Питання які нам часто задають (FAQ)

Sprachcaffe пропонує вам мовні поїздки для дорослих для вивчення англійської, іспанської, французької, італійської, німецької, китайської та арабської мов. На цій сторінці ви можете ознайомитися з найбільш поширеними питаннями на тему "Мовні поїздки для дорослих".

Питання про мовні подорожі для дорослих
Як я можу забронювати курс?

Насамперед, запропонуйте нам бажаний мовний онлайн-курс без зобов'язань. Просто заповніть форму та розкажіть нам про свої побажання. Якщо у вас виникнуть запитання або захочете отримати особисту консультацію, зв'яжіться з нами. Ми перевіримо наявність місць та підберемо для вас оптимальний онлайн-курс. Потім електронною поштою ви отримаєте пропозицію, що відповідає вашим потребам. Якщо вам сподобається, ми забронюємо для вас курс в обов'язковому порядку. Вам залишиться лише чекати початку курсу. Якщо вам не сподобається пропозиція, ми, звичайно, будемо раді внести зміни.

Як мені зареєструвати кілька учасників (наприклад, моїх дітей, друзів чи співробітників)?

Якщо ви хочете зареєструвати кілька учасників одночасно, просто вкажіть це як примітку у заявці на курс. Там ви знайдете місце для особистого повідомлення нам. Повідомте нам також, на якому мовному рівні перебувають учасники. На основі вашої інформації ми складемо спеціальну пропозицію для кількох учасників. Якщо всі учасники мають однаковий рівень володіння мовою, є можливість організувати закритий приватний курс. Якщо у вас різний рівень володіння мовою, ми підберемо потрібний курс для кожного. Для цього нам необхідна точна інформація про потреби та цілі відповідних учасників. Якщо ви погодитеся на нашу пропозицію, ми забронюємо її в обов'язковому порядку.

Що потрібно робити після бронювання?

  1. Ви отримуєте доступ до свого персонального логіну Sprachcaffe.
  2. Там ви пройдете онлайн тест на знання мови, щоб ми могли визначити ваш рівень володіння мовою. На підставі певного рівня мови та ваших особливих потреб ми підберемо для вас відповідний мовний курс.
  3. Потім ви отримаєте електронний лист із посиланням для доступу до онлайн-класу. Клас активізується, коли ваш викладач буде готовий.

Коли я отримаю свої проїзні документи?

Після того, як ми отримали ваше бронювання, ви зазвичай отримуєте підтвердження бронювання та рахунок електронною поштою протягом максимум 3 днів. Зазвичай ми надсилаємо вам інформацію про поїздку разом із підтвердженням бронювання. Це дозволить вам отримати багато корисної інформації про майбутню подорож. Усі документи надсилаються електронною поштою. Після оплати повної вартості, зазвичай за 1-2 тижні до вильоту, ми надішлемо вам ваучер. Разом із ваучером ви отримаєте адресу місця проживання та школи, а також електронний квиток на літак, якщо він був заброньований через нас. Ці документи також надсилаються електронною поштою.

Які варіанти подорожей пропонуються?

Ми організуємо ваше прибуття та від'їзд літаком. Однак ви також можете самостійно організувати прибуття та від'їзд. У цьому випадку у формі бронювання оберіть опцію "самостійна подорож".

Чи потрібне мені страхування?

Разом із рахунком-фактурою ви отримаєте необхідне згідно із законом страхове свідоцтво від нашого страховика неплатоспроможності Reisegarant. Крім того, у нас є всі необхідні за законом страховки туроператора для вашої та нашої безпеки. Для захисту вашої особистої поїздки ми рекомендуємо оформити страховку від скасування поїздки та медичну страховку для мандрівників. Ми пропонуємо вам такі види страхування мандрівників:

  • Страхування скасування поїздки
  • Медичне страхування
  • Страхування багажу
  • Послуги екстреної допомоги
  • Страхування подорожей на рік

У вас є питання? Зв'яжіться з нами! Наші колеги із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші запитання.