Мовний сертифікат

Отримайте мовний сертифікат та покращіть свої професійні перспективи.

Детальніше про сертифікати»

Про англійські сертифікати у двох словах

Сьогодні університети та коледжі по всьому світу пропонують курси, які викладаються виключно англійською мовою, що полегшує іноземним студентам вступ на програми навчання за кордоном. Якщо ви вступаєте до університету або навіть до міжнародної компанії, вам, швидше за все, знадобиться сертифікат про знання англійської мови, щоб довести, що ви володієте ним у достатньому обсязі.

Складання іспиту з англійської мови та отримання мовного сертифіката потребує часу, зусиль та великої самовіддачі. Нижче ми розповімо про загальну інформацію щодо різних сертифікатів англійської мови, які приймаються у всьому світі. Це допоможе вам краще зрозуміти їх структуру та оцінку та вирішити, який сертифікат підходить саме вам.

TOEFL - тест з англійської як іноземної мови

TOEFL® - один із найпопулярніших сертифікатів з англійської мови у всьому світі. У більшості випадків він пропонується у вигляді інтернет-тесту (TOEFL iBT), але існує і паперовий тест, який можна скласти лише у спеціалізованих центрах тестування. Сертифікат TOEFL діє протягом двох років.

На здачу TOEFL iBT відводиться 3:00. А паперова версія триває лише 2 години 25 хвилин, оскільки до неї не входить розмовна частина.

Тест складається із 4 частин. За кожну частину можна отримати максимум 30 балів, а у сумі - 120 балів.

 • Читання
 • Аудіювання
 • Говоріння
 • Письмо

Перші дві частини тесту перевіряють ваші навички читання та аудіювання за допомогою завдань із кількома варіантами відповідей.

У розділі "Говоріння" ваші відповіді записуються, відправляються до онлайн-мережі, а потім оцінюються офіційними експертами (зазвичай це від 3 до 6 екзаменаторів). Письмова частина також оцінюється у цій мережі.

Найчастіше університети вимагають 70-90 балів (B1/B2). Деякі університети також вимагають мінімальну калькість балів у кожній із 4 частин іспиту. Ціна TOEFL® iBT дуже залежить від країни та центру тестування. З огляду на високу вартість та складність іспиту доцільно пройти спеціальний курс підготовки до тесту TOEFL.


IELTS – Міжнародна система мовного тестування з англійської мови

Тест IELTS - це академічний тест, призначений для навчального та професійного середовища. Як і TOEFL®, тест IELTS є одним із найпопулярніших тестів з англійської мови у світі. IELTS також приймається як підтвердження рівня володіння мовою для отримання деяких дозволів на роботу, а також з метою імміграції. Академічний IELTS складається з 4 частин.

 • Читання
 • Аудіювання
 • Говоріння
 • Лист

Загальна тривалість тесту становить 2 години 45 хвилин. Тест IELTS доступний як онлайн, так і у паперовому вигляді. В обох випадках усна частина проводиться особисто сертифікованим екзаменатором.

Результати тесту IELTS оцінюються за шкалою від 1 до 9. Звичайні бали, необхідні вступу на англомовні програми, зазвичай становлять від 5,5 до 6,5. Як і у випадку тесту TOEFL, ціни на IELTS варіюються в залежності від країни. Сертифікат IELTS діє протягом двох років.


Кембриджські сертифікати

Cambridge English Language Assessment - це некомерційна організація, яка пропонує сертифікати з англійської мови для різних мовних рівнів. Найбільш популярними іспитами є:

B2 First (раніше відомий як First Certificate in English - FCE) - це приблизно той самий рівень, що й звичайні оцінки за тест TOEFL® (B1 - B2) та IELTS 5.5 - 6.5. Тест займає близько 3 години 30 хвилин.

C1 Advanced (раніше відомий як Certificate in Advanced English - CAE) заснований на рівнях C1-C2 (порівняний з IELTS 6.5 - 8.0) і приймається багатьма університетами Великобританії та понад 9 000 навчальних закладів та компаній по всьому світу. Його проходження займає близько 4 години.

C2 Proficiency (раніше відомий як Certificate of Proficiency in English - CPE) - це найбільший іспит, що оцінюється за рівнем С2, що значно вище максимальної шкали тесту TOEFL® і порівняно з оцінкою 8,5 і вище за тестом IELTS. Іспит займає близько 4 годин.


Всі три сертифікати (B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency) складаються з 4 частин:

 • Читання та володіння англійською
 • Письмо
 • Аудіювання
 • Говоріння


Кембриджський сертифікат в основному використовується у Великій Британії, але він також приймається багатьма університетами та коледжами по всьому світу. На відміну від інших сертифікатів, ці сертифікати не мають терміну придатності.

Якщо ви не практикуєте постійне використання англійської мови, рекомендується скласти новий тест та отримати актуальний сертифікат.


Курси підготовки до отримання сертифікату з англійської мови

Для підготовки до складання іспиту на отримання англійського сертифіката ми пропонуємо спеціальні курси, які адаптовані до різних іспитів, а також до вашого рівня володіння мовою. Структура занять відповідає програмі наших стандартних та інтенсивних мовних курсів.

Відвідування та закінчення підготовчого курсу сприяє досягненню професійного рівня володіння мовою, яка необхідна для отримання TOEFL, IELTS або Кембриджського мовного сертифікату. Мовні курси призначені як для тих, хто зацікавлений в офіційному визначенні та сертифікації свого мовного рівня, так і для тих, хто хоче вступити до університету або влаштуватися на роботу в англомовній країні.

Мовні онлайн-курси для отримання сертифіката англійської мови

На додаток до наших осноних курсів пропонуються підготовчі курси онлайн. Готуйтеся до складання іспиту на сертифікат з англійської мови, не виходячи з дому, та підвищуйте свій рівень мови у невеликих онлайн-групах разом з іншими однодумцями.

Онлайн курси для отримання сертифікату з англійської


Запитання про англійські сертифікати

Англійською мовою говорять близько 1,35 мільярда людей у світі. Сертифікати з англійської мови необхідні для реєстрації та підтвердження рівня володіння мовою в установленому порядку. У Sprachcaffe ви можете підготуватися до складання найважливіших сертифікатів з англійської мови, таких як:

 • тест TOEFL (тест з англійської мови як іноземної)
 • тест IELTS (Міжнародна система тестування з англійської мови)
 • Кембриджські сертифікати

Сертифікати TOEFL та IELTS часто потрібні для вступу до університету, коледжу або на роботу в англомовних країнах. Тест TOEFL проводиться американською організацією, тому він найбільше підходить для роботи в компаніях у США. Тест IELTS видається "Cambridge English" і тому найбільше підходить для роботи в країнах Британської Співдружності. Однак багато компаній та університетів приймають обидва сертифікати англійської мови.

Кембриджський сертифікат встановлює певний рівень, який ви повинні продемонструвати, щоб скласти іспит. ESOL (English for Speakers of Other Languages) - це підрозділ Кембриджського університету, який пропонує такі сертифікати:

 • Certificate of Advanced English (CAE)
 • Cambridge First Certificate of English (FCE)
 • Certificate of Proficiency in English (CPE)
 • Cambridge English Preliminary (PET)
 • Key English Test (KET)


Цей сертифікат не має терміну дії. Він просто підтверджує, що ви досягли високого рівня володіння англійською мовою. Він є відмінним доповненням до вашого резюме та підвищує вашу конкурентоспроможність на міжнародному ринку праці.

Термін дії: У той час як сертифікат Кембриджу залишається дійсним протягом усього життя, сертифікати TOEFL та IELTS дійсні лише протягом двох років.

Результат: Сертифікати TOEFL та IELTS визначають ваш поточний рівень володіння мовою. Після проходження та складання тесту ви отримаєте сертифікат, що підтверджує кількість набраних вами балів. Для складання Кембриджського тесту з англійської мови необхідно набрати певну кількість балів і, відповідно, досягти певного рівня володіння мовою. Після цього ви отримаєте сертифікат. Ви можете скласти іспит з оцінкою A, B або C.

Sprachcaffe вже понад 35 років пропонує курси англійської мови для підготовки до складання іспитів на англійські сертифікати. Вас визначать у навчальну групу відповідно до вашого рівня та проінструктують про вимоги обраного вами іспиту з англійської мови. У невеликих групах ваш прогрес швидко стане помітним. Мінімальний вік для участі у курсах підготовки до складання іспиту з англійської мови - 16 років.

Найбільш важливим моментом є те, який тест (тести) приймають цікаві для вас навчальні заклади або компанії. Тести TOEFL та IELTS приймаються у багатьох загальноосвітніх школах, університетах та великих компаніях по всьому світу.

Тест TOEFL проводиться американською організацією, тому він найбільше підходить для роботи в американських компаніях. Тест IELTS випускає "Cambridge English", тому він найбільше підходить для роботи в країнах Британської Співдружності. Багато навчальних закладів та компаній приймають результати обох іспитів. Однак конкретні навчальні заклади можуть віддати перевагу одному з них, тому завжди уточнюйте, перш ніж записуватися на підготовчий курс.

Більшість студентів вважають за краще складати тест TOEFL iBT®. Це 4:30-годинний онлайн-іспит з англійської мови, який перевіряє розуміння прочитаного та почутого, а також навички усного та письмового мовлення. Цей тест призначений спеціально для перевірки знання англійської мови, яка використовується в академічному середовищі. TOEFL iBT® оцінюється за шкалою від 0 до 120 балів, причому всі чотири навички мають однакову вагу.

IELTS складається з тих же чотирьох завдань (письмо, читання, аудіювання та говоріння). Перші три (письмо, читання та аудіювання) перевіряються у письмовому тесті, який триває 160 хвилин. Усна частина іспиту триває близько 15 хвилин.

Тривалість іспиту отримання Кембриджського сертифіката залежить від вибраного іспиту. Зазвичай іспит триває два дні. Першого дня, залежно від рівня володіння мовою, іспит з читання, письма та аудіювання триває 1-2 години. Тест може бути зданий на комп'ютері або написаний від руки. Другого дня проводиться усна частина Кембриджського іспиту. Вона часто проводиться разом із ще одним із студентів та триває близько 15 хвилин.

Вартість сертифікатів з англійської зазвичай складається з двох компонентів. Перша - це вартість підготовчого курсу, яка може змінюватись в залежності від тривалості та інтенсивності, плюс вартість складання іспиту. Ціни встановлюються відповідними організаціями.

TOEFL: 240 USD

IELTS: 234 EUR

Кембриджський сертифікат: Ціни варіюються в залежності від екзамену з англійської мови, а також від екзаменаційного центру:

Наприклад, вартість Кембриджського сертифіката просунутої англійської (CAE) в даний час складає близько 180 €. Кембриджський сертифікат про володіння англійською мовою (CPE) коштує близько 185 євро. А Кембриджський сертифікат з ділової англійської мови (BEC) коштує від 130 до 190 євро.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв''яжіться з нами


У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами