Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

#Sprachcaffe в соціальних мережах

Хочете більше дізнатися про Sprachcaffe? Знайдіть нас у соц. мереж Facebook і Instagram


Мовні поїздки дуже популярні серед молоді та дорослих, а в інтернеті набагато легше знайти всю потрібну та актуальну інформацію. Ми пропонуємо вам можливість знайти однодумців та отримувати ексклюзивну інформацію про мовні поїздки зі Sprachcaffe. Офіційні сторінки нашої школи є на фейсбуці та в інстаграмі.

Sprachcaffe в Facebook

На нашій сторінці у facebook ви зможете поспілкуватися з іншими учасниками курсів Sprachcaffe та обмінятися досвідом подорожей. Таким чином ви матимете можливість поставити запитання безпосередньо та познайомитися з іншими учасниками поїздок. Крім того, тут ми виставляємо фото наших шкіл та курсів. У нашому каталозі ви зможете ознайомитись з мовними поїздками до різних країн світу. Також тут ви знайдете різноманітні конкурси та заходи, організовані нашою школою Sprachcaffe.

Sprachcaffe в Instagram

Sprachcaffe також є в Інстаграмі! Слідкуй за нашими постами та історіями в яких ми публікуємо усі новини про акції, спеціальні пропозиції та новинки від Sprachcaffe на нашій сторінці. Також якщо ви опублікуєте будь-яке фото з наших шкіл на свій сторніці або в історії з хештегом #Sprachcaffe або #sprachcaffemoment, ми опублікуємо це фото до себе.

Sprachcaffe на YouTube

Відео кажуть самі за себе. На нашому каналі на YouTube ви знайдете безліч відео про наших учнів та школи по всьому світу. Перш ніж вирушити в подорож, ви маєте чудову нагоду подивитися, як виглядає мовна поїздка зі Sprachcaffe.