1 Hafta/ 1530 €'dan başlayan fiyatlarla

Bournemouth'u ziyaret edin ve plajda mükemmel zaman geçirin.

Tekliflerimize göz atın »

Tatilinizi şimdi planlamaya başlayın, 400 Euro'ya kadar tasarruf edin!

Espresso indiriminden şimdi yararlanın ya da sevdiklerinize Yılbaşı kuponu hediye edin!

Şimdi tasarruf edin

Bournemouth'ta Gençler için İngilizce Kampları

Dünyanın Her Yerinden İnsanlar İçin Popüler Destinasyon

Bournemouth, dünyanın her yerinden gençler için birinci sınıf bir tatil beldesidir. İngiltere'nin güney kıyısındaki bu kasabanın genç ve canlı karakterini 11 kilometrelik kumsalı, sayısız bahçe ve parkları, sevimli villaları, tiyatro ve sanat galerileri şekillendiriyor. Diğer gençlerle birlikte bir dil gezisi için ideal yer!

İngiltere'nin en sıcak yerlerinden biri olması ve iki üniversitesi sayesinde gelişen öğrenci nüfusuna sahip olmasıyla tanınan bu hareketli kasabaya yılın her döneminde bu kadar çok insanın gelmesi şaşırtıcı değil. Bournemouth, her yıl plajlarını süsleyen daha fazla ziyaretçiyle büyüyen bir turizm merkezidir - bu yüzden tekneyi kaçırmayın, fiyatlar fırlamadan önce güzel Bournemouth'u keşfedin!

Junior İngilizce Kursları için Bournemouth'a Neden Seyahat Etmeye Değer?

Bournemouth'a dil gezileri özellikle özel bir deneyimdir: Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenin ve bu son derece popüler tatil beldesinin uçsuz bucaksız kumsallarını keşfedin. Fırsatı değerlendirin ve Bournemouth'ta ömür boyu sürecek yeni arkadaşlar edinin! Bournemouth'ta bir İngilizce kursu, bugünün dünyasında İngilizce konuşmak genellikle bir zorunluluk olduğundan ve küresel lingua franca'yı ilk ortaya çıktığı ülkeden daha iyi nerede öğrenmek için, katılanların geleceği için son derece ödüllendirici bir yatırımdır? Hayatında bir kez yaşayabileceğin deneyimler yaşayacaksın, kendine güvenin son derece gelişecek ve Bournemouth'tan bir sürü yeni arkadaş edinerek ayrılacaksın. Gelin ve diğer gençlerle İngilizce kursu almanın çeşitli faydalarını kendiniz görün!


Bournemouth'taki okulumuz

Bournemouth'daki İngilizce dil okulumuz şehir merkezine yakındır ve her iki öğrenci yurdumuzdan sadece 5 dakika uzaklıktadır. Okuldan yurtlara giden yolda bu güzel sahil beldesinin cazibesini ilk elden göreceksiniz.

Öğretmenlerimizin hevesli ve rahat öğretim tarzı, özellikle genç öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Tüm öğretmenler, ana dilleri olarak İngilizce konusunda son derece niteliklidir. Onlar için öğretmenlik sadece bir iş değil, bir çağrıdır. İngiliz dili, Bournemouth veya başka bir şey hakkında sahip olabileceğiniz herhangi bir soruyu yanıtlamak için her zaman hazırdırlar.

İngilizce kursumuzda konuşma, kelime bilgisi eğitimi, metinler üzerinde çalışma ve tabii ki gramerin geliştirilmesi çok önemlidir. Her şeyden önce, her öğrencinin açık tartışmalarda özgürce konuşmasını sağlamaya çalışıyoruz, çünkü yalnızca dilin aktif kullanımı sayesinde kendinize güvenirsiniz ve uzun vadede yapıları ve kelime dağarcığını içselleştirirsiniz.

Her öğrencinin potansiyeline ulaşma şansını en yüksek seviyeye çıkarabilmesi için sınıf mevcutları en fazla 15 öğrenci olacak şekilde küçük tutulmuştur. Söylemeye gerek yok, kurs materyalleri kurs süresince okul tarafından sağlanmaktadır.


Kurslar

Bournemouth'ta standart bir kursla İngilizce becerilerinizi tazeleme veya yoğun bir kursla sonuna kadar gitme fırsatınız var. Ne kadar hızlı ilerleme kaydettiğinize şaşıracaksınız ve yakında yerliler ve diğer öğrencilerle rahatça İngilizce sohbet edeceksiniz!

Gençlere yönelik İngilizce kurslarımızda özgürce İngilizce konuşmayı öğrenecek ve dili kullanırken özgüven sahibi olacaksınız. Buna ek olarak, kelime dağarcığınızı geliştirecek, İngilizce gramer bilginizi pekiştirecek ve farklı metinlere en iyi nasıl yaklaşacağınızı öğreneceksiniz.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 14**

Detaylı bilgi için »

* 1 ders = 45 dakika
** İstisnai durumlarda sınıf büyüklüğünü artırma hakkını saklı tutuyoruz ama sınıf başına en fazla 15 öğrenciyi hedefliyoruz.

Bournemouth'daki İngilizce kurslarımız çeşitli seviyelerdeki öğrencilere uygundur. Bu nedenle, her öğrencinin seviyesini belirleyebilmemiz için öğrenciler kursun ilk gününde bir seviye belirleme sınavına girerler. Daha sonra öğrenciler İngilizce dil bilgilerine göre uygun şekilde sınıflara ayrılabilir.

Bournemouth'ta gençlere yönelik İngilizce kursunuz biter bitmez, Sprachcaffe'den katılım sertifikanızı alacaksınız, bu sertifikayı gelecekte gerekirse katılımınızı kanıtlamak için kullanabilirsiniz.


Konaklama

Bournemouth'taki dil kursunuz sırasında nerede yaşayacağınızı bilmek istiyor olmalısınız. Her şeyden önce ev özlemi ve can sıkıntısı çekmenizi engellemek adına kurstan en az bir arkadaşınızla birlikte kaldığınızdan emin olacağız.

Bournemouth şehrinde aşağıdaki konaklama seçeneklerini sunuyoruz: Ya seçkin ev sahibi ailelerimizden biriyle tam pansiyonlu çift kişilik bir odada kalmayı ya da yurtlarımızda diğer uluslararası öğrencilerle birlikte yaşamayı seçebilirsiniz. Her iki seçenekte de tam pansiyon konaklama sağlanmaktadır.

Aile Yanı

2 yataklı odalar
Tam pansiyon
Yürüyerek yada otobüs ile ulaşım (30 dakika)
Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Rezidans

  • Çift kişilik oda
  • Tam pansiyon
  • Okula 5 dakika uzaklıkta
  • Özel banyolu oda
  • TV

Detaylı bilgi için »

Yerel halkın kültürünü ve günlük yaşamını tanımanın, ev sahibi bir ailenin yanında kalmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Aynı zamanda İngilizce konuşma ve dinleme pratiği yapmak için eşsiz bir fırsattır. Tam pansiyon olacak ve odanızı İngilizce öğrenen arkadaşlarınızdan biriyle paylaşacaksınız.

Tabii ki, kendiniz pişirmek zorunda kalmayacaksınız. Yemekler birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki 'Bournemouth House'da servis edilmektedir. Konaklamanız ne olursa olsun, öğle yemeği her zaman ek bir ücret karşılığında rezerve edilebilir.


Boş Zaman Aktiviteleri ve Rehberi

Şimdi en önemli şeye geliyoruz: boş zaman! Günlük öğrenmenin yanı sıra eğlence ve rahatlama da ihmal edilmemelidir. Kendiniz de göreceğiniz gibi Bournemouth, dünyanın her yerinden gelen güzel insanlarla eğlenmek için ideal bir yerdir. "Muhteşem" Bournemouth'ta sunulan aktiviteleri en iyi tanımlayan üç kelimedir.

Ekip arkadaşlarınız spor oyunları ve etkinlikleri, atölye çalışmaları, bilgi yarışması geceleri ve elbette çeşitli partiler düzenler, böylece öğrenci dil kursundan diğer katılımcıları hızlı bir şekilde tanıyabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Karşılama toplantısı ve Bournemouth şehir turu gezi fiyatına dahildir. Gittiğiniz yere yerleşmenize ve yönünüzü bulmanıza yardımcı olmak için düzenli programımızın bir parçası da şehir bilgi yarışmasıdır. Elbette sizin için plaj voleybolu, frizbi ve çeşitli plaj oyunları gibi çok sayıda plaj etkinliğimiz de var. Akşamları sıkılmamanız için hoş geldiniz partisi, bilgi yarışması gecesi, temalı geceler, uluslararası partiler ve diğer harika etkinliklerden oluşan çeşitli bir akşam programı da sunuyoruz.

Elbette Bournemouth'taki kurs yerinizin çevresini de keşfedeceksiniz: Dil okulumuzda çeşitli geziler için rezervasyon yaptırabilir, bizimle ve yeni arkadaşlarınızla birlikte yarım günlük ve tam günlük gezilere çıkabilirsiniz. Küçük bir ücret karşılığında Winchester, Salisbury, Jurassic Coast ve Bath gibi yerlere geziler düzenliyoruz. Her İngilizce dil eğitimi gezisinin programında yer alması gereken Brighton veya Londra gezilerimiz özellikle öne çıkmaktadır. Sprachcaffe ile Büyük Britanya'yı keşfedin!

Lütfen unutmayın:
- Serbest zamanlar da eğitmenlerimiz tarafından denetlenmektedir; 18 yaşından küçük öğrenciler için tüm konaklama yerlerinde sokağa çıkma yasağı uygulanmaktadır.
- Genellikle ücretini yerinde ödeyebileceğiniz ek gezi ve aktivite programları sunmaktayız.

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Voleybal Turnuvası ve Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Gezi: Bournemouth Oceanarium

Akşam:
Özgür zaman

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Mini Olimpiyatları

Akşam:
Sinema Gecesi*

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Corfe Kalesi Gezisi

Akşam:
Uluslararası Öğrenci Diskosu

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Alume Chine ve Overcliff

Akşam:
Veda Partisi

Cumartesi

Tam gün:
Gezi: Londra

2 hafta veya daha uzun süreli konaklamalarda Londra'ya günübirlik gezi dahildir!

Pazar

Sabah
Okula Giriş

Öğlen:
Özgür Zaman

Akşam:
Özgür Zaman

*Haftalık sadece 75€ ödeyerek yoğun eğlence programımıza katılabilir, Corfe Kalesi yada sinema etkinliğini seçebilirsiniz. 2 haftalık konaklamalarda, Londra gezi fiyata dahildir!

Lütfen aklınızda bulundurun:

  • Örnek haftamızdaki etkinlikler programımızdan örneklerdir ve hava durumuna ve diğer koşullara bağlı olarak değişebilir.
  • Herhangi bir boş zaman ekip arkadaşlarımız tarafından risk değerlendirmesine tabidir ve 18 yaşından küçük öğrenciler için tüm konaklama seçeneklerimizde sokağa çıkma yasağı uygulanmaktadır.
  • ek olarak, genellikle yerel olarak ödenebilecek ekstra geziler / etkinliklere sahibiz.

Fiyatlar ve Rezervasyon

U20 programımız, dil öğrenmekten ve yaşıtlarıyla seyahat etmekten hoşlanan gençler içindir. Bizimle gençler harika tatil beldelerine seyahat ediyor ve tatillerde birlikte yabancı dil öğreniyor!

U20 dil kurslarımız yaratıcılığı, belagati ve ekip çalışmasını teşvik eder. Rahat bir öğrenme ortamında dilbilgisi yapıları hakkındaki bilginizi geliştirecek ve kelime dağarcığınızı genişleteceksiniz. Nitelikli dil öğretmenlerimiz, genç dil öğrencilerini nasıl motive edeceklerini bilirler ve her türlü soruyu yanıtlamak ve karşılaşabileceğiniz her türlü zorlukta size yardımcı olmak için her zaman hazırdırlar.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Bournemouth'daki İngilizce kursunuz sadece birkaç tık ötede:

Transferler: Lütfen 10:00-18:00 arası uçuşlar için Londra Heathrow'da (LHR) geliş ve gidiş uçuşunu ayarlayın.
Refakatli uçuşlar: Refakatsiz Küçük Hizmet, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın