayanlar bu eşsiz şehirde başarılı olurken Sprachcaffe'nin yaratıcı öğretim yöntemleri etkili ve eğlenceli bir öğrenme sağlayacaktır. İngilizce veya Fransızca becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler, hem sınıfta deneyimli dil öğretmenlerimizle hem de dışarıda, eğlence dolu ders dışı etkinliklerimiz sırasında bunu yapacaklardır.

Seviyenizi değerlendirmek ve sizi doğru gruba yerleştirmek için Montréal'deki dil kursunuza bir dil testi ile başlayacaksınız. Bu değerlendirmenin ardından Pazartesiden Cumaya kadar olan haftalık dil derslerinize başlayacaksınız. Her sınıfta en fazla 14 öğrenci olabilir, bu da öğretmenin her öğrenciye bireysel olarak odaklanmasına ve onların dil ve kişisel ihtiyaçlarını karşılamasına olanak tanır. Sprachcaffe öğretmenlerimiz her zaman sizi dinlemeye hazırdır ve heyecan verici ve güncel öğretim materyallerinin yardımıyla dil öğrenme yolunuz eğlenceli ve etkili olacaktır!

Sunduğumuz tüm kurslar:

Part - Time Kurs

Ders Sayısı 10
Minimum Süre 1hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Artı Kurs

Ders Sayısı 24
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Süper Yoğun Kurs

Ders Sayısı 40
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 12**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Sınav Hazırlık

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
IELTS, TOEFL sınav hazırlık
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Çalışma Kulübü

Haftada 2 ders
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
Ücretsiz Katılım
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Akademik Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Akademik Süper Yoğun Kurs

Ders Sayısı 40
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Montréal'deki Sprachcaffe dil okulumuzda, yeni başlayanlardan ileri düzey dil uzmanlarına kadar her seviye için İngilizce ve Fransızca kursları sunuyoruz. İster sadece 2 haftalık yoğun bir kurs, ister daha uzun süreli özel bir kurs olsun, kursunuzun süresini ve yoğunluğunu da seçebilirsiniz.

Montréal dil kursları için minimum yaş 18'dir. 16-17 yaş arası öğrenciler için, istek üzerine katılım olasılığını kontrol etmekten mutluluk duyacağız.

Kitaplar doğrudan okulda satın alınabilir veya kiralanabilir.


Montreal'de Konaklama

Dil öğrenimi ve ders dışı etkinliklerle geçen uzun bir günün ardından rahat bir ortama geri dönmek önemlidir. Bu nedenle Sprachcaffe, öğrencilerimize sunduğumuz konaklama türlerine ve kalitesine çok önem vermektedir. Montréal'de hem aile yanında (tam ve yarım pansiyon) hem de rezidans konaklama seçenekleri sunuyoruz.

Aile yanında konaklama, yerel halk ve diğer uluslararası öğrencilerle sohbet ederek sınıf dışında İngilizce veya Fransızca becerilerinizi geliştirmek ve geliştirmek için size birçok fırsat verecektir. Her aile, ortamın sıcak ve en yüksek standartlara uygun olduğundan emin olarak tarafımızca özenle seçilir.

Yurt konaklaması size daha fazla bağımsızlık sağlar ve diğer dil öğrencileriyle kaynaşmak ve sınıfta öğrendiklerinizi uygulamak için harika bir şanstır.

Aile Yanı

Tek veya çift kişilik oda
Yarım veya tam pansiyon
Maks. toplu taşıma ile 50 dk
Ortak banyo ve mutfak

Daha fazla bilgi

Yurt

Tek veya çift kişilik oda
Kendin pişir kendin ye
Uluslararası öğrenciler mutfağı, banyoyu ve salonu paylaşır
Maks. toplu taşıma ile 30 dk

Daha fazla bilgi


Montreal'de Aktiviteler

Montréal'in çok kültürlü metropolü, çok çeşitli turistik yerler ve boş zaman etkinlikleri sunar. İster kültürle, sporla veya gece hayatıyla ilgileniyor olun - burada herkes parasının karşılığını alıyor! Güney Kanada şehri, çok kültürlü atmosferi ve güçlü Avrupa etkisi ile tanınır. Sakinlerin çoğu hem İngilizce hem de Fransızca konuşur - şehir, Paris'ten sonra dünyanın en büyük Fransızca konuşulan şehri olarak kabul edilir!

Montreal Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Seviye Belirleme sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:
Grup / Oryantasyon Turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Mont Royal'e gezi

Akşam:
Serbest Zaman

Çarşamba

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Oyun Gecesi

Perşembe

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Müze ziyareti

Akşam:
Serbest Zaman

Cuma

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Montreal'de Gece

Cumartesi

Gezi:
Niagara Şelalesi (tüm hafta sonu)

Pazar

 

 

Gezi: Niagara Şelalesi (tüm hafta sonu)

Lütfen unutmayın: Örnek haftadaki etkinlikler yalnızca Montréal'e dil seyahatinizin organizasyonu için bir öneridir. Yerinde, geziler, saatler ve aktiviteler değişebilir ve maliyeti 10 ile 50 € arasında olabilir.

Montreal'deki Diğer Aktiviteler

Montreal'de Turizm

Şehrin çok kültürlü ve eşsiz atmosferi, yıl boyunca Kanada'yı deneyimlemek için ideal bir destinasyondur. Montréal'deki dil okulumuz, sevgiyle "The Golden Mile" olarak bilinen Sherbrooke Caddesi üzerinde yer almaktadır. Sokağın kendisi ve çevresi, nefes kesici güzellikteki çok sayıda tarihi bina, müze, lüks otel ve rezidanslara ev sahipliği yapmaktadır. Okul, Formula 1 Weekend'in yanı sıra bir dizi festival ve etkinliğe ev sahipliği yapmasıyla ünlü The Golden Mile ve Crescent Street'in kesiştiği noktada yer almaktadır.

Montreal'de Kültür

Kanada'nın kültür başkenti olarak şehir, sanattan tarihe kadar her şeyi sunan zengin bir kültüre ve dünyaca ünlü bir müzik ve dans sahnesine sahiptir. Montréal'deki çok dilli topluluk, Fransızca ve İngilizce'nin ana diller olduğu benzersiz bir kültür ve dil karışımına sahiptir. Montreal'in her kültürel yönü, çok sayıda festivalin yanı sıra galerilerden müzelere ve tiyatrolara kadar birçok canlı kültürel cazibe merkezinde deneyimlenebilir.

Şehir sadece kültürel cazibe merkezleri ve festivallerle canlı değil, aynı zamanda çok sayıda güzel tasarlanmış kiliseye de sahip. Montréal, Mark Twain'in ünlü bir sözüyle mükemmel bir şekilde tanımlanıyor: "Bir kilisenin camını kırmadan tuğla atamayacağınız bir şehirde ilk kez bulundum."

Montréal'deyken turistler, zevkleri caz müzik kafelerine veya birinci sınıf tiyatrolara yönelmiş olsun, tadını çıkarabilecekleri çok çeşitli cazibe merkezlerine sahip olacaklar.

Montreal'de Spor

Buz Hokeyi, Kanada'nın en büyük aşklarından biridir ve hevesli taraftarlar, tutkularını her ziyaretçiyle paylaşmak için can atacaklardır. Kanadalılar, kayaktan buz patenine ve snowboard'a kadar kış sporları konusunda oldukça tutkuludur ve ziyaretçileri yamaçlarda ve başka yerlerde becerilerini denemeye teşvik ediyor. Montreal şehri, 1976 Yaz Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan ilk Kanada şehriydi ve Olimpiyat ruhunu canlı tuttu.

Yerel etkinlikler

Aşağıda, görülmeye değer Montréal'deki yıllık etkinliklerin bir özetini bulacaksınız. Bu etkinlikler sırasında orada olmayacak mısınız? Sorun değil, bu yalnızca küçük bir seçkidir, Montréal'in sunabileceği çeşitli etkinlikler vardır. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen Sprachcaffe Montréal'deki personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Havai Fişek Festivali: (Haziran) Yıllık uluslararası havai fişek yarışması en iyi Parc Jean-Drapeau'dan izlenebilir. Ancak parkın kendisi de çok fazla eğlence sunuyor: çok çeşitli müzik, dans ve tiyatro gösterileri, spor etkinlikleri ve boş zaman etkinlikleri sizi kesinlikle meşgul edecek.

Montréal Caz Festivali: (Haziran - Temmuz): Bu festival caz tutkunları için mutlak bir zorunluluktur: 2004'ten beri Guinness Rekorlar Kitabı'nda dünyanın en büyük caz festivali konumunu elinde tutmaktadır. Bu da her yıl 30 farklı ülkeden 3000 müzisyen ve 2,5 milyon ziyaretçi anlamına geliyor. Şehrin her yerinde gece gündüz çeşitli caz konserleri hem açık hem de kapalı mekanlarda duyulabiliyor ve toplu taşıma 10 gün boyunca kapalı bile.

Just or laughs festivali: (Temmuz) Yine gülmek ister misin? Dünyanın en büyük komedi festivali 1983'ten beri her yıl Montréal'de düzenleniyor. En ünlü komedyenler ve yeni gelenlerden oluşan bir seçki burada "İnsanları Mutlu Et" sloganı altında sahne alıyor.


Montreal'de Dil Okulu Fiyatları

Montréal'deki Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulu, bu muhteşem şehirde birinci sınıf İngilizce ve Fransızca kursları sunmaktadır. Montréal'in harikalarını keşfederken dili özümseyin ve farklı kültürü kucaklayın. Yetenekli öğretmenlerimiz dil hedeflerine istedikleri zaman diliminde ulaşmalarını sağlarken, öğrenciler bu aydınlatıcı ortamda başarılı olacaklar.

Uygun maliyetli dil kurslarımız, dil kursu seçiminizi, süresini ve yoğunluğunu ve tercih ettiğiniz konaklamayı içerir. Rezidansımızda veya yerel bir aile yanında konaklamayı seçmeden önce standart, yoğun, özel ve daha birçok İngilizce ve Fransızca kursları arasından seçim yapın.

Ücrete dahildir:

✔ Dil kursu
✔ Yerleştirme testi
✔ Konaklama
✔ Kurs sertifikası

Uçuşlarınızı da bizimle ayırtın!

Sizin için en iyi bağlantıya sahip en ucuz uçuşları arıyoruz. Mağazamızda sadece uçuş ile dil seyahatinizi seçin ve uçuş, konaklama, mevcut yemek, dil kursu, yerleştirme testi ve sertifikadan oluşan eksiksiz bir paket alacaksınız.

Montreal Fiyatları

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Rezervasyon hakkında bir sorunuz mu var?

Rezervasyon hakkında sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın