Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Про Sprachcaffe

У 1983 році брати Sarno, які народилися в Римі, заснували організацію "Sprachcaffe Languages Plus". Їхній слоган: Вчити іноземні мови - зустрічати нових людей.

Історія заснування

Для того, щоб сплатити за свою освіту, брати Sarno давали приватні уроки в їхній вітальні в Італії. Заняття проходили нерідко під час їжі: смачна паста та пляшка чудового вина.

Крім того, вони також працювали як викладачі іноземної мови у багатьох школах. Але кількість охочих вивчати іноземну мову постійно зростала. Навіть під час відпустки брати Sarno одного разу давали уроки італійської на кемпінгу в Калабрії.

І тоді з'явилася ідея, і 1983 року вони заснували першу мовну школу у Франкфурті. Першими клієнтами були студенти, які з великим інтересом вивчали іноземну мову у спілкуванні. Ця концепція виявилася настільки успішною, що вони швидко відкрили інші школи по всьому світу.

Історія назви

Назва "Sprachcaffe" була спочатку утворена в італійській традиції, як "Caffè Letterario". Це "літературне кафе" було місцем зустрічі багатьох інтелігентних людей в Італії, які хотіли зустрітися та побалакати на загальні теми політики та культури.

Згідно з цією ідеєю брати Sarno створили "Caffè Linguistico" або "Sprachcaffe", щоб люди з усього світу могли провести час у затишній атмосфері та побалакати різними мовами.

Sprachcaffe у цифрах

  • Понад 200 співробітників по всьому світу
  • Щороку 50.000 студентів
  • Близько 2500 партнерів
  • 30 мовних шкіл по всьому світу
  • 7 мов

Розмаїття курсів та подорожей

Sprachcaffe - міжнародна організація, яка щороку організовує курси іноземних мов за кордоном для школярів, студентів, які працюють або для людей, що цікавляться мовами. Уроки базуються на комунікації та на затишній атмосфері під час занять.

Крім того, ми організуємо екскурсії, поїздки для школярів, допомагаємо знайти практику чи роботу за кордоном та багато іншого.

Міжнародне визнання

Sprachcaffe визнана багатьма міжнародними організаціями, до яких належить FIYTO (Federation of International Youth Travel Org.), ALTO (Association of Language Travel Organizations) та FDSV (Fachverband Deutscher Sprachreiseveranstalter). Наші мовні школи сертифіковані ISO та DIN та акредитовані у багатьох країнах, наприклад, British Council в Англії та Instituto Cervantes в Іспанії.