Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Апартаменти Sprachcaffe

Майже в кожному місті школа Sprachcaffe надає можливість проживання в апартаментах. Тут ви житимете разом з іншими студентами з різних країн в одній квартирі із загальною ванною кімнатою та кухнею. Це дозволить вам щодня спілкуватися, навчатися і підвищити рівень ваших знань. Крім того, ви можете планувати, як провести вільний час разом з іншими учасниками мовної програми. У США та Канаді (крім Торонто), а також у Барселоні ви житимете разом із місцевими жителями, а в деяких випадках із домовласником. Під час мовної подорожі ви плануєте харчування самостійно. Неподалік апартаментів знаходиться безліч продовольчих магазинів і ресторанів, де ви зможете поїсти. У деяких містах, де ми пропонуємо мовні курси, наприклад на Мальті, Брайтоні і Плайя-дель-Кармен, апартаменти знаходяться безпосередньо на території кампуса мовної школи. Але іноді вам доведеться користуватись громадським транспортом, щоб дістатися до апартаментів. Тому, ви повинні врахувати до свого бюджету витрати на дорогу від апартаментів до школи та назад.

Наші апартаменти:

  • Одно- або двомісні кімнати
  • Загальна кухня та ванна кімната
  • Постільна білизна надається
  • Рушники у вартість не входять. Ви повинні привести рушники із собою
  • У деяких напрямках за додаткову плату можна забронювати сніданок, напівпансіон або повний пансіон
  • Інтернет та Wi-Fi (за додаткову плату)

Ми пропонуємо стандартні та комфортабельні апартаменти, які відрізняються за низкою параметрів, таких як розташування, прибирання та дизайн кімнат.

Стандартні апартаменти

Апартаменти виглядають дуже акуратно та затишно. Це ідеальний варіант, якщо ви бажаєте за невелику плату отримати гідне проживання. Тут є все необхідне, включаючи меблі дуже гарної якості. Також тут є загальна повністю обладнана кухня та ванна кімната. У деяких випадках ви зможете забронювати сніданок, напівпансіон або повний пансіон.

Комфортабельні апартаменти

Комфортабельні апартаменти поєднують у собі вдале розташування та розмір кімнати, а також меблі та обладнання вищої якості. Прибирання кімнат проводиться близько 2 разів на тиждень. Ви можете вибрати як одномісне, так і двомісне розміщення. У деяких випадках у вас буде можливість забронювати сніданок, напівпансіон або повний пансіон.

Бажаєте дізнатися більше про наші апартаменти?