Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Інформація про Sprachcaffe

Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зв'язатися з нами за телефоном, факсом, електронною поштою або звичайною поштою. Ви також можете зв'язатися з нами, заповнивши контактний формуляр. Якщо Ви хочете дати відгук про наші програми або веб-сайт, Ви можете зв'язатися з нами зателефонувавши.

Sprachcaffe Languages Plus

Gartenstr. 6

60594 Frankfurt am Main

E-Mail: ukraine_ett_@sprachcaffe_dot_.com

Години роботи: 10:00 - 18:00

Мапа
No map available.

Директори компанії: Alberto Sarno та Marcello Sarno Co. Реєстраційний номер: C39153VAT. Реєстраційний номер: MT18266631. SPRACHCAFFE є приватною власністю торгової марки 'Sprachcaffe Reisen GmbH'- Сповіщення про відповідальність: даний веб-сайт містить посилання з зовнішніх сайтів. Цей веб-сайт підлягає відповідальності для третіх сторін. Після початкового додавання посилань на веб-сайт провайдер перевірив вміст посилань і визначив, що вміст не порушує жодних законів або правил. Спочатку не було виявлено жодних порушень закону. Провайдер не впливає на майбутні зміни, які можуть статися у змісті або керуванні веб-сайтів третіх сторін. Провайдер не несе відповідальності за вміст зовнішніх посилань, а також залишає за собою право не приймати будь-які претензії щодо власності вмісту веб-сайтів або платформ, які пов'язані або посилаються на інші веб-сайти. Провайдер не завжди перевіряє зовнішні посилання без конкретних вказівок на наявність потенційно незаконних дій чи контенту на зовнішніх посиланнях чи платформах. Зрозуміло, ми відразу видалимо посилання, які посилаються на незаконний контент як тільки ми отримаємо інформацію про таке.

При створенні наших веб-сайтів ми робимо все можливе, щоб інформація на них була актуальною, з точки зору відповідних параметрів і зрозумілою. Проте, незважаючи на регулярне ретельне керування контентом, іноді на сайті можуть виникати помилки. Тому провайдер не несе відповідальності за будь-які помилки з погляду друкарських помилок, пунктуації, повноти інформації, що відображається, і щодо того, наскільки актуальний веб-сайт або інший контент. Інформація на цьому веб-сайті може бути змінена в будь-який момент без попередження.

Політика конфіденційності:

Перейдіть за посиланням, щоб ознайомитися з нашою політикою конфіденційності.