Вступний тест

До початку вашої мовної поїздки необхідно пройти вступний тест. Цей тест визначає рівень вашого володіння мовою в рамках загальноєвропейської системи оцінювання (CEFR). Результати тесту допоможуть підібрати для вас групу, яка відповідає рівню ваших знань. Тестування відбувається в онлайн форматі, посилання на тест буде доступне після бронювання курсу. Також на нашому сайті є можливість пройти попереднє онлайн-тестування, результати якого не враховуватимуться під час розподілу на мовні групи. Цей тест служить виключно для вашого особистого оцінювання своїх здібностей:

Визначте свої знання на нашому попередньому тесті онлайн

Пройти тест

Ваш рівень мови
  Поточний рівень Опис
- Початковий Ви трохи ознайомилися з іноземною мовою під час навчання або роботи
А1 Базовий Ви можете говорити про повсякденну діяльність і володієте основами граматики. Ви можете зрозуміти прості повідомлення, інструкції та вказівки
А2 Нижче середнього Ви здатні вирішувати різні проблеми, писати листи та читати прості статті з газет
В1 Середній Ви добре знаєтеся на граматиці і розумієте неспеціалізовані тексти
В2 Вище середнього У вас хороший рівень спілкування, розумієте нюанси мови. Ви можете підтримати розмову на повсякденні теми
С1 Продвинутый Вы можете швидко і легко спілкуватися з носієм мови, але іноді відчуваєте брак словникового запасу. Ви легко можете висловити свою думку
С2 Професійний Ви володієте мовою, подібно до носія мови. У вас чудова граматика та гарний словниковий запас

Рекомендована тривалість курсу

  A0 A1 A2 B1 B2 C1 C2  
Почати говорити: Ви хочете вміти розповісти про себе, відповісти і поставити прості питання, вживати найпростіші фрази і навчитися розмовляти, використовуючи свій поки що обмежений словниковий запас і граматику. 4 2 - - - - - Рекомендована тривалість курсу (тижня)
Прогрес: Ви хочете вивчити висловлювання, що часто вживаються, вміти розповісти про себе, свою роботу, сім'ю та про інші повсякденні теми. 6 4 2 - - - - Рекомендована тривалість курсу (тижня)
Поліпшення знання мови: Ви хочете вміти вирішувати різні завдання, які зустрічаються у повсякденному житті, висловити свою думку, обговорити якусь тему, а також покращити свій словниковий запас та граматику. 12 6 4 2 - - - Рекомендована тривалість курсу (тижня)
Вільна бесіда: Ви бажаєте вільно спілкуватися з носіями мови на будь-які теми, використовувати та застосовувати свої знання більш ефективно. 24 12 6 4 2 - - Рекомендована тривалість курсу (тижня)
Рух вперед: Ви хочете вміти вільно висловити свої думки, не замислюючись над побудовою речення своєю мовою. Ви хочете добре розуміти носія мови при особистому спілкуванні та в медіа-просторі. 48 24 12 6 4 2 - Рекомендована тривалість курсу (тижня)
Вільний політ: Ви хочете розуміти мову і вміти швидко і аргументовано висловлюватися, вловлюючи весь зміст сказаного. Або ж ви хочете використовувати мову для навчання за кордоном. 48 24 12 6 4 2 Рекомендована тривалість курсу (тижня)

Примітка: ця таблиця ґрунтується на інтенсивному курсі (30 уроків на тиждень). У цій таблиці початковий рівень позначений A0.