Наші співробітники

У Sprachcaffe працюють лише висококваліфіковані та мотивовані наставники

Команда Sprachcaffe

Молоді та відкриті для спілкування дорослі, яким дуже весело та приємно дбати про студентів - це наша команда співробітників. Наші консультанти знають, як пристосуватися до будь-якої ситуації, і завжди готові дати пораду та підтримати наших студентів.

Склад колективу

Коли ми збираємо команду наставників для наших мовних турів для студентів, ми завжди стежимо за тим, щоб ми мали збалансований склад.

Як досвідчені, так і нові члени команди приносять на свої робочі місця багатий досвід та чудово доповнюють один одного. Завдяки підтримці, яку "новачки" одержують від наших давніх керівників, вони блискуче справляються зі своїми першими завданнями!


Багато членів нашої команди вже брали участь у мовній поїздці зі Sprachcaffe і тому достеменно знають, з якими ситуаціями вони можуть зіткнутися під час мовної поїздки. Інші добровільно працюють із молоддю, чи то тренер у спортивному клубі, чи репетитор чи менеджер молодіжного клубу. Різний досвід роботи у спілкуванні з молоддю дозволяє створити ідеальну атмосферу на робочому місці, щоб задовольнити усі інтереси та проблеми студентів. Щоб забезпечити кожному студенту необхідну турботу для безперешкодного проведення мовної поїздки, до групи, що складається не більше ніж з 15 студентів, прикріплюється вожатий.

Інтерв'ю із членом команди Олександром

Перший раз я почав працювати у команді у 2009 році під час навчання за кордоном в Англії. Після деякої перерви, починаючи з літа 2013 року, я регулярно беру участь у програмах на англомовних напрямках.

Найбільше у цій роботі я ціную можливість працювати у міжнародному середовищі. Завдяки спільній роботі з хорошими людьми з різних країн тут завжди панує прекрасна атмосфера. Я думаю, що міжнародна та космополітична атмосфера також добре описує компанію: Компанія Sprachcaffe була заснована понад 40 років тому двома італійцями в Німеччині, а зараз має мовні школи по всьому світу.

Вам потрібно просто подати заявку через оголошення про роботу на сайті та вказати можливий період проходження практики. Важливо, щоб ви були старші 21 року, добре володіли мовою та пройшли курс надання першої допомоги. Звичайно, відповідний досвід та відкритий характер також корисні. Потім вас запросять на тренінг для командного складу, де майбутній командний склад буде навчений та підготовлений до типових ситуацій. Далі ті, кого тут ухвалять переконливо, отримають свій перший трудовий договір.

Це неймовірно цікава робота з безліччю різних завдань. У команді ви одночасно є керівником, організатором, гідом по місту та провідним розважальною програмою. Найбільше в роботі в команді мені подобається те, що ви маєте можливість брати на себе відповідальність і вносити свої власні ідеї. Керівництво завжди відкрите для пропозицій щодо покращення, тому ви можете зробити конструктивний внесок у програму та організацію. Ви можете побачити результат безпосередньо: адже студенти будуть веселитися!

Мови були невід'ємною частиною мого життя протягом багатьох років. Англійська майже стала моєю другою мовою, але я також можу непогано спілкуватися іспанською. Ці знання я отримав під час навчання: Я провів рік у Ньюкаслі (Великобританія), а потім написав бакалаврську роботу в Андалусії. За цей чудовий час я познайомився з багатьма добрими людьми з різних країн, з якими спілкуюся й досі.

Кожен напрямок має свій особливий шарм. Літо в Англії відносно м'яке і не таке спекотне, як в інших країнах. Лондон, як столиця, звичайно, є одним з кращих напрямків, Брайтон дуже привабливий завдяки своєму пляжному розташуванню та чудовому ландшафту. Але насамперед мені подобається британський акцент, особливо в районі Сассекса.

Мальта також є дуже красивим середземноморським островом з чудовими краєвидами та фантастичною погодою. У літні місяці тут буває дуже спекотно, але в розпал сезону (квітень-жовтень) тут дуже приємно, наприклад, наприкінці жовтня ви все ще можете купатися в морі! Я провів там загалом два місяці - і можу згадати лише один дощовий день.

Минулого літнього сезону мені дозволили на кілька тижнів взяти на себе координацію в мовній школі в Сент-Джуліанс (Мальта). Це був захоплюючий виклик і, звичайно, знак довіри з боку начальства. Як координатор ви менше спілкуєтеся зі студентами, але більше займаєтеся організацією заходів та розподілом завдань поза мовними уроками. Крім того, ви керуєте бюджетом, підтримуєте зв'язок із головним офісом, є головою на зборах команди та відповідаєте за складання графіка чергувань. Ви є, так би мовити, директором мовної школи з боку членів команди. Це був справді чудовий досвід.

Підготовка командного складу

Як правило, перед першим перебуванням проводяться співбесіди та семінари, на яких ми готуємо вожатих до виконання завдань під час мовної подорожі. У ході групових дискусії, вивчення конкретних випадків і лекцій члени команди вчаться адаптуватися до різних ситуацій і правильно діяти. Звичайно, не слід нехтувати знаннями місцевих законів про захист молоді. Іншим важливим аспектом є вирішення проблем та особливих випадків, а також докладний інструктаж за нашими правилами U20, які закладають основу для мовної подорожі студентів. Поїздка може бути успішною лише в тому випадку, якщо всі члени команди та студенти будуть діяти в гармонії та спільно! Якщо члени команди успішно брали участь у командному тренінгу, вони отримають сертифікат.

На додаток, звичайно, ми надаємо кураторам мовних поїздок багато інформації про країну, нашу мовну школу та їхнє майбутнє місце роботи. Тільки куратор, добре знайомий із місцевими умовами, може безпечно та впевнено супроводжувати студентів під час мовних канікул.

Під час перебування на місці досвідчений координатор та наша команда у мовній школі завжди готові допомогти порадою. Разом вони пропонують нашим молодим студентам найкращу підтримку в різних ситуаціях для успішної мовної поїздки.

Вам стало цікаво? Тоді ви можете подати заявку за наступним посиланням

Станьте частиною Sprachcaffe