Ласкаво просимо у світ Sprachcaffe

Sprachcaffe пропонує вже понад 40 років мовні курси та навчання за кордоном і є одною із найуспішніших організацій з вивчення іноземних мов. На сьогоднішній день у складі компанії більш ніж 30 мовних шкіл, де ми пропонуємо вивчення англійської, іспанської, французької, італійської, німецької, китайської та арабської мов. Понад 55 000 студентів, які вивчають мову щорічно, можуть підтвердити, що ми пропонуємо більше, ніж просто високоякісні мовні курси у жвавих та екзотичних містах!

Крім мовних курсів для дорослих, ми також пропонуємо спеціальні програми для молоді. Крім того, Sprachcaffe організує різноманітні екскурсії та поїздки багатьма країнами. Ознайомтеся з нашими мовними школами та курсами іноземних мов, перейшовши на посилання Мовні школи Sprachcaffe.

На наступних сторінках ми пропонуємо вам інформацію про мовну школу Sprachcaffe та факти, які виділяють нашу організацію з інших організаторів мовних подорожей.

Переваги навчання у Sprachcaffe

Досвід показує, що мова приносить задоволення і, перш за все, ефективно засвоюється в довгостроковій перспективі лише тоді, коли вона безпосередньо використовується, відчувається та застосовується на практиці. Саме місце призначення, місто та його мешканці стають найважливішими складовими нашої концепції навчання. Ваша перевага: Ви розширюєте свої міжкультурні горизонти, навчаючись та живучи разом зі студентами мовних курсів з усього світу, та проводите незабутні канікули у жвавих мегаполісах або на узбережжі Середземного моря.

Ми вважаємо, що успішно викладати мову можуть лише вчителі-носії мови, які також є підготовленими та досвідченими викладачами. Будучи носіями мови, наші викладачі відчувають сильний вплив їхньої культури та передають свої знання з гумором, енергією та чуйністю. Вони створюють реальні розмовні ситуації, діляться особистим життєвим досвідом та дають інсайдерські поради про свої рідні країни. В результаті створюється невимушена, комунікативна атмосфера - ви вчитеся без страху зробити помилки, начебто зустрічаєтесь з друзями, щоб випити і побалакати в "caffé linguístico", що в перекладі з італійської означає "мовне кафе" (дізнайтеся більше про нашу назву).

Щоб переконатися у високій якості наших мовних курсів та шкіл, ми є членами провідних національних та міжнародних організацій щодо якості мовної освіти.

Про нас

Ми представляємо вам огляд програм Sprachcaffe Languages ​​PLUS, наша філософія, префесійне викладання та особливий метод навчання.

Про Sprachcaffe у двух словах

 • Майже 40 років досвіду
 • 1 організація, 30 напрямків, 8 мов
 • Усі послуги з одного джерела відповідно до німецького туристичного законодавства
 • 30 власних мовних шкіл у привабливих місцях
 • Сертифікована якість із міжнародним визнанням
 • Сучасні та інтерактивні методи навчання
 • Професійні викладачі-носії мови
 • Мовні курси з невеликими міжнародними навчальними групами
 • Відмінне розміщення
 • Зустрічайтесь з нами особисто на інформаційних заходах
 • Доброзичливий та чуйний персонал
 • Різноманітні програми дозвілля та додаткові курси

Тут ви знайдете огляд усіх програм Sprachcaffe.

Інформаційні заходи

Ви зацікавлені в мовній подорожі і хотіли б дізнатися, що може запропонувати Sprachcaffe? Чи ви вже забронювали номер і хочете отримати уявлення про те, що чекає на вас чи ваших дітей на місці? Ми регулярно запрошуємо вас на наші безкоштовні інформаційні вечори у різних містах.

Для того, щоб ми могли надати достатню кількість місць, ми просимо вас безкоштовно та без зобов'язань зареєструватися на обраний вами захід, використовуючи нашу форму.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами