1 Hafta/ 1530 €'dan başlayan fiyatlarla

Bournemouth'u ziyaret edin ve plajda mükemmel zaman geçirin.

Tekliflerimize göz atın »

Bournemouth'ta Gençler için İngilizce Kampları

Dünyanın Her Yerinden İnsanlar İçin Popüler Destinasyon

Bournemouth, dünyanın her yerinden gençler için birinci sınıf bir tatil beldesidir. İngiltere'nin güney kıyısındaki bu kasabanın genç ve canlı karakterini 11 kilometrelik kumsalı, sayısız bahçe ve parkları, sevimli villaları, tiyatro ve sanat galerileri şekillendiriyor. Diğer gençlerle birlikte bir dil gezisi için ideal yer!

İngiltere'nin en sıcak yerlerinden biri olması ve iki üniversitesi sayesinde gelişen öğrenci nüfusuna sahip olmasıyla tanınan bu hareketli kasabaya yılın her döneminde bu kadar çok insanın gelmesi şaşırtıcı değil. Bournemouth, her yıl plajlarını süsleyen daha fazla ziyaretçiyle büyüyen bir turizm merkezidir - bu yüzden tekneyi kaçırmayın, fiyatlar fırlamadan önce güzel Bournemouth'u keşfedin!

Junior İngilizce Kursları için Bournemouth'a Neden Seyahat Etmeye Değer?

Bournemouth'a dil gezileri özellikle özel bir deneyimdir: Ana dili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenin ve bu son derece popüler tatil beldesinin uçsuz bucaksız kumsallarını keşfedin. Fırsatı değerlendirin ve Bournemouth'ta ömür boyu sürecek yeni arkadaşlar edinin! Bournemouth'ta bir İngilizce kursu, bugünün dünyasında İngilizce konuşmak genellikle bir zorunluluk olduğundan ve küresel lingua franca'yı ilk ortaya çıktığı ülkeden daha iyi nerede öğrenmek için, katılanların geleceği için son derece ödüllendirici bir yatırımdır? Hayatında bir kez yaşayabileceğin deneyimler yaşayacaksın, kendine güvenin son derece gelişecek ve Bournemouth'tan bir sürü yeni arkadaş edinerek ayrılacaksın. Gelin ve diğer gençlerle İngilizce kursu almanın çeşitli faydalarını kendiniz görün!


Bournemouth'taki okulumuz

Bournemouth'daki İngilizce dil okulumuz şehir merkezine yakındır ve her iki öğrenci yurdumuzdan sadece 5 dakika uzaklıktadır. Okuldan yurtlara giden yolda bu güzel sahil beldesinin cazibesini ilk elden göreceksiniz.

Öğretmenlerimizin hevesli ve rahat öğretim tarzı, özellikle genç öğrencilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir. Tüm öğretmenler, ana dilleri olarak İngilizce konusunda son derece niteliklidir. Onlar için öğretmenlik sadece bir iş değil, bir çağrıdır. İngiliz dili, Bournemouth veya başka bir şey hakkında sahip olabileceğiniz herhangi bir soruyu yanıtlamak için her zaman hazırdırlar.

İngilizce kursumuzda konuşma, kelime bilgisi eğitimi, metinler üzerinde çalışma ve tabii ki gramerin geliştirilmesi çok önemlidir. Her şeyden önce, her öğrencinin açık tartışmalarda özgürce konuşmasını sağlamaya çalışıyoruz, çünkü yalnızca dilin aktif kullanımı sayesinde kendinize güvenirsiniz ve uzun vadede yapıları ve kelime dağarcığını içselleştirirsiniz.

Her öğrencinin potansiyeline ulaşma şansını en yüksek seviyeye çıkarabilmesi için sınıf mevcutları en fazla 15 öğrenci olacak şekilde küçük tutulmuştur. Söylemeye gerek yok, kurs materyalleri kurs süresince okul tarafından sağlanmaktadır.


Kurslar

Bournemouth'ta standart bir kursla İngilizce becerilerinizi tazeleme veya yoğun bir kursla sonuna kadar gitme fırsatınız var. Ne kadar hızlı ilerleme kaydettiğinize şaşıracaksınız ve yakında yerliler ve diğer öğrencilerle rahatça İngilizce sohbet edeceksiniz!

Gençlere yönelik İngilizce kurslarımızda özgürce İngilizce konuşmayı öğrenecek ve dili kullanırken özgüven sahibi olacaksınız. Buna ek olarak, kelime dağarcığınızı geliştirecek, İngilizce gramer bilginizi pekiştirecek ve farklı metinlere en iyi nasıl yaklaşacağınızı öğreneceksiniz.

Standart Kurs

Ders Sayısı 20
Minimum Süre 1 hafta
Max. Sınıf Mevcudu 15 **

Detaylı bilgi için »

Yoğun Kurs

Ders Sayısı 3
Minimum Süre 1 hafta
Maximum Sınıf Mevcudu 15 **

Detaylı bilgi için »

* 1 ders = 45 dakika
** İstisnai durumlarda sınıf büyüklüğünü artırma hakkını saklı tutuyoruz ama sınıf başına en fazla 15 öğrenciyi hedefliyoruz.

Bournemouth'daki İngilizce kurslarımız çeşitli seviyelerdeki öğrencilere uygundur. Bu nedenle, her öğrencinin seviyesini belirleyebilmemiz için öğrenciler kursun ilk gününde bir seviye belirleme sınavına girerler. Daha sonra öğrenciler İngilizce dil bilgilerine göre uygun şekilde sınıflara ayrılabilir.

Bournemouth'ta gençlere yönelik İngilizce kursunuz biter bitmez, Sprachcaffe'den katılım sertifikanızı alacaksınız, bu sertifikayı gelecekte gerekirse katılımınızı kanıtlamak için kullanabilirsiniz.


Konaklama

İngilizce kursunuz boyunca nerede yaşayacağınızı merak ediyor olmalısınız. En önemlisi, arkadaşlarınızdan en az biriyle aynı yerde kalacaksınız, bu yüzden evde hastalık ve can sıkıntısının hiç şansı olmayacak!

Bournemouth'ta aşağıdaki konaklama seçeneklerini sunuyoruz: Aile yanında başka bir öğrenciyle aynı odayı paylaşabilir veya diğer uluslararası öğrencilerle modern öğrenci yurtlarımızdan birinde kalabilirsiniz.

Aile Yanı

2 yataklı odalar
Tam pansiyon
Yürüyerek yada otobüs ile ulaşım (30 dakika)
Kültür ve gelenek öğrenme fırsatı

Detaylı bilgi için »

Okul yurdu

2,3 yada çok yataklı odalar
Tam pansiyon
Kampüs içi konaklama
Ortak banyo, mutfak, haftalık temizlik

Detaylı bilgi için »

Yerel halkın kültürünü ve günlük yaşamını tanımanın, ev sahibi bir ailenin yanında kalmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Aynı zamanda İngilizce konuşma ve dinleme pratiği yapmak için eşsiz bir fırsattır. Tam pansiyon olacak ve odanızı İngilizce öğrenen arkadaşlarınızdan biriyle paylaşacaksınız.

Tabii ki, kendiniz pişirmek zorunda kalmayacaksınız. Yemekler birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki 'Bournemouth House'da servis edilmektedir. Konaklamanız ne olursa olsun, öğle yemeği her zaman ek bir ücret karşılığında rezerve edilebilir.


Boş Zaman Aktiviteleri ve Rehberi

Şimdi gezinin en önemli kısmı geliyor - boş zaman aktiviteleriniz! Günlük öğrenme, eğlenceyi ve eğlenceyi kaçıracağınız anlamına gelmez. Keşfedeceğiniz gibi, Bournemouth dünyanın her köşesinden güzel insanlarla harika vakit geçirmek için ideal bir yerdir.

Takım Üyeleriniz spor oyunları ve etkinlikleri ve tabii ki her hafta bir parti düzenleyerek size diğer dil öğrenenleri tanımanız ve mümkün olan en kısa sürede kalıcı arkadaşlıklar kurmanız için mümkün olan en iyi şansı verecek.

Bir bakışta Sprachcaffe'nin aktiviteleri

Bournemouth'ta Sprachcaffe ile ortalama bir haftanın nelerden oluştuğuna dair bir fikir edinmek için aşağıdaki örnek seyahat programımıza bir göz atın. Aktivitelerin çoğuna katılım isteğe bağlıdır ve en çok ilginizi çeken aktiviteleri seçmekte özgürsünüz!

Şimdi yolculuğun en önemli kısmı geliyor - boş zaman aktiviteleriniz! Günlük öğrenme, eğlenceyi ve eğlenceyi kaçıracağınız anlamına gelmez. Keşfettiğiniz gibi, Bournemouth dünyanın her köşesinden güzel insanlarla harika zaman geçirmek için ideal bir yerdir.

Pazartesi

Sabah:
Yerleştirme Testi/Ders

Öğlen:
Oryantasyon turu

Akşam:
Voleybal Turnuvası ve Hoşgeldin Partisi

Salı

Sabah:
Ders

Öğlen:
Gezi: Bournemouth Oceanarium

Akşam:
Özgür zaman

Çarşamba

Sabah:
Ders

Öğlen:
Mini Olimpiyatları

Akşam:
Sinema Gecesi*

Perşembe

Sabah:
Ders

Öğlen:
Corfe Kalesi Gezisi

Akşam:
Uluslararası Öğrenci Diskosu

Cuma

Sabah:
Ders

Öğlen:
Alume Chine ve Overcliff

Akşam:
Veda Partisi

Cumartesi

Tam gün:
Gezi: Londra

Pazar

Sabah
Okula Giriş

Öğlen:
Özgür Zaman

Akşam:
Özgür Zaman

*Haftalık sadece 60 £ ödeyerek, Yoğun Eğlence Programımıza katılabilir, Corfe Kalesi yada sinema etkinliğini seçebilirsiniz. 2 haftalık konaklamalarda, Londra gezi fiyata dahildir! Leasure Fun Pack ile daha fazla geziye ve etkinliğe katılma fırsatına sahipsiniz.

Lütfen aklınızda bulundurun:

  • Örnek haftamızdaki etkinlikler programımızdan örneklerdir ve hava durumuna ve diğer koşullara bağlı olarak değişebilir.
  • Herhangi bir boş zaman ekip arkadaşlarımız tarafından risk değerlendirmesine tabidir ve 18 yaşından küçük öğrenciler için tüm konaklama seçeneklerimizde sokağa çıkma yasağı uygulanmaktadır.
  • ek olarak, genellikle yerel olarak ödenebilecek ekstra geziler / etkinliklere sahibiz.

İngiltere'de Yaşam Tarzı

İngilizler çok kibar insanlardır - sık sık "afedersiniz", "lütfen" ve "tanıştığımıza memnun oldum" gibi ifadeler duyarsınız ve bunları yerel halkla konuşurken de kullanmanız gerekir.

Bournemouth'a ne zaman gelirseniz gelin, yıl boyunca her zaman festivaller ve etkinlikler düzenlenir. İngiliz yaşam tarzını keşfedin ve canlı müzik, açık hava sineması, moda şovları ve çok daha fazlasını deneyimleyin!

Yemek

İngilizler için gün tipik bir 'İngiliz kahvaltısı' ile başlar. Orada güne başlamak için tost, tereyağı, domuz pastırması ve yumurta, ızgara domates, kızarmış mantar ve ızgara sosis servis edilir. Bu mükemmel yemeği tamamlamak için yanında sütlü 'İngiliz kahvaltısı çayı' servis edilir.

Bu yörelerde bir gelenek haline gelen tipik Fish & Chips'i deneme fırsatını da kaçırmayın!


Fiyatlar ve Rezervasyon

U20 programımız, dil öğrenmekten ve yaşıtlarıyla seyahat etmekten hoşlanan gençler içindir. Bizimle gençler harika tatil beldelerine seyahat ediyor ve tatillerde birlikte yabancı dil öğreniyor!

U20 dil kurslarımız yaratıcılığı, belagati ve ekip çalışmasını teşvik eder. Rahat bir öğrenme ortamında dilbilgisi yapıları hakkındaki bilginizi geliştirecek ve kelime dağarcığınızı genişleteceksiniz. Nitelikli dil öğretmenlerimiz, genç dil öğrencilerini nasıl motive edeceklerini bilirler ve her türlü soruyu yanıtlamak ve karşılaşabileceğiniz her türlü zorlukta size yardımcı olmak için her zaman hazırdırlar.

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

Sprachcaffe'den herşey dahil bir paket aldığınızda, başarılı bir dil konaklaması için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Transfer, geziler, konaklama, dil kursu, öğretim materyalleri, dil sertifikası ve tabii unutulmaz bir deneyim. Bize taleplerinizi iletin!

Herşey Dahil Hizmetlerimiz

Bournemouth'daki İngilizce kursunuz sadece birkaç tık ötede:

Transferler: Lütfen 10:00-18:00 arası uçuşlar için Londra Heathrow'da (LHR) geliş ve gidiş uçuşunu ayarlayın.
Refakatli uçuşlar: Refakatsiz Küçük Hizmet, yalnızca havayolu tarafından gerekli görülmesi halinde sunulur.


Bir sorunuz mu var?

Sorularınızı cevaplamak için her zaman buradayız!

Bize Ulaşın