Наші послуги під час мовної подорожі

Мовна школа Sprachcaffe організовує курси іноземних мов у всьому світі. У кожній країні та у кожному місті ми пропонуємо нашим студентам лише найкраще, допомагаючи їм поєднати успішне вивчення мови із незабутнім відпочинком. Тут ви можете ознайомитись із нашими послугами, які включені у вартість мовної подорожі.

У вартість наших курсів для дорослих входить:
 • Мовний курс із нашими досвідченими та висококваліфікованими викладачами, які є носіями мови. Виберіть найбільш підходящий для вас мовний курс.
 • Ми пропонуємо широкий спектр проживання у кожному напрямку. У багатьох школах ви зможете обрати відповідний вам варіант харчування: повний пансіон, напівпансіон, тільки сніданок або повністю самостійне харчування. Наші школи завжди знаходяться в центрі міста неподалік ресторанів та барів.
 • Навчальний матеріал видається в деяких школах у тимчасове користування, але в багатьох школах вам доведеться придбати навчальний матеріал або внести депозит за користування. Зверніть увагу, що у Канаді навчальний матеріал можна купити чи взяти в оренду за невелику плату.
 • На початку курсу ми пропонуємо пройти мовний тест. Його результати допоможуть нам визначити ваш мовний рівень та підібрати для вас відповідну групу. Студенти без будь-яких знань мови, мовний тест не проходять!
 • Після закінчення курсу ви отримуєте сертифікат із зазначенням кількості пройдених годин та досягнутого мовного рівня.

У вартість наших курсів для молоді входить:

 • Мовний курс для молоді включає уроки з нашими висококваліфікованими викладачами, які вміють зацікавити кожного учня, підбираючи цікаві та пізнавальні теми для обговорення та розвитку розмовної мови студентів іноземною мовою.
 • Проживання у гостьовій родині, шкільній резиденції або Club Village. Вид харчування - повний пансіон, який включає повноцінний сніданок і вечерю, а на обід кожен студент отримує ланч-пакет або теплий обід. Усі студенти їдять разом у школі чи на екскурсіях. Після цього вони можуть продовжити свої заняття.
 • Трансферсплачується додатково з аеропорту або залізничного вокзалу. Час трансферів варіюється в залежності від міста, але його можна уточнити при бронюванні. Ми пропонуємо послугу "супровід неповнолітніх" за додаткову плату, якщо цього вимагає авіакомпанія.
 • Усі учасники молодіжної програми перебувають під наглядом наших кваліфікованих вожатих. Вони присутні на всіх екскурсіях і походах, а також живуть в одній будівлі (окрім приймаючих родин) з учнями і завжди готові допомогти або дати пораду тим, хто цього потребує.
 • Sprachcaffe організовує різноманітні розважальні програми. Такі як: культурні заходи, екскурсії, спортивні змагання, вітальні вечірки, караоке, перегляд кіно, шопінг та багато іншого. Програми змінюються залежно від місця проходження мовного курсу.
 • Перед мовною поїздкою учасники молодіжної програми мають пройти мовний онлайн-тест, за допомогою якого ми визначаємо мовний рівень та підбираємо відповідний курс іноземної мови. Ви також маєте можливість пройти мовний тест після прибуття в нашу школу.
 • Після закінчення курсу студенти отримують сертифікат про проходження мовної програми із зазначенням кількості годин та досягнутого мовного рівня.