Мовний сертифікат

Отримайте мовний сертифікат та покращіть свої професійні перспективи.

Детальніше про сертифікати»

Мовні сертифікати та іспити

Мовний сертифікат, диплом чи іспит - це документ, який підтверджує ваш поточний рівень володіння мовою за допомогою стандартизованого мовного тесту та документує його. Існують мовні сертифікати, термін дії яких обмежений, тобто їх можна використовувати лише протягом певного часу. Існують також сертифікати з необмеженим терміном дії.

Навіщо мені потрібний мовний сертифікат?

Мовні сертифікати є обов'язковою умовою для роботи або навчання за кордоном. Ви також можете випередити інших кандидатів на вакансію, якщо у вашому резюме буде зазначено, що ваші мовні навички є сертифікованими.

Іспити на мовні сертифікати, такі як Кембриджський сертифікат, IELTS, TOEFL, DELE, TestDAF та TELC, можуть бути досить складними, оскільки їхня мета - підтвердити високий рівень володіння мовою. Тому є курси, які спеціально готують вас до складання іспитів на конкретні мовні сертифікати.

Про мовні сертифікати у двох словах

Сертифікати про знання англійської мови

Найважливішими мовними сертифікатами є сертифікати Кембриджу (наприклад, Cambridge Assessment English), TOEFL і IELTS.

Інформація про сертифікати з англійської мови »

Сертифікати про знання іспанської мови

Найважливіший іспанський сертифікат - DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera).

Інформація про сертифікат DELE »

Сертифікат про знання французької мови

Найважливішим іспитом з французької є сертифікат DELF (diplôme d'études en langue française).

Інформація про французькі сертифікати »

Сертифікат про знання італійської мови

Найважливішим італійським сертифікатом є CILS (Certificazione di Italiano come Lingua Straniera) від Università per Stranieri di Siena.

Інформація про італійські сертифікати »

Сертифікат про знання німецької мови

Найбільш важливими іспитами з німецької мови є TestDAF (тест з німецької мови як іноземної) або іспит TELC з німецької мови на рівень B1.

Інформація про німецькі сертифікати »

Підготовка для отримання мовного сертифіката

Sprachcaffe пропонує спеціальні курси для підготовки для складання таких визнаних мовних сертифікатів, як Кембриджський сертифікат (FCE, CAE), IELTS, TOEFL, DELE, TestDAF та TELC. Середня тривалість курсів до підготовки складає 12 тижнів. Участь у цих курсах вимагає від студента хорошого знання вибраної мови.

Ви працюватимете над навичками усного та письмового спілкування 20 уроків на тиждень. Основна увага приділяється розумінню граматики. Для спеціальної підготовки наші викладачі ознайомлять вас із процедурою та структурою відповідного іспиту за допомогою прикладів та вправ.

Офіційний сертифікат підтверджує участь в одному з наших екзаменаційних курсів та об'єктивно документує ваші знання відповідної іноземної мови. Тому він може чудово покращити вашу кандидатуру на фоні інших охочих отримати цю посаду. Корисно також пам'ятати, що мовні сертифікати визнаються багатьма зарубіжними університетами та роботодавцями, що відкриває широкі можливості для кар'єрного росту за кордоном.

Структура підготовчих курсів

Навички аудіювання та розуміння тексту є основними у пропонованих нами курсах підготовки до іспитів. Наші висококваліфіковані викладачі навчать вас техніці ефективного сприйняття, опрацювання та передачі інформації.

  • Тривалість курсу: близько 12 тижнів
  • Уроки: 20 або 30 уроків на тиждень
  • Мінімальний вік: 16 років (до 18 років за згодою батьків)

Основна частина щотижневих занять використовується для підготовки до структури вибраного вами іспиту. Наші викладачі використовують приклади та вправи, щоб ознайомити вас із правилами та структурою кожного іспиту. Точна програма може відрізнятися залежно від студента, викладача та типу курсу. Скористайтеся нашим універсальним пакетом послуг і зосередьтеся на підготовці до майбутнього мовного іспиту. Наші мовні поїздки включають безліч інших послуг крім заброньованого підготовчого курсу.

Мовна подорож з отриманням мовного сертифіката

Підготуйтеся до іспиту під час мовної поїздки в дружній атмосфері з іншими студентами-однодумцями. Ви будете практикувати свої мовні навички у різних ситуаціях та отримаєте освітній досвід із максимальним зануренням у мовну середу.

Мовні подорожі для отримання мовних сертифікатів

Онлайн-курси іноземних мов з сертифікатом

Підготуйтеся до складання мовного сертифіката онлайн, не виходячи з дому. Ви підвищите свій рівень мови в малокомплектних онлайн-групах разом з іншими однодумцями і набудете впевненості та навичок для складання мовного іспиту на ваш вибір.

Онлайн-курси іноземних мов


У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами