2 Hafta/ 1560 €'dan başlayan fiyatlarla

Uçuş, transfer, konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, yerleştirme testi ve sertifika fiyata dahildir.

Tekliflerimize göz atın »

Yetişkinler İçin Paris'te Fransızca Kursları

Bienvenue à Paris, la ville de la romantizm!

Paris hakkında şimdiden çok şey yazıldı, ancak hiçbir kelime veya cümle, Fransız başkentinin güzelliğini ve çekiciliğini tam olarak yansıtmaya başlayamıyor bile. Sadece Eyfel Kulesi, Louvre ve Champs Élysées gibi ünlü simge yapılarını değil, aynı zamanda etkileyici mimarisi ve rahat kafe kültürü gibi daha az bilinen yönlerini de takdir etmek için bizzat deneyimlenmesi gereken bir yer.

Paris'teki Sprachcaffe okulu, doğal, rahat bir ortamda Fransızca kursları ve her seviyeye uygun çok çeşitli kurslar sunar; Yaz tatillerinde 2 haftalık dil kursu veya sınava hazırlık kursu arıyorsanız, Paris'te bir şeyler bulacaksınız.

Paris, birinci sınıf sanat galerileri ve tiyatro gösterilerinden etkileyici gotik mimariye ve şirin kafelerle çevrili dolambaçlı sokaklara kadar uzanan muhteşem manzaraları ve simge yapıları ile ünlü, dünyanın en ünlü şehirlerinden biridir. Boş zamanlarınızda sınıfta öğrendiğiniz becerileri, Paris'teki diğer öğrencilerle veya yerel halkla konuşurken, başkentte bir tur yaparken, Seine kıyılarında yürürken veya bir mola için dururken pratik yapabilirsiniz. birçok büyüleyici kafeden.

Paris'teki Fransızca kursları, çok eğlenirken Fransızca becerilerinizi hızla geliştirmenin ideal yoludur. Sprachcaffe'nin Paris'teki unutulmaz Fransızca kurslarından birinde dil becerilerinizi geliştirirken bu güzel şehri ve çevresini keşfetmeye ne dersiniz?

Neden Paris'teki Fransızca kurslarımızdan birini almalısınız?

Paris'teki yurt dışı eğitim programlarımız harika deneyimlerdir: Dünyanın en ünlü şehirlerinden birini keşfederken ana dili İngilizce olan kişilerden Fransızca öğrenme şansına sahipsiniz. Boş zamanlarınızda Seine kıyılarında kelime öğrenebilir, yakındaki binaların güzel mimarisini ve köprünün büyüleyici dekorasyonlarını öğrenebileceğiniz bir tekne turuna çıkabilir ve Paris'in simgelerini ziyaret edebilirsiniz. ünlü için. Paris'te bir Fransızca dil programı, geleceğiniz için de bir yatırımdır ve birini almak size eşsiz yerleri ziyaret etme, ödüllendirici deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar kurma fırsatı verir. Sprachcaffe'nin Paris'teki Fransızca kurslarından birini almanın birçok avantajını kendiniz keşfedin!


Yetişkinler için Paris'te Dil Okulu

Paris'teki Fransızca Okulunun İçinde

Paris'teki okulumuzda yüksek kaliteli Fransızca derslerinin keyfini çıkarın. Orada, hoş ve rahat bir ortamda Fransızca öğrenebilirsiniz: öğrenmek için mükemmel bir ortam.
Geniş ve iyi donanımlı sınıflara ek olarak, öğrenciler Paris okulumuzda aşağıdaki olanaklara erişebilir:

 • Resepsiyon
 • Salon
 • Kütüphane
 • Kafeterya
 • İnternet girişi

Paris'teki okulumuzda birçok türde Fransızca kursu sunuyoruz ve her Fransızca sınıfındaki maksimum öğrenci sayısı 12'dir, bu da daha tanıdık ve kişisel bir öğrenme deneyimi sağlar.

Paris'deki Dil Okulumuzun Yeri

Okul, 9. Bölgenin, "Arrondissement de l'Opera"nın güneydoğu kesiminde sakin bir sokakta yer almaktadır. Boulevard Hausmann, birçok restoran, kafe, mağaza ve butiğin bulunduğu yakınlardadır.

Paris Operası, Menkul Kıymetler Borsası ve diğer birçok kültürel, tarihi ve mimari açıdan ilgi çekici bina, Fransız okulumuzun yakınında bulunmaktadır. Okula en yakın metro istasyonu Grands Boulevards'dır. Louvre, Arc de Triomphe ve Notre Dame gibi diğer ilgi çekici yerlere toplu taşıma araçları ile hızlı bir şekilde ulaşılabilir.

Paris'teki Aktiviteler

Paris'te yapılacak çok farklı şeyler var. Öncelikle, şehir turuna çıktığınızdan emin olun. Arc de Triomphe'yi ziyaret edebilir, Champs-Elysée'de dolaşabilir ve çeşitli mağazalarını ziyaret edebilir ya da rahat bir kafenin dışında güneşin tadını çıkarabilirsiniz.


Kurs Detayları

Fransız dilinde ustalaşmak için Fransa'nın başkentinden daha iyi nerede? Moda, sanat, tarih, kültür ve aşk şehri Paris, Fransızca öğrenmek için heyecan verici bir yerdir. Sınıfta değilken, Paris'te dil kursunuzu alırken eğlenebileceğiniz birçok ders dışı aktivite olacaktır. Louvre Müzesi'ne gidin ve Mona Lisa'yı görün, ünlü Champs-Élysées'de bir gezintiye çıkın ya da Eyfel Kulesi'nin tepesinden şehre hayran kalın; her fırsatta Fransızca dil becerilerinizi geliştirirken!

Paris'teki Sprachcaffe dil okulundaki kalifiye, deneyimli ve kendini işine adamış öğretmenlerimiz, öğrencilerin rahatça konuşabilecekleri ve etkileşim kurabilecekleri rahat bir öğrenme ortamı yaratır. Oyunların kullanımı, rol oynama, Soru-Cevap oturumları ve anlama alıştırmaları aracılığıyla sizi istediğiniz Fransızca seviyesine kolaylıkla ve güvenle getirmeyi amaçlıyoruz.

Akyol (Türkiye)

Akyol Fransızca öğrenmek için Paris'e geldi ve o andan itibaren Sprachcaffe ailemizin bir parçasıydı. Akyol'u yakından tanıyın...

>>Akyol'un deneyimlerini oku

Gabriela (Meksika)

Gabriela Fransızca öğrenmek için dört hafta boyunca Sprachcaffe'deydi. Hoşçakal dediğin zaman tek düşünce - geri gel! Raporunu okuyun ...

>>Gabriela'nın deneyimlerini oku

Rodrigo (Brezilya)

Rodrigo bir acemi olarak Paris'e geldi ve Fransızca'daki ilerlemesi muazzamdı. Onun için okulumuzun en büyük gücü Sprachcaffe öğretmenleri!

>>Rodrigo'nun deneyimlerini oku

Paris'teki Fransızca kurslarımız

Paris'teki Sprachcaffe Dil Okulu'nda herkes için bir şeyler var! İster DELF'e hazırlanmak isteyin, ister Fransızca'nızı canlandırmak isteyen yeni başlayan biri olun, sizin için bir kursumuz var.

Paris'teki Fransızca dil kurslarımızdan birini seçmeden önce bir seviye değerlendirme testi kullanıyoruz. Bu, sizi doğru öğrencilerle doğru sınıfa yerleştirmemize yardımcı olacaktır. Kursunuzun yoğunluk seviyesini ve kalmak istediğiniz süreyi seçebilirsiniz.

Paris'te bir haftalık derslerle yoğun bir şekilde Fransızca öğrenebilir veya bir Fransız tatilini birkaç ay boyunca bir dil kursuyla birleştirebilirsiniz. Kendini işine adamış öğretim kadromuz, gezi ve yerel ipuçlarının yanı sıra günlük pratik dil tavsiyeleriyle sınıfın içinde ve dışında size yardımcı olacaktır.

Paris'te aşağıdaki Fransızca kursları sunuyoruz:

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 12**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 30
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 12**
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Çalışma Kulübü

Haftada 2 ders
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 12**
Ücretsiz Katılım
1 ders 45 dakika

Detaylı bilgi için »

Bire bir kurs

Ayrıca çevrimiçi olarak da mevcuttur
Haftada 5 gün / günde 2 ders

Detaylı bilgi için »

* 1 ders = 45 dakika

Bu kursa minimum katılım yaşı 18'dir. Bu kursa ilgi duyan 16-17 yaşındakiler için istek üzerine katılım olasılığını inceleyeceğiz.

**Sınav ücreti dahil değildir


Paris'de Konaklama

Paris'te geçirdiğiniz süre boyunca, öğrencilerimizin Fransızca derslerinden önce ve sonra tamamen rahat hissetmelerini istiyoruz. Kaldığınız yer, Fransa'daki Fransızca kursunuzu unutulmaz bir deneyim haline getirmenize yardımcı olabilecek inanılmaz derecede önemli bir faktördür.

Paris'teki rezidansımız, dersten sonra veya sizin için düzenlediğimiz birçok aktiviteden biri sonrasında diğer uluslararası öğrencilerle dinlenmek ve sosyalleşmek için mükemmel olan konforlu ve modern bir ortamdır.

Yurt

 • Tek veya çift kişilik oda
 • Bedava internet
 • Modern çevre

Paris'te Aktiviteler

Paris'te Turizm

"Işıklar Şehri" olarak adlandırılan Paris, gerçekten de dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Bu şehir 20 ilçe veya "bölge" den oluşmaktadır. Her "bölge"nin Parisliler için kendi kimliği ve anlamı vardır ve uzun bir dizi katedral, saray, park ve bahçe sunar. Gelin, hepsini Fransızca öğrenirken keşfedin.

Her gün neler olup bittiğini keşfetmek için daha çok bir rehber olan bir gazete olan "Pariscope"u satın almaktan çekinmeyin. İçinde kültür, etkinlikler, barlar ve gece kulüpleri hakkında bilgi bulacaksınız ... Paris sokakları geçmişin mirası tarihi simge yapılara dönüştü: Eyfel Kulesi, Notre Dame, Louvre Müzesi, Arc de Triomphe, Ste-Chapelle, Conciergerie ve Hotel des Invalides, bunlardan birkaçı... Sanat, müzik, tiyatro, moda Paris'in edebiyatı ve mimarisi, bu şehri dünyanın dört bir yanından gelen gezginler için bir Mekke yapıyor.

Paris'in Öne Çıkanları

 • Notre Dame Katedrali:
 • Notre Dame Katedrali, Parvis meydanında bulunan Gotik tarzda inşa edilmiş Fransa'nın en eski katedrallerinden biridir (12. yüzyılın başlarında). Mimar Maurice de Sully ve Pierre de Montreuil'in eseridir. Napolyon'un imparator olarak taç giyme töreni de dahil olmak üzere burada meydana gelen çok çeşitli önemli olaylarla iyi bilinir.
 • Louvre müzesi:
 • Bu müze 1981 yılında inşa edilmiştir. Bina, mimarinin ve Fransız stilinin evriminin bir örneğidir. Louvre, hem iç mekanı hem de mimarisiyle büyük bir üne sahiptir.
 • Eyfel Kulesi:
 • Eyfel Kulesi, 1889 Evrensel Sergisi vesilesiyle mühendis Gustave Eiffel tarafından inşa edilmiştir. 324 metre yüksekliğinde ve 7300 ton ağırlığındadır. Kulenin içinde dükkanlar ve restoranlar bulabilirsiniz ve bu muhteşem yapı Paris silüetinin muhteşem bir parçasıdır.
 • Champs Elysees:
 • Bu ünlü bulvar, dünyanın en güzel bulvarlarından biri olarak bilinir.

Paris Aktivite Programımız

Pazartesi

Sabah:
Seviye Belirleme Sınavı ve Dil Sınıfları

Öğlen:
Şehir turu ve Notre Dame

Akşam:
Serbest Zaman

Salı

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Seine boyunca tekne turu

Çarşamba

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Louvre Gezisi

Akşam:
Serbest Zaman

Perşembe

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Sainte Chapelle Gezisi

Akşam:
Serbest Zaman

Cuma

Sabah:
Dil Kursu

Öğlen:
Serbest Zaman

Akşam:
Serbest Zaman

Cumartesi

Gezi: Parque de la Science (tüm gün)

Pazar

Gezi: Versay (tüm gün)

Lütfen örnek haftamızdaki tüm etkinliklerin ve gezilerin sadece dil çalışma geziniz için öneriler olduğunu unutmayın. Geziler, etkinlikler ve saatler, hafta örneğinden farklı olabilir ve yerel olarak 10-50 € arasında maliyete neden olabilir.

Paris'te Kültür

Paris, sanatçıların şehri olarak bilinir. Bir sanat aşığıysanız, bu şehir eğlence için sonsuz fırsatlar sağlayacaktır. Paris, tüm ziyaretçilerine Louvre, Orsay Müzesi veya Rodin müzesi gibi sayısız müze, sergi sunmaktadır.

Paris'te Alışveriş

Paris, moda tutkusuyla dünya çapında tanınan bir şehirdir. Üstelik bu şehir, ünlü tasarımcı mağazalarından herkesin ulaşabileceği mağazalara kadar her bütçeye uygun olanaklar sunuyor. Farklı sokaklarda alışveriş yapmanın ve gezinmenin keyfini çıkarın ve ünlü Galeries Lafayettes'i veya Boulevard Haussmann'ı ziyaret etmeyi unutmayın.

Paris'te yemek

Fransızlar yemeğe büyük önem veriyor. Yemekler genellikle günde üç kez yenir. Kahvaltı saat yediden dokuza kadardır, tereyağlı ve reçelli meşhur kruvasanları yiyebilirsiniz. Yemek zamanı öğleden sonra on iki ile iki arasındadır. Genellikle iki tabak, kahve ve tatlı içeren bol bir yemek. Akşam yemeği akşam yedi civarında.

Paris'in kozmopolit bir şehir olması nedeniyle, bu şehirde dünyanın dört bir yanından yemeklerin tadına bakabilirsiniz. Denemeyi unutmamanız gereken tipik yiyeceklerden bazıları, her zaman popüler olan kruvasan, kahve ve tabii ki baget ve kreplerdir.

Paris'te Gece Hayatı

Daha canlı bir gece hayatına sahip mahalleler şunlardır: Montmartre, Pigalle, Champs Elysees, les Halles ve Bastille et Saint-Germain de Prés, diğerleri arasında. Tüm mahalleler çeşitli aktiviteler sunacak: kafeler, şık barlar ve restoranlar. Sonsuz olanaklara sahip olacak, hepsini keşfetmeye gelecek ve "aşk şehri" Paris'in büyüsüne kapılacaksınız.

Paris'teki en heyecan verici manzaralar

Eyfel Kulesi

Eyfel Kulesi 300 metre yüksekliğinde ve dünyanın en güzel cazibe merkezlerinden biri! Paris'teki bu dönüm noktası 1889'da açıldı. Akşamları Eyfel Kulesi'nin sıcak bir ışık parıltısı içinde parlamasını izleyebilirsiniz. Yukarıdan Paris'in güzel bir manzarası var.

Louvre Müzesi

Louvre'da Mona Lisa gibi harika tablolar görebilirsiniz. Toplamda 300.000'den fazla tablo sizi bekliyor! Paris'in en çok ziyaret edilen müzesi ve şehrin simgesidir. Eskiden kraliyet sarayı olduğu için binanın kendisi de dikkat çekicidir.

Arc de Triomphe

Bu ünlü anıt, Charles de Gaulle Meydanı'nın ortasında duruyor. Fransız ulusal kimliğinin ikonik bir sembolüdür. Fransız Ulusal Günü ve Bastille Günü'nün askeri geçit töreni her zaman Arc de Triomphe'de başlar.

Gezi Rehberi

Seyahat rehberimizde Fransa'nın tüm önemli noktalarını keşfedin!
Fransa seyahat rehberi »


Fiyatlar ve Rezervasyon

Sanat şehri Paris'te Fransızca öğrenin. romantizm, yemek ve moda. Bu harika dil kursu fiyatları rakipsiz bir değer sunuyor!

Sizin için en iyi Fransızca kursunu, Paris'te tercih ettiğiniz konaklamayı ve bizimle ne kadar süreyle eğitim almak istediğinizi seçin. Ardından, toplam fiyatınızı bulmak için aşağıdaki tabloyu kullanın. Kurs başlangıç ​​tarihine bağlı olarak sezonluk ek ücret uygulanabileceğini lütfen unutmayın.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Paris Dil Gezinizin Fiyatları

Otel rezervasyonları için: Çift kişilik odalar sadece birlikte seyahat eden iki kişi için mevcuttur.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman hazırız!

Bize Ulaşın