Курси французької мови

Вивчайте прекрасну французьку мову та пізнайте французьку культуру.

Курси французької мови

Поїздка для вивчення французької мови для дорослих - неперевершений варіант, коли йдеться про швидке та довгострокове вдосконалення або набуття нових мовних навичок. Французька мова є важливою офіційною мовою та однією з найбільш вивчених іноземних мов у Європі після англійської. Крім того, цією мовою розмовляють у 40 країнах. Саме тому вивчення французької мови зі Sprachcaffe користується величезною популярністю.

Подорож із вивченням французької мови дозволить вам поєднати захоплюючий відпочинок з ефективним мовним курсом. Ви отримаєте незабутні враження, занурившись у чужу культуру та познайомившись із традиціями французів чи марокканців. Відкрийте наші поточні пропозиції щодо мовних подорожей! Запрошуємо вас у поїздку для вивчення французької мови - ми подбаємо про організацію, вам залишається лише обрати напрямок!

Курси французької мови для дорослих

Курси французької для підлітків

Онлайн-курси французької мови

Всі курси французької мови можна також пройти онлайн, вивчати французьку мову у звичній високій якості Sprachcaffe з кваліфікованими викладачами французької мови в невеликих групах або повністю індивідуально.

Почніть вивчати французьку онлайн!

Мовна подорож з Sprachcaffe

Вивчайте французьку мову з Sprachcaffe

Якими б не були ваші цілі, ми допоможемо вам вивчити французьку мову з найкращими результатами.

Детальніше

Різні види розміщення

Для наших турів французькою мовою ви можете вибрати одне з чотирьох міст, в яких у нас є житло, яке вам підходить!

Детальніше

Включені послуги

Канікули та ефективне вивчення французької мови: невимушена атмосфера канікул у мовній поїздці покращує засвоєння мови у довгостроковій перспективі.

Детальніше

Широкий вибір курсів

Виберіть один із різних курсів: для початківців чи просунутих? Стандартні, інтенсивні чи індивідуальні заняття? Додаткові курси?

Детальніше

Виберіть одну з 2 шкіл французької мови

У 29 країнах французька мова є офіційною. Ми вибрали 2 відмінні напрямки для вашої поїздки з вивчення мови: Вивчайте французьку мову у Франціїабо Марокко в оточенні носіїв мови. Наші мовні школи розташовані в мегаполісі Ніцці та східному місті Рабат. У нас гарантовано знайдеться щось для кожного!

Ваші переваги поїздки з вивченням французької

Французька мова є однією з найважливіших мов у політиці та бізнесі - її безпомилкове звучання можна почути у багатьох місцях по всьому світу. В рамках поїздки для вивчення французької мови ви можете вивчати мову в романтичній Франції або жвавій столиці Марокко Рабаті. Відвідуючи мовні курси у франкомовній країні, ви напевно досягнете найбільшого прогресу, а також познайомитеся з культурою, менталітетом та французькою гостинністю. Ви отримаєте корисний досвід у вивченні мови, наприклад, ідіом або розмовних висловлювань місцевих жителів. Крім освітнього курсу французької мови, ви також проведете незабутні канікули та заведете друзів з різних країн!

Для кого підійдуть мовні поїздки з метою вивчення французької мови?

Ви можете взяти участь в одній з наших поїздок з вивченням французької та у підлітковому віці і якщо ви старше 21! Неважливо, початківець ви чи вже добре знаєте мову. Тест визначення рівня володіння мовою на початку вашої мовної поїздки допоможе нам визначити ваш рівень, щоб ми могли підібрати для вас відповідний мовний курс!

Проживання та навчання під час мовної поїздки

Щоб гарантувати вам добрий досвід навчання, на наших курсах викладають лише кваліфіковані викладачі, для яких французька мова є рідною. Крім вивчення основ, ви також познайомитеся з популярними фразами французькою мовою та культурою країни. Разом з іншими іноземними учасниками, які мають той самий рівень володіння мовою, що й ви, ви вивчатимете французьку мову за допомогою ефективних методів навчання та з великим задоволенням.

Навіть після занять ви можете обмінюватися ідеями з іншими студентами чи спілкуватися з носіями мови. Завдяки нашим можливостям розміщення це не складе труднощів:

Спільні апартаменти

Разом з учасниками курсу ви будете жити у квартирі чи резиденції в одномісній чи двомісній кімнаті. Завдяки цьому ви не тільки отримаєте культурне уявлення про франкомовну країну, а й про весь світ завдяки міжнародному складу учасників.

Приймаючі сім'ї, вибрані для вас

Щоб отримати ще більше уявлення про культуру країни, у вас є можливість жити в сім'ї, що приймає, під час мовної поїздки. Це дає вам великі переваги, адже ви можете користуватись мовою цілодобово!

В готелі

Якщо ви хочете трохи більше усамітнення, ми можемо організувати для вас готель у Ніцці чи Рабаті.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами