2 Hafta/ 2060 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

Ottawa'da Yetişkinler için İngilizce Kursları

Ontario eyaletinde bulunan Ottawa, Kanada'nın başkentidir. Avrupa tarzına sahip Parlamento Tepesi binaları turistler arasında popülerdir ve bölge genellikle ışık gösterileri, festivaller, turlar ve Kanada Kraliyet Atlı Polisi geçit törenleri için kullanılır.

Şehrin hemen dışında küçük köyler ve bol çiftlikler ile keşfedilecek harika kırsal alanlar var. Ottawa'yı çevreleyen manzara başka hiçbir şeye benzemez; Renkli manzara, muhteşem manzaralar ve sıcakkanlı yerliler tarafından büyüleneceksiniz.

Çok kültürlü şehir

Kanada'nın mücevherlerinden biri olan Ottawa'yı keşfedin

Rakipsiz konum

Şehir merkezindeki modern dil okulumuz

Sayısız aktivite

Spor, alışveriş, kültür: Ottawa'da sıkılmak imkansız!

İngilizce kursunuz sırasında Ottawa'yı daha fazla keşfetmek için bolca zamanınız olacak. Bu nefes kesici şehirde herkes için bir şeyler var. Bir doğa aşığı mısınız? Ardından kışın buz patenine gidin veya yazın Rideau Kanalı'nda rahatlatıcı bir dalış yapın. Sanat ve kültürle ilgileniyorsanız, şehirdeki çok sayıda galeri ve müze arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Ottawa'daki İngilizce kurslarımızdan birine rezervasyon yapın ve Kanada'nın hareketli başkentini keşfedin. Çoğu ülkede olduğu gibi, başkent, yurtdışında İngilizce eğitimi programları için ideal olan çok kültürlü bir eritme potası yaratarak, farklı milletlerden oluşan bir karışımı kendine çekmiştir.

Ottawa'daki okulumuzda öğrencilerimiz, etkili ve eğlenceli İngilizce kurslarımız sırasında dil becerilerini hızla geliştirirler. Mevcut kurslar arasında Standart, Yoğun, Yarı Zamanlı, Özel ve daha birçok İngilizce kursu bulunmaktadır. Ottawa'daki İngilizce kurslarımız hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.


Ottawa'da İngilizce Dil Okulu

Ottawa'daki dil okulumuza hoş geldiniz! Ottawa'nın merkezinde çok sayıda pub ve restoran bulacaksınız. Kanada'nın hükümet bölgesi olan Parlamento Tepesi de dil okuluna sadece birkaç adım uzaklıktadır.

Konum

Ottawa şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır.

WiFi

Ücretsiz internet ve Wi-Fi erişimi olan bir bilgisayar laboratuvarı

Okul

Bilgisayarlı 10 derslik
Geniş ekranlı televizyonlar

Boş Zaman

Mutfak tesisleri
Rahat bir öğrenci salonu

Ottawa'daki Dil Okulumuz Language Canada tarafından akredite edilmiştir.

Ottawa'daki Dil Okulumuzun Yeri

Dil okulumuz Ottawa şehir merkezinin kalbinde yer almaktadır. Öğrenciler birkaç dakika içinde yakındaki sanat galerileri, müzeler ve açık hava mağazaları ve çeşitli yerel ve uluslararası restoranlar, barlar ve gece kulüpleriyle tanınan dünyaca ünlü ByWard Market'in içinde olabilirler.

Şimdi Rezeervasyonunuzu Yapın


Ottawa'daki dil geziniz için Kurs Detayları

Ottawa'daki Sprachcaffe dil okulumuzda herkes için bir kursumuz var. Yeni başlayanlardan ileri düzey dil uzmanlarına kadar her seviyeden öğrencinin ihtiyaçlarını karşılayabiliriz. Doğru değerlendirme testlerimizden birinin ardından sizin için en iyi kurs seviyesini belirleyebiliriz ve ardından seçtiğiniz kursun süresine ve yoğunluğuna karar verebilirsiniz. Birkaç haftalığına Ottawa'da özel bir kursa gidebilir veya tüm yaz boyunca gelip standart bir İngilizce kursuna gidebilirsiniz!

Ottawa’daki dil kurslarında İngilizce öğrenin.

Part - Time Kurs

Ders Sayısı 10
Minimum Süre 1hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Standart Artı Kurs

Ders Sayısı 24
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Süper Yoğun Kurs

Ders Sayısı 40
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 12**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Sınav Hazırlık

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
IELTS, TOEFL sınav hazırlık
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Çalışma Kulübü

Haftada 2 ders
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 10**
Ücretsiz Katılım
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Akademik Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Akademik Süper Yoğun Kurs

Ders Sayısı 40
Minimum Süre 12 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

Sınav ücreti henüz fiyata dahil değildir. Kurslar her hafta Pazartesi günü başlar (yeni başlayanlar hariç). Ottawa'daki İngilizce kursu için minimum yaş 18'dir. 16-17 yaş arası öğrenciler için istek üzerine katılım olasılığını kontrol edeceğiz. Kanada'daki dil kursunuz için AB vatandaşı olarak 6 aya kadar girebilirsiniz! Öğretim materyallerini dil okulundan satın alabilir veya ücret karşılığında kiralayabilirsiniz.


Ottawa'da Konaklama

İngilizce kursunuzun mümkün olduğunca başarılı olmasını sağlamak için, hareketli her günün ardından dinlenmek ve enerji toplamak için bir yere ihtiyacınız var. Yerel bir ev sahibi aile ile yaşamak veya diğer Sprachcaffe öğrencileriyle tanışacağınız kendi yurdumuzda yaşamak arasında seçim yapabilirsiniz.

Aile yanında kalmak, yerel insanları tanımak, İngilizcenizi olabildiğince pratik yapmak ve Kanada kültürüyle bağlantı kurmak için size eşsiz bir fırsat verecektir. rezidans konaklama seçeneğini seçersiniz. Yurttaki öğrencilerimiz düzenli olarak birlikte İngilizce pratik yaparlar ve genellikle tamamen farklı ülkelerden iki öğrenci arasında iletişim kurmanın en kolay yoludur.

Aile Yanı

Tek veya çift kişilik oda
yarım veya tam pansiyon
maks. toplu taşıma ile 40-50 dk
Tipik ekipmanlar

Aile Yanı Konaklamaya

Yurt

Tek veya çift kişilik oda
Kendin pişir kendin ye
Maks. toplu taşıma ile 15 dk
Bedava internet
televizyon
Yalnızca 21 Haziran - 22 Ağustos tarihleri ​​arasında müsait

Rezidans Hakkında Daha Fazla Bilgi


Ottawa'da Aktiviteler

Kanada'nın Ontario eyaletinde bulunan iki dilli başkenti, şehrin tadını çıkarmanın birçok farklı yolunu sunuyor. 92 metre yüksekliğindeki Barış Kulesi gibi heyecan verici yerleri ziyaret edebilir veya heybetli Parlamento binasına göz atabilirsiniz. Ottawa kültür, sanat ve tarihi seven insanlar için de harika bir şehir. Farklı sanat galerileri arasından seçim yapabilir veya Ottawa'nın sunduğu birçok müzeden birini ziyaret edebilirsiniz.

Ottawa Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Seviye Belirleme Sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:
Grup / Oryantasyon Turu

Akşam:
Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Rideau Kanalı Gezisi

Akşam:
Serbest Zaman

Çarşamba

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Oyun Gecesi

Perşembe

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Parlamento Tepesi Gezisi

Akşam:
Serbest Zaman

Cuma

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Ottawa'da Gece

Cumartesi

Gezi: Montreal (tüm gün)

Pazar

Gezi: Ontario Gölü (tüm gün)

Önemli: Örnek haftadaki etkinlikler yalnızca Ottawa'ya dil seyahatinizi planlamanız için bir öneridir. Yerinde geziler, saatler ve aktiviteler değişebilir ve maliyeti 10-50 €'dur.

Opsiyonel Aktiviteler

Ottawa'da Turizm

Ottawa'da kış sporları, alışveriş, pazarları ve müzeleri ziyaret etmek, şehri ve çevredeki kırsalı keşfetmek ya da sadece dinlenmek dahil yapılacak çok şey var.

Ottawa'da Kültür

Ottawa ülkenin başkenti olduğu için Kanada kültürüyle dolup taşıyor. Şehir birçok ünlü simge yapıya, müzeye, kuruma, hükümet binalarına, anıtlara ve miras alanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Ottawa'nın güzelliğini ve tarihi alaka düzeyini korumak için bina yüksekliklerinde kısıtlamalar vardır. Bu, ufuk çizgisinin Parlamento binalarının üzerinde yükselmesini engeller.

Ottawa, hükümetin evi olmasının yanı sıra, yıl boyunca planlanan birçok kültürel etkinlik ve festivale sahiptir. Aslında şehrin festival endüstrisi, 2010 yılında IFEA Dünya Festivali ve Etkinlik Şehri Ödülü'nü aldı.

Ottawa'daki en heyecan verici manzaralar

Parlamento tepesi

Ottawa'daki en önemli turistik yerlerden biri Parliment Hill'dir. Bu, Parlamento binasının bulunduğu bir tepedir. Ziyaretiniz sırasında binayı görmek için rehberli bir tur rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Ayrıca binanın önünde güzel bahçeler ve Kanada tarihinin kişiliklerini betimleyen heykeller var.

Rideau Kanalı

Bu kanal, Kuzey Amerika'da sürekli olarak kullanılan en eski su yolu olduğu için özeldir. Kanalı gerçekten keşfetmek için bir tura çıkma seçeneğiniz var. Ancak gitmek için en iyi zaman, Rideau Kanalı'nda paten yapabileceğiniz kış aylarıdır.

Winterlude

Winterlude, 1979'dan beri Ottawa'da her yıl düzenlenen bir kış festivalidir. En büyük cazibe, 7,8 km ile dünyanın en büyük paten pisti olan Rideau Canal Skateway'dir. Ayrıca güzel buz heykellerine hayran olabilir ve bir kar oyun alanında oynayabilirsiniz. Diğer Winterlude etkinlikleri, Kanada'nın kültürel, sanatsal ve mutfak çeşitliliğini sergiliyor.

Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde Kanada'nın tüm önemli noktalarını keşfedin!
Kanada seyahat rehberi

Yerel etkinlikler

Aşağıda, çoğunlukla her yıl olmak üzere düzenli olarak gerçekleşen ve kesinlikle görülmeye değer etkinlikler ve festivallere ilişkin bir genel bakış bulacaksınız. Seyahatiniz sırasında bunların hiçbiri olmuyor mu? Sorun değil, bu sadece küçük bir seçim, Ottawa'nın sunabileceği daha çok şey var. Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen Sprachcaffe Ottawa'daki personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Winterlude: (Ocak - Şubat) Kışı kutlayan ve aynı zamanda yaklaşık 600.000 ziyaretçiyle gerçek bir kalabalık çeken yıllık bir festival. Winterlude ücretsizdir.

Tim Hortons Ottawa Dragon Boat Festivali: (Haziran) 200'den fazla ekip, 5000 kürekçi ve 75.000 seyirci ile Kuzey Amerika'nın en büyük dragon Boat festivali. Ayrıca konserler ve diğer kültürel performanslar var. Hepsinden iyisi, tamamen ücretsizdir.

Kanada Günü: (Temmuz) Kanada Günü, Kanada'nın Britanya İmparatorluğu'ndan bağımsızlığını kutlayan bir Kanada ulusal bayramıdır. 1 Temmuz'da kutlanır ve elbette başkentte birçok konser ve devasa havai fişeklerle devasa bir gösteridir.

Şarap ve Yemek Festivali: (Ekim - Kasım) Gerçek bir gurmesiniz ve çeşitli mutfak spesiyalitelerini keşfetmeyi seviyor musunuz? O halde Şarap ve Yemek Festivali tam size göre! Burada saf mutfak lezzetlerini bulacaksınız!


Ottawa Dil Okulu Fiyatları

Kanada başkentini ziyaret edin ve civardaki en uygun fiyatlı dil kurslarından birinin keyfini çıkarın. Düşük maliyetli paketimiz, seçtiğiniz İngilizce kursu, Ottawa'daki konaklamanız ve bir dizi garantili hizmeti içerir.

Sizin için en iyi kurs türünü, tercih ettiğiniz konaklama seçeneğini ve istediğiniz kalış süresini seçin, ardından müsaitliği kontrol etmek ve kursunuzu ayırtmak için hızlı ve kolay rezervasyon sistemimizi kullanın!

Ücrete dahildir:

  • Dil kursu ve yerleştirme testi
  • Ottawa'ya uçuş
  • Konaklama ve yemekler (varsa)
  • Sprachcaffe Sertifikası
  • Ek Bilgiler

Uçuşlarınızı da bizimle ayırtın!

Sizin için en iyi bağlantıya sahip en ucuz uçuşları arıyoruz. Mağazamızda uçuş ile dil seyahatinizi seçmeniz yeterlidir; uçuş, konaklama ve muhtemelen yemek, dil kursu, yerleştirme testi ve sertifikadan oluşan eksiksiz bir paket alacaksınız.

Ottawa'daki İngilizce Kursunuz Sadece Birkaç Tık Uzağınızda!

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz


Rezervasyon hakkında bir sorunuz mu var?

Rezervasyon hakkında sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın