2 Hafta/ 2600 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

Yetişkinler İçin New York'ta Dil Okulu

New York'a genellikle "Hiç uyumayan şehir" denir - ve bunun iyi bir nedeni vardır. Bu heyecan verici şehir, sekiz milyondan fazla nüfusa ve turistlerin ziyaret edip keşfetmesi için yüzlerce ünlü simgeye sahiptir. Öğrenciler, kültürle dolu bu hareketli şehirde gece gündüz yapacak bir şeyler bulacaklar. Nefes kesen gökdelenlerden dünyanın önde gelen sanat galerilerine kadar her şey New York'ta!

'The Big Apple' Empire State Binası, Özgürlük Anıtı ve ünlü Rockefeller Center'dan Staten Island'a ve tabii ki Times Meydanı'na kadar dünyanın en ünlü simge yapılarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Öğrenciler ünlü Soho, Little Italy ve Chinatown semtlerini keşfedebilir veya Manhattan'ın ünlü lüks butikleri keşfedebilir. New York'un modaya uygun ambiyansı, kültürel açıdan zengin, ünlü sanat galerileri ve tiyatrolardan oluşan bir fon üzerinde kurulmuştur.

Ana dili İngilizce olan yerli halk ve turistlerle çevrili öğrenciler, kendilerini İngilizce dilini zahmetsizce öğrenirken bulacaklar. Öğrenme süreci, sınıfların çok ötesine uzanır ve öğrenciler, yeni dil becerilerini rahat ve spontane bir şekilde deneyerek bu hareketli şehirde başarılı olabilirler.

New York'taki birinci sınıf okulumuz, canlandırıcı turist havasını yetenekli ve arkadaş canlısı İngilizce öğretmenleriyle ve dünyanın en popüler şehirlerinden birinin merkezindeki rahat bir okul ortamıyla bir araya getiriyor. Öğrenciler, standarttan yoğun dil programlarına, temel kurslardan ve çok daha fazlasına kadar, bireysel ihtiyaçlarına uygun çeşitli kurslar arasından seçim yapabilirler.

Neden New York'taki İngilizce Kurslarımızdan Birini Seçmelisiniz?

Central Park'tan Broadway'e kadar New York'u en iyi şekilde deneyimleyin. Yeni edindiğiniz dil becerilerinizi mükemmelleştirirken çeşitli kültürün ve nefes kesici mimarinin keyfini çıkarın. New York'taki yurtdışında eğitim dil programımız, unutulmaz bir seyahat fırsatını, olağanüstü İngilizce öğretmenleriyle birinci sınıf bir öğrenme ortamını ve her şeyden önce, ömür boyu arkadaşlarla birlikte geliştirilen ömür boyu sürecek bir beceriyi kapsar. Yeni bir dil öğrenirken ve unutulmaz anılar yaratırken bu fantastik şehrin büyüsüne kapılmanıza izin verin!


New York'ta İngilizce Dil Okulu

New York'taki Dil Okulumuz ACCET tarafından akredite edilmiştir:

New York'taki İngiliz Okulunun İçinde

 • Karşılama karşılama alanı
 • 12 konforlu sınıf
 • Yüksek hızlı internet erişimine sahip bilgisayar odası
 • mini mutfak
 • Rahatlatıcı bir öğrenci salonu

New York'taki dil okulumuzda, büyük şehrin karmaşasının tam ortasındasınız: Manhattan'ın merkezinde, doğrudan Broadway'de bulunan dil okulu, "Big Apple" daki gezi turları için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır. Madison Square Park, Macy'nin mağazası ve Empire State Binası hemen köşede yer almaktadır ve diğer birçok cazibe merkezi metroya sadece birkaç dakika uzaklıktadır. New York'taki dil okulumuzda, öğrencilere dil kursları da sunuyoruz.

New York'taki Dil Okulumuzun Yeri

Sprachcaffe Languages ​​Plus Okulumuz ünlü Manhattan'da bulunmaktadır ve çeşitli ana Metro istasyonlarına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Merkezi konumu rakipsizdir - Broadway'de bulunur ve sadece birkaç blok ötede bulunan Empire State Binası ve ünlü Fifth Avenue gibi yakındaki seçkin komşuları ile - öğrencileri gece ve gündüz meşgul etmek için yeterli gezi fırsatları vardır.

Madison Square Garden ve Times Square, ziyaret edilecek cazibe merkezlerinden sadece birkaçıdır ve okula yürüme mesafesindedir. Öğrenciler, The Big Apple'ın tam merkezinde, tam ortasında olmayı severler!


Kurs Detayları

Her yeterlilik seviyesindeki her tür öğrenci için İngilizce kursları sunuyoruz. New York'taki Sprachcaffe Okulu'nda başlangıç ​​seviyesinden ileri düzey İngilizceye kadar kurslar vardır. Öğrenciler, kurslarının süresini, yoğunluğunu ve kendileri için en uygun konaklama türünü seçebilirler.

New York'taki Sprachcaffe ekibi, İngiliz dili ve New York kültürü hakkındaki bilgilerini her öğrenciyle paylaşma konusunda tutkulu ve unutulmaz ve etkili bir dil ve seyahat deneyimi yaratmayı hedefliyor.

Aşağıdaki farklı İngilizce kurslarımızı keşfedin ve size en uygun olanı seçin!

Part - Time Kurs

Ders Sayısı 10
Minimum Süre 1hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Artı Kurs

Ders Sayısı 24
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Önemli Not

 • * 1 ders = 45 dakika
 • ** TOEFL sınavına hazırlık kursu için sınav ücreti fiyatımıza dahil değildir. Başlangıç ​​tarihleri ​​ortalama 4 haftada birdir.
 • *** Üniversite Yolları işlem ücreti = 300 $
 • Kurslarımıza katılmak için minimum yaş 18'dir. 16-17 yaş arası öğrenciler için talep üzerine kurs katılımını değerlendireceğiz.
 • 12 hafta veya daha uzun süreli kurs alan tüm öğrenciler için ABD öğrenci vizesi gerekir.
 • Vize ile ilgili tüm sorularınız için lütfen ilgili elçiliklerinize danışın.

New York'ta Konaklama

Potansiyelinize ulaşmak ve New York'ta mümkün olduğunca çok şey öğrenmek için, her hareketli günün ardından rahatlayabileceğiniz ve pillerinizi yeniden şarj edebileceğiniz mükemmel bir konaklamaya ihtiyacınız olacak. Kaldığınız süre boyunca kendinizi tamamen rahat hissetmenizi ve yeni İngilizce becerilerinizi sınıfın ötesinde mümkün olduğunca çok uygulama fırsatına sahip olmanızı istiyoruz.

Rezidansımızda, yeni İngilizce becerilerini uygulamaya ve yeni insanlarla tanışmaya eşit derecede istekli olacak diğer dil öğrencileri ile kaynaşabileceksiniz.

New York'ta Konaklama

Yurt

 • Tek veya çift kişilik oda
 • Ortak banyolar, mutfak, çamaşırhane
 • Ücretsiz internet

New York'ta Aktiviteler

Sınırsız fırsatlar diyarında, New York süperstar ve New York'a dil gezileri için en popüler destinasyonlardan biri. Efsanevi "hiç uyumayan şehir", içinde uyumak için fazla güzel ve her ziyaretçiyi durmadan hayrete düşürüyor. İster Empire State Binası, Times Meydanı, Rockefeller Center, Özgürlük Anıtı ve Staten Island gibi klasikler, isterse Çin Mahallesi'nden Küçük İtalya'ya ve Soho'ya kadar sayısız ünlü semtler olsun - her vurgu burada "Büyük Elma"da keşfedilmek ister. New York'a dil çalışma gezisi.

New York Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Seviye Belirleme Sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:
Grup / Oryantasyon Turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Central Park'a gezi

Akşam:
Serbest Zaman

Çarşamba

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Film akşamı

Perşembe

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Chinatown seyahati

Akşam:
Serbest Zaman

Cuma

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
NYC'de Gece

Cumartesi

Gezi: Washington D.C. (Tüm gün)

Pazar

Gezi: Boston (tüm gün)

Lütfen örnek haftadaki etkinliklerin yalnızca New York'taki dil çalışma geziniz için bir öneri olduğunu unutmayın. Dil çalışma gezinizin gezileri, saatleri ve etkinlikleri sitede değişiklik gösterebilir. 10-50 € ek maliyetler de ortaya çıkabilir.

New York'taki en heyecan verici manzaralar

Özgürlük Heykeli

Bu heykel kesinlikle dünyanın en ünlülerinden biridir. New York'a ilk kez geliyorsanız, hiçbir koşulda kaçırmamalısınız. Amerikalıların özgürlüğünü simgeliyor çünkü Özgürlük Anıtı sol elinde Bağımsızlık Bildirgesi, sağ elinde meşale tutuyor.

Central Park

Manhattan'ın toplam alanının %6'sını kapladığı için bu şehir parkı da görülmeye değer. Parkta sadece manzaralı patikalar değil, deneyebileceğiniz çok sayıda cazibe merkezi ve aktivite de var. Parkı kışın veya yazın ziyaret etmenizin bir önemi yok, her zaman keşfedecek bir şeyler vardır!

Brooklyn Köprüsü

New York gezinizde efsanevi Brooklyn Köprüsü'nü kaçırmamalısınız. Muhtemelen filmlerde veya dizilerde görmüşsünüzdür. Bununla ilgili özel olan şey, o zamanlar tek çelik telli asma köprü olması ve Aşağı Manhattan ile Brooklyn Heights ilçelerini birbirine bağlamasıdır.

Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde ABD'nin tüm önemli noktalarını keşfedin!
ABD seyahat rehberi

New York'ta Turizm

Büyük Elma, her şeyin gerçekleştiği şehirdir. Her yıl 47 milyondan fazla turist New York'u iyi bir sebeple ziyaret ediyor. Bu eşsiz şehir, müzeler ve sanat sergilerinden nefes kesici gökdelenlere ve özgürleştirici bir gece kulübü sahnesine kadar her şeyi sunuyor. İdolize edilmiş New York şehri, hayattan oldukça büyüktür, her turisti büyüler, hayrete düşürür ve ilham verir.

New York, ana su yolları ile ayrılan 5 farklı ilçeden oluşur ve her ilçe, turistlere benzersiz ve belirgin bir Amerikan deneyimi sunar.

Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx ve Staten Island'ın her biri, New York şehrinin farklı doğasını örnekleyen kendi itibarına ve özelliklerine sahiptir. Turistler farklı mahalleleri keşfetmeyi ve çeşitli kültürlerin yanı sıra popüler cazibe merkezlerini deneyimlemeyi severler.

5 İlçe

 • Manhattan - Manhattan'ın seçkin mahallesi, New York'un ünlü olduğu büyük eğlence etkinliklerinin ve şovlarının çoğunun merkezidir. Aşağı Manhattan, Little Italy ve ünlü Wall Street gibi popüler bölgelere ev sahipliği yapmaktadır. New York'un cömert ve trend belirleyen kültürü Manhattan'ın her köşesinde bulunabilir.
 • Brooklyn - Yaygın olarak New York'un en gözde bölgesi olarak tanınan Brooklyn, tüm ilçeler arasında en büyük nüfusa sahiptir ve harika kültürel çeşitlilik sergilemektedir. Turistler ünlü Coney Adası'na hayran kalacak ve bu inanılmaz turistik yeri keşfederek eğlenceli saatler geçirebilecekler. Moda tutkunları ayrıca Brooklyn'deki podyumda en son trendlerle ilgili en büyük fırsatların tadını çıkarabilir.
 • Queens - New York'un en büyük mahallesi çok çeşitli kültürlere, mutfak lezzetlerine ve festivallere ev sahipliği yapar. Queens, New York'ta gelecek vadeden en iyi sanat, kültür ve müzik etkinliklerinden bazılarına ev sahipliği yapıyor. Pek çoğu, Queens'in hızla NYC'nin en şık ilçesi haline geldiğini söylüyor.
 • Bronx - Bronx, ünlü Yankee Stadyumu'na ev sahipliği yaptığı için spor meraklıları için mükemmel bir yer. Bu rahat mahalle, rahat, eski moda şarküterilere sahiptir ve NYC'nin saygın caz ve sokak sanatçılarını görmek için harika bir yerdir.
 • Staten Island - Turistler, Staten Island'a tipik bir Amerikan feribot yolculuğunun keyfini çıkarır ve bu ünlü ilçenin birçok parkını ve rezervini deneyimler. New York Dönme Dolabı kaçırmak imkansız ve Staten Island'ın en önemli cazibe merkezlerinden biridir.

En İyi Geziler Noktaları

 • Özgürlük Anıtı - Lady Liberty, 19. yüzyılda Fransa'dan bir hediye olarak teklif edildi ve geri dönen Amerikalılar, ziyaretçiler ve göçmenler için hoş bir jest olarak duruyor. Heykel Frederic-Auguste Bartholdi tarafından tasarlandı ve ABD'deki en iyi bilinen cazibe merkezlerinden biri.
 • Brooklyn Köprüsü - Doğu Nehri'ni kapsayan ve Brooklyn ile Manhattan'ı birbirine bağlayan Brooklyn Köprüsü, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en eski asma köprülerden biridir.
 • Central Park - Bu devasa parkta birkaç yapay göl, 2 buz pateni pisti, çok sayıda gölet ve düzinelerce dolambaçlı yol bulunur. Central Park, şehrin görkemli mimarisine rağmen, dinlendirici bir yürüyüş için mükemmel bir yerdir.
 • Empire State Binası - Bu dünyaca ünlü 103 katlı gökdelenin geçmişi 1931'e kadar uzanıyor ve gözlem güvertesinden New York'un en hayranlık uyandıran manzaralarını sunuyor.
 • Times Meydanı - Reklam panolarıyla kaplı muhteşem binalar turistleri kendine çekiyor ve Times Meydanı'nı Amerika'nın en çok ziyaret edilen cazibe merkezlerinden biri yapan ambiyansa katkıda bulunuyor. Tiyatroları, sinemaları ve elektronik reklam panolarıyla ünlü Times Square, New York'un "hiç uyumayan şehir" olduğunu kanıtlayan şehirdeki yerlerden biri.

New York'ta Kültür

New Yorklular benzersiz bir kültürü paylaşıyor. Trend belirleyen ve sürekli değişen bir şehir, hiçbir ziyaretçi New York'un sunduğu her şeyi deneyimleyemez. Sanatsal olarak New York, dünyanın dört bir yanından değerli sanat eserleriyle dolu düzinelerce kapsamlı müzeye sahip bir dünya lideridir. En iyilerinden bazıları Guggenheim, Metropolitan Sanat Müzesi ve Modern Sanat Müzesi'dir.

Gece hayatı da New York kültürünün merkezindedir ve çoğu kişi güneş battığında şehrin gerçekten canlandığını tartışacaktır. Manhattan'ın en iyi kokteyl barlarından birinde bir kokteyl içebilir veya bir akşamı birçok şık gece kulübünü keşfederek geçirebilirsiniz.

New York'ta Alışveriş

New York, dünyaca ünlü Fifth Avenue, Greenwich Village, Union Square ve East Village'a ev sahipliği yapar ve yıllık New York Moda Haftası'ndan bahsetmiyorum bile. Bu muhteşem moda destinasyonları, Big Apple'ın yüksek sosyete kültürüne sadık kalırken, birçok yerel pazar ve hediyelik eşya dükkanı, her turistin eve götürmek için bir NYC parçası olmasını sağlayacaktır.

New York'ta dans veya şarkı söyleme dersleri

Broadway Dans Merkezinde Dans Etmek

Broadway'de dans etmeyi öğrenin! Standart İngilizce kursunuzla birlikte Broadway Dance Center'da özel bir dans kısa sürebilirsiniz. Standart İngilizce kursu her gün Pazartesi'den Cuma'ya kadar yapılır, dans kursu kurs türüne bağlı olarak haftada 2 veya 5 gündür.

Kurs TürüFiyat
Standart kurs + dans kursu (2 gün)130 €
Standart kurs + dans kursu (2 gün) + şarkı kursu (2 gün)230 €
Standart + dans kursu veya şarkı kursu (5 gün)330 €

Broadway Dans Merkezinde Şarkı Söylemek

Broadway'de şarkı söylemeyi öğrenin! Standart İngilizce kursunuzla birlikte Broadway Dance Center'da özel bir şarkı söyleme kısa alabilirsiniz. Standart İngilizce kursu pazartesiden cumaya her gün yapılır, şarkı kursu kurs türüne bağlı olarak haftada 2 veya 5 gündür.

Kurs TürüFiyat
Standart kurs + dans kursu (2 gün)130 €
Standart kurs + dans kursu (2 gün) + şarkı kursu (2 gün)230 €
Standart + dans kursu veya şarkı kursu (5 gün)330 €

New York Dil Okulu Fiyatları

Sprachcaffe Languages ​​Plus, öğrencilere The Big Apple'da uygun maliyetli İngilizce kursları sunar. New York'taki okulumuz fahiş fiyatlar olmaksızın yüksek standartlarıyla gurur duymaktadır. Her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına özel olarak uygun bir paket seçebilmesini sağlayan çeşitli kurslarımız, konaklama türleri ve süre seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

New York Dil Okulu Fiyatları


Rezervasyon hakkında bir sorunuz mu var?

Rezervasyon hakkında sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın