FAQ з онлайн мовних курсів від Sprachcaffe

Бажаєте вивчати мови онлайн? Тут ви знайдете всі відповіді на запитання про мовні онлайн-курси.

Загальні відомості

Як працює онлайн навчання і що пропонує Sprachcaffe в порівнянні з іншими провайдерами?

Ми пропонуємо вам якість справжнього академічного закладу з досвідченими викладачами та перевіреною концепцією. В принципі, наші онлайн-уроки працюють так само, як і звичайні уроки у наших традиційних мовних школах. Ви підключаєтеся до нашого класу онлайн, тобто у живому відеочаті з одним із наших досвідчених викладачів. Вчитель проводить з вами "справжні" уроки та відповідає безпосередньо на всі ваші запитання та потреби у навчанні. Він розпізнає ваші слабкі та сильні сторони, мотивує та кидає вам виклик. Заняття зі справжнім викладачем не тільки набагато цікавіші, але й дають вам дуже високий ступінь індивідуальності, а також підготовку до повсякденної практики. Це забезпечує найшвидший і стійкіший прогрес у навчанні. Крім того, з нами ви самі вирішуєте, коли і як часто ви хочете вчитися. Не виходячи з дому чи у будь-якому іншому місці.

Будь ви підлітком або дорослим, ви можете пройти онлайн-курс як самостійно, так і разом з іншими учасниками. Обидва типи курсів можуть запропонувати вам різні переваги. Індивідуальні заняття: Ви можете відвідувати індивідуальні заняття однією або разом з іншою людиною, яка знаходиться на тому ж рівні навчання, що й ви (наприклад, друг, брат чи сестра, партнер). Зміст курсу та розклад занять складаються індивідуально для вас обох. Ви самі визначаєте дні та час занять, скільки уроків вам потрібно і де саме вам потрібно вчитися. Викладач може негайно відповісти на всі запитання та повторно адаптувати уроки до ваших потреб. Таким чином, ви будете контактувати з іншими студентами з усього світу та вести постійний діалог. Групи залишаються невеликими, так що кожна людина має можливість висловитися. Навчання у фіксованій групі забезпечує постійний ефективний прогрес у навчанні у "єдиній команді".

Всі мови, які ви знайдете на нашому сайті, можна вивчати у форматі онлайн-курсів, залежно від наявності вільних місць в групі або індивідуально. Найбільш популярними мовами є, наприклад, англійська, іспанська, італійська, французька, німецька, китайська або арабська. Але на запит ми пропонуємо і багато інших мов, таких як португальська, латинська, турецька або грецька. Постійно створюються нові групові онлайн-курси з різних мов. Просто повідомте нам бажану іноземну мову і ми зробимо вам індивідуальну пропозицію.

Жодних попередніх знань не потрібно! Для всіх мов ми пропонуємо онлайн-курси на різних рівнях: для початківців з попередніми знаннями і без них (A1-A2), проміжна (B1-B2) та просунута (C1-C2). Тут ви знайдете огляд різних рівнів наших мовних онлайн-курсів. Однак, ви повинні визначити свій рівень мови, пройшовши мовний тест тут.

Те, скільки часу знадобиться вашому онлайн-курсу для досягнення наступного мовного рівня, залежить від вашого особистого рівня знань, ваших цілей та інтенсивності замовленого мовного курсу. Однак ми зорієнтуємо вас, скільки уроків чи навчальних тижнів у середньому вам слід очікувати тут.

Ми проводимо суворе обмеження розмірів груп у режимі онлайн, щоб кожен учасник мав можливість взяти участь у заняттях. Групові мовні курси онлайн скорочуються до 12 іноземних учасників, а приватні уроки можуть бути розраховані на одну або на двох осіб.

Ні, ви можете зареєструватися в будь-який зручний для вас час. Перше заняття зазвичай починається щопонеділка, щоб зберегти сталість навчальних груп. Ми рекомендуємо абсолютним новачкам завжди розпочинати заняття на початку місяця. Таким чином, ви будете разом з іншими новачками на одній групі та зможете пройти весь курс із самого початку.

Уроки проводяться іноземною мовою, що вивчається. Завдяки постійному використанню мови швидко досягається найбільшого прогресу. Для початківців це може здатися трохи складним, але ніхто не повинен турбуватися про те, що не зможе виконувати уроки. Наші досвідчені викладачі підлаштовуються під кожного студента індивідуально та використовують різні методи навчання, щоб переконатися, щоб все було зрозуміло. Звичайно, за потреби вам можуть коротко допомогти англійською мовою. Але автоматично ви в найкоротший термін оволодієте іноземною мовою, і пояснення англійскою стануть зайвими. Усі наші викладачі ведуть заняття на рівні носіїв мови та мають багаторічний досвід викладання мови у наших школах.

Після реєстрації вам буде запропоновано пройти вступний тест у вашому онлайн-кабінеті Sprachcaffe, щоб ми могли визначити ваш реальний рівень володіння мовою. Нам необхідно знати ваш точний рівень мови, щоб зробити склад груп курсу якомога уніфікованішим. Ми завжди стежимо, щоб учасники з однаковими знаннями знаходилися в одній групі. Якщо курс здається вам занадто легким або занадто важким, поговоріть з нами, і ми домовимося про його зміну.Якщо ви хочете перевірити свій поточний рівень володіння мовою, ви можете пройти безкоштовний тест на визначення рівня володіння мовою.

Досвідчені академічні керівники формують групи у тісній співпраці з викладачами на основі оцінки вступного тесту, демографічної інформації, такої як вік (наприклад, підлітки разом з підлітками) та бажаних дат учасників.

З'єднання широкосмугового доступу відрізняються швидкістю висхідного потоку від швидкості низхідного потоку. Якщо ви підключені до Інтернету через Wi-Fi, переконайтеся, що у вас є стабільний сигнал. Для цього найкраще не віддалятися надто далеко від точки доступу/маршрутизатора. Вимоги для участі в мовних онлайн-курсах такі: стандартна якість відео 0,5 Мбіт/с0,5 Мбіт/с на передачу Отримання відео високої роздільної здатності 2,5 Мбіт/с Відправити 3,0 Мбіт/с. Перевірте швидкість вашого інтернету тут: http://www.dslreports.com/speedtest

Усі студенти, які відвідали 80% занять, отримають сертифікат про успішну участь. Якщо ви не можете відвідувати заняття, рекомендується повідомити про це викладача та обговорити подальші дії.

Крім електронного підручника, викладач надаватиме робочі матеріали до, під час та після занять. Вибір робочих матеріалів чи книг залежить від рівня та спрямованості навчальної групи.

У разі використання конкретного робочого зошита вам повідомлять про це на початку курсу, щоб ви могли отримати його заздалегідь, якщо віддаєте перевагу паперовій формі.

Звичайно, онлайн-курси гнучкіші, а також для групових занять ми пропонуємо різні тимчасові моделі з великою і малою кількістю годин на тиждень.

Щоб вибрати зручний для вас час, ми рекомендуємо записатися на приватні уроки (індивідуальні заняття). Тоді ви зможете гнучко розподіляти, в які дні і коли будуть проходити заняття.

Бронювання та платежі

Насамперед, запропонуйте нам бажаний мовний онлайн-курс без зобов'язань. Просто заповніть форму і розкажіть нам про свої побажання. Якщо у вас виникнуть запитання або захочете отримати особисту консультацію, зв'яжіться з нами.

Ми перевіримо наявність місць та підберемо для вас оптимальний онлайн-курс. Потім електронною поштою ви отримаєте пропозицію, що відповідає вашим потребам. Якщо вам сподобається, ми забронюємо для вас курс в обов'язковому порядку. Вам залишиться лише чекати початку курсу.

Якщо вам не сподобається пропозиція, ми, звичайно, будемо раді внести зміни.

Якщо ви хочете зареєструвати кілька учасників одночасно, просто вкажіть це як примітку у заявці на курс. Там ви знайдете місце для особистого повідомлення нам. Повідомте також, на якому мовному рівні перебувають учасники.

На основі вашої інформації ми складемо спеціальну пропозицію для кількох учасників. Якщо всі учасники мають однаковий рівень володіння мовою, є можливість організувати закритий приватний курс. Якщо у вас різний рівень володіння мовою, ми підберемо потрібний курс для кожного. Для цього нам необхідна точна інформація про потреби та цілі відповідних учасників.

За згодою на нашу пропозицію ми забронюємо її в обов'язковому порядку.

  1. Ви отримуєте доступ до свого персонального логіну Sprachcaffe. Там ви пройдете тест онлайн на знання мови, щоб ми могли визначити ваш рівень володіння мовою.
  2. На основі певного рівня мови та ваших особливих потреб ми підберемо для вас відповідний мовний курс.
  3. Потім ви отримаєте електронний лист із посиланням для доступу до онлайн-класу. Клас активізується, коли ваш викладач буде готовий.

У вас є питання? Зв'яжіться з нами! Наші колеги із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання.