Курси іспанської мови

Вивчайте іспанську мову та знайомтесь з новими цікавими людьми.

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Курси іспанської мови

Іспанська: Популярний та повний майбутнього. Безсумнівно, іспанська мова стає дедалі важливішою. Сьогодні цією мовою розмовляє вже майже півмільярда людей, і не лише для того, щоб краще спілкуватися в популярних місцях відпочинку: Є також дуже добрі економічні аргументи на користь цього. І це ще одна причина для наших курсів іспанської мови.

Набагато більше, ніж мовний курс. Як завжди в поїздці зі Sprachcaffe, ви не тільки вивчите мову, але й дізнаєтеся багато нового про країну та її людей. І останнє, але не менш важливе: атмосфера в класі, де навчаються люди з усього світу, також є перевагою для ваших знань, тому що: Ви не лише проводите час на мовних курсах, а й розмовляєте іспанською протягом усього дня. Вирушайте разом, щоб відкрити нові визначні пам'ятки. Будь то оглядова екскурсія або похід до бару, ви спілкуватиметеся мовою, що вивчається, і чудово поєднуватиме обов'язки із задоволенням.

Звичайно, наші чудові методи викладання також сприяють вашому успіху у навчанні. Ви також зможете скористатися послугами наших високомотивованих викладачів під час вашої подорожі для вивчення іспанської мови. Вивчення іспанської мови у мовній школі Sprachcaffe - це успішний досвід у всіх відносинах: вивчення мови з легкістю та одночасне знайомство з чудовими місцями.

Курси іспанської мови для дорослих

Іспанія
Мадрид

Пориньте в іспанський центр культури, моди та музики.

Курси іспанської мови для підлітків

Для підлітків від 14 до 21 року
Барселона

Вивчайте іспанську мову в місті з чудовими пам'ятками.

Детальніше »
Для підлітків від 14 до 21 року
Малага

Вивчайте іспанську мову на чудовому піщаному пляжі в центрі чарівної Андалусії.

Детальніше »

Онлайн-курси іспанської мови

Усі курси іспанської мови проходять у наших легко доступних онлайн класах. Запишіться на онлайн курс у Sprachcaffe та скористайтесь високою якістю, звичною для Sprachcaffe, досвідченими викладачами та малокомплектними групами. Навчайтеся разом із друзями-однодумцями.

Почніть навчати іспанську онлайн прямо зараз

Ваша ідеальна подорож з Sprachcaffe до Іспанії

Вивчайте іспанську

За допомогою Sprachcaffe ви зможете досягти бажаних цілей. Ми покажемо вам, як краще вчитися!

Ваше житло

Ви можете вивчати іспанську з нами у двох країнах - і ми підберемо для вас відповідне житло!

Переглянути

Вибір курсу

Виберіть курс, який ідеально відповідає вашим потребам. Не має значення, початківець ви чи просунутий!

Детальніше

Послуги

Вчіть іспанську і ні про що не турбуйтеся. Ми подбаємо про всі важливі сервіси для вас!

Детальніше

Виберіть одну з наших 4 шкіл іспанської мови для поїздки з метою вивчення мови

2 країни. 4 школи. Наскільки великий вибір для дорослих. Вивчайте іспанську мову в Іспанії або на Кубі - ми вибрали ці місця мрії для вашої подорожі з вивчення іспанської мови. Наші школи іспанської мови в Іспанії розташовані в таких популярних місцях, як Барселона, Мадрид та Малага. Тут ви зможете насолодитися іспанським колоритом поряд із мовним курсом. Або ви можете полетіти на райські Кариби та провести свою мовну поїздку в Гавані! Підлітки також мають можливість взяти участь у мовній поїздці до Іспанії. Ви можете вибрати між Барселона і Малагою.

Переваги поїздки з вивченням іспанської мови

Оскільки іспанська - одна з найпоширеніших мов у світі, її варто вивчити! У незліченній кількості країн ця мова є офіційною. Володіючи іспанською мовою, ви зможете легко спілкуватися у багатьох частинах світу, наприклад, у Південній Америці чи Карибах. У Sprachcaffe ми оптимально підготуємо вас до багатьох життєвих ситуацій під час мовної поїздки, використовуючи практичні методи навчання, підтримуючи вас на вашому рівні іспанської мови, а також ви постійно використовуватимете мову і поза мовним курсом.

Кому підійдуть поїздки з метою вивчення іспанської?

З нами не має значення, чи є ви абсолютним новачком або вже добре знаєте іспанську мову, але хочете вдосконалювати її далі. За допомогою вступного тесту на початку вашої мовної поїздки ми можемо оптимально визначити, який курс вам слід вибрати.

Навчання та проживання під час мовної поїздки

Курс іспанської мови у вашій мовній поїздці викладають лише кваліфіковані носії мови, які ідеально підготують вас до реальних повсякденних ситуацій. Ви можете не турбуватися про те, що він виявиться для вас надто складним, тому що на початку навчання ви пройдете вступний тест, який визначить ваш рівень володіння мовою. Ви будете навчатися з іншими іноземними учасниками, які мають той самий рівень мови та ті самі цілі, що й ви.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами