Курси італійської мови

Познайомтеся з італійським ритмом життя та паралельно вивчайте мову.

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Курси італійської мови

Найефективніший і найцікавіший спосіб вивчити мову або покращити вже наявні знання - це програма навчання за кордоном. Італійська мова завжди була популярна завдяки своїй експресивній і пристрасній натурі, але зараз вона стає ще більш затребуваною, оскільки Італія стала одним з кращих місць для подорожей завдяки своїй кухні, мистецтву, моді та стилю життя.

З італійською програмою у Флоренції ви можете поєднати захоплюючі канікули з ефективним курсом італійської мови. Ви отримаєте незабутні враження, поринувши в італійську культуру, вивчаючи традиції та звичаї країни, а також нюанси італійської мови, що використовується у повсякденному житті.

Ласкаво просимо в Італію!

Вивчайте гарну мову La Dolce Vita

Досліджуйте Бель-Паез

Познайомтеся з усією італійською культурою на власному досвіді

Наші мовні курси

Вибирайте між стандартним, інтенсивним та індивідуальним курсом!

Ми пропонуємо курси італійської мови у Флоренції для дорослих :

Італія
Курси італійської для дорослих

Вивчайте італійську мову у Флоренції та живіть у стилі La Dolce Vita

Детальніше »

Онлайн-курси італійської мови

Усі курси італійської мови проходять у наших легко доступних онлайн класах. Запишіться на онлайн курс у Sprachcaffe та скористайтесь звичною високою якістю Sprachcaffe, досвідченими викладачами та досвідом групового навчання. Навчайтеся разом із друзями-однодумцями.

Почніть вивчати італійську онлайн прямо зараз!

Навіщо вивчати італійську мову?

Відкрийте для себе багато переваг навчання на курсах італійської мови від Sprachcaffe. Італійська мова є однією з найважливіших мов у Європі і набуває все більшого значення в культурі, дослідженнях та політиці. Вивчаючи італійську мову в Італії, ви зможете побачити, як ця мова використовується у повсякденному житті. Що може бути краще для закріплення отриманих на заняттях знань, ніж келих гарного вина та ідеально приготовлена паста? Під час курсу ви зможете швидко покращити свої мовні навички, одночасно відкриваючи для себе культуру, спосіб мислення та гостинність італійського народу. Дозвольте собі захопитися італійською жагою життя і поринути в атмосферу Середземномор'я, набуваючи навичок, які стануть вам у нагоді все життя.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами