Мовний сертифікат

Отримайте мовний сертифікат та покращіть свої професійні перспективи.

Детальніше про сертифікати»

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Сертифікати про знання німецької мови

Існують різні сертифікати та атестати, які можуть підтвердити ваші знання німецької мови. Вибір типу сертифіката зазвичай залежить від причин, з яких він вам потрібен (наприклад, для навчання або роботи в установах, де потрібне знання німецької мови, або для отримання візи, посвідки на проживання або німецького громадянства). Наступні іспити та сертифікати зазвичай визнаються німецькою владою та установами.

Іспит з німецької мови TELC

TELC (The European Language Certificates) пропонує мовні сертифікати з 10 різних мов, включаючи німецьку. Вони мають понад 2 000 центрів тестування у 20 різних країнах. Стандартні іспити TELC відповідають рівням Загальноєвропейської шкали мовних компетенцій (CEFR), але є й спеціальні іспити з таких напрямків, як бізнес-німецька, німецька для працівників лікарень та вступ до університету.

Їхні міжнародно визнані сертифікати приймаються в Німеччині для отримання візи, посвідки на проживання та громадянства.

Сертифікат TestDaF

TestDaf (раніше Test Deutsch als Fremdsprache) - це сертифікат з німецької мови для не носіїв мови, спеціально призначений для тих, хто хоче навчатися або працювати в німецьких університетах. TestDaf пропонується в 95 країнах світу і налічує 170 центрів тестування в Німеччині.

Учасники складають той самий іспит і розподіляються за рівнями від 3 до 5, які відповідають рівням CEFR від B2 до C1. Досягнення рівня 4 достатньо для того, щоб відповідати вимогам усіх університетів Німеччини під час вступу. Деякі навіть приймають абітурієнтів із нижчим балом.

Іспит DSH

Поряд із TestDaF, DSH також є сертифікатом про володіння другою іноземною мовою, яку визнають університети. Основна відмінність полягає в тому, що іспит DSH не можна складати за кордоном, а лише в німецькому університеті (зазвичай в університеті, до якого ви вступаєте).

Перевіряються навички читання, письма та сприйняття мови на слух, а також проводиться додатковий усний іспит для перевірки навичок розмовної мови. Оцінки DSH 1 - 3 відповідають рівням CEFR B2 - C2.

Підготовчі курси до TestDAF та TELC

Наші підготовчі курси до TestDAF та TELC допоможуть вам досягти ваших мовних цілей! У Sprachcaffe ви знайдете наступні варіанти підготовки до складання іспиту на сертифікат з німецької мови:

Підготовка до TestDAF та TELC Онлайн

Ви також можете взяти участь у нашому підготовчому онлайн-курсі

Детальніше »

Часті питання про сертифікати німецької мови

Основними сертифікатами, які визнані німецькими університетами які підтверджують володіння німецькою мовою на рівні С1 згідно з Загальноєвропейською системою оцінки, є:

  • сертифікат DSH (рівень 2 та вище)
  • сертифікат TestDaF (не менше 4 балів у кожній із 4 частин)
  • сертифікат GDS (рівень C2)
  • Мовний сертифікат від Міністерства освіти та культури земель Федеративної Республіки Німеччина (рівень 2 з балом С2 у кожному із розділів).

Для вступу на програму бакалаврату з німецькою мовою навчання в Німеччині ви повинні продемонструвати знання як мінімум рівня C1 відповідно до Європейської шкали мовних компетенцій (CEFR) або DSH II.

Сертифікат DSH (рівень II - III) - це сертифікат, що найчастіше приймається німецькими університетами. Він підтверджує, що ви володієте німецькою мовою на рівні, достатньому для вступу до німецькомовної програми навчання.

Це залежить від того, для чого вам потрібний сертифікат. Найбільш поширеними німецькими сертифікатами вважаються DSH, TestDaF та іспити Гете-Інституту, які охоплюють усі рівні Європейської системи оцінки, від A1 до C2.

DSH: іспит для іноземних студентів, які хочуть вступити до німецькомовного університету. Він також може бути корисним для тих, хто потребує німецького сертифіката для отримання відповідної професійної кваліфікації.

TestDaF: Цей сертифікат призначений насамперед для вступу до німецькомовних університетів та визнається всіма університетами Німеччини. Він також корисний як підтвердження кваліфікації для академічних професій.

Großes Goethe-Zertifikat C2: Цей іспит дає право іноземним студентам на вступ до німецькомовних університетів або інших вищих навчальних закладів та вважається підтвердженням навичок викладання німецької мови.

Small Goethe-Zertifikat B1: Цей сертифікат дає право на відвідування Штудієнколег в Німеччині. Він також визнається роботодавцями як підтвердження середнього рівня володіння німецькою мовою.

Якщо ваш рівень володіння німецькою мовою B2 або нижче, ми радимо вам підготуватися до іспиту TestDaF. Якщо ви здасте його добре, то отримаєте рівень, необхідний отримання більш складного сертифіката. TestDaF трохи легше, ніж будь-який сертифікат рівня C1 (Goethe або Telc-C1 для університету).

Завдяки великій кількості простих правил німецька мова насправді не така важка для вивчення, як багато хто думає. А оскільки англійська та німецька мови належать до однієї мовної родини, ви можете навіть здивуватися тому, як багато і як швидко ви зможете засвоїти її граматику!

Крім того, німецька - одна з небагатьох мов, де вимова логічна, що полегшує вивчення.

Це багато в чому залежить від ваших особистих якостей.

Інститут іноземної дипломатії (FSI) випустив зручний довідник для тих, хто бажає вивчити іноземну мову. У списку наведено рівні складності та приблизну кількість уроків, необхідних для вивчення кожної мови на досить хорошому рівні.

Німецька мова відноситься до категорії другої складності і вважається такою ж важкою, як і англійська. За оцінками FSI, вивчення німецької мови займає близько 30 тижнів або 750 уроків.

Це дослідження проводилося з групою тих, хто вивчав мову, які проводили 25 годин на тиждень у класі і три години на день займалися самостійно.

Може здатися, що це багато, але навіть мови, тісно пов'язані з англійською, такі як іспанська та французька, можуть вимагати вивчення до 24 тижнів або 600 годин.

Найскладніші мови, такі як мандаринська та японська, можуть зайняти до 88 тижнів або 2200 годин. З огляду на ці факти вивчення німецької мови займає не так багато часу, як вам здається.

Для отримання візи та для того, щоб максимально полегшити вашу інтеграцію в роботу та повсякденне життя, ви повинні володіти німецькою мовою на рівні B1. Ви вже володієте мовою на рівні не нижче від B1 і маєте відповідний сертифікат? Тоді ви можете відразу ж розпочати пошук роботи та подавати заяву на отримання нової посади.

Ви можете досягти таких результатів, відвідавши курси німецької мови у своїй країні або онлайн, а потім підтвердити свої знання німецької сертифікатом, пройшовши мовний тест.

Це багато в чому залежить від роботи та середовища, в якому ви працюватимете. Ви можете працювати в Німеччині, не знаючи німецької мови, але ваша кар'єра, можливості та вибір, безумовно, розширяться за хорошого знання англійської та німецької мов.

У Німеччині існує багато англомовних програм для отримання диплому. Якщо ви навчаєтеся в Німеччині протягом нетривалого часу, знання мови може бути не таким важливим. Однак, якщо ви хочете навчатися німецькою мовою, вам потрібно буде продемонструвати свій професійний рівень володіння мовою за допомогою сертифіката.


У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами