Ваша мовна подорож з Sprachcaffe Languages Plus

На цій сторінці ми хочемо надати вам інформацію про нашу школу, мовні курси та умови проживання в країнах, де ви хотіли б відвідати курс іноземної мови. Детальний опис допоможе вам у плануванні вашої мовної поїздки та виборі курсу.

Як організатор туристичних поїздок у Німеччині ми відповідаємо за пропоновані послуги та зобов'язані дотримуватися певних юридичних норм. Тому ви можете покластися на серйозність Sprachcaffe, і бути впевненими у високій якості мовних поїздок, які ми пропонуємо.

Ми розуміємо, наскільки важливо вивчити всі деталі мовного курсу, перш ніж забронювати його. Ми пропонуємо вам ознайомитися з відповідями на запитання, які найчастіше задають нам наші студенти та з інформацією про мовні курсax.

FAQ: відповіді на часті запитання

Види курсів: огляд мовних курсів, які ми пропонуємо

Проживання: інформація про різні варіанти проживання у мовних школах Sprachcaffe / Languages ​​PLUS

Мовні курси

У Sprachcaffe ви без сумніву знайдете найбільш підходящий для вас курс мови. У наших школах ви маєте можливість вивчати різні іноземні мови. Тут ви можете отримати інформацію про запропоновані нами мовні курси:
​​​​​​
>Курси англійської мови
>Курси іспанської мови
>Курси французької мови
>Курси італійської мови
>Курси німецької мови
>Курси китайської мови
>Курси арабської мови

Викладачі в мовних школах Sprachcaffe - це носії мови, які проходять спеціальну педагогічну підготовку та мають великий досвід викладання.

Проживання під час мовної подорожі

На час вашого мовного курсу ми пропонуємо різноманітні види проживання. Таким чином, у вас є можливість вибрати найбільш підходящий для вас варіант: апартаменти або студія (разом з іншими студентами), гостьова сім'я зі сніданком або напівпансіоном, або ж комфортабельна кімната в одному з готелів, підібраному Sprachcaffe. Крім того, майже у всіх пропонованих містах ви зможете розміститися в шкільній резиденції або в хостелі.