Відгуки

17.000 клієнтів у всьому світі щороку вирішують вирушити у мовну подорож зі Sprachcaffe. Тут ви знайдете кілька відгуків, які допоможуть вам отримати уявлення про мовні поїздки:

Ось, як описала свій досвід Кахіна, вона відвідала нашу школу наМальті "Це не легко, поєднувати навчання із задоволенням. Я навчалася в різних мовних школах і можна сказати, що жодна з них не виправдала всіх моїх очікувань.
Тим не менш, тепер я можу стверджувати, що це можливо, так як у мене була можливість провести кілька місяців у школі Sprachcaffe на Мальті. Це була одна з найкращих шкіл для вивчення мови.
По-перше, мені дуже сподобалось розташування школи, тут красиво та затишно, оскільки школа знаходиться в оточенні природи і недалеко від усього, що вам може знадобитися: магазини, банки, супермаркети, аптеки, торгові центри, пляжі, розважальні центри та нічні клуби. Навіть до зупинок громадського транспорту, на якому ви з легкістю зможете дістатися інших районів міста, тут не далеко.
Крім того, архітектура школи унікальна тим, що раніше за часів колонізації це була британська військова казарма. Оригінальний будинок добре зберігся і споруда ідеально підходить для міжнародної мовної школи. Тут багато добре організованих і світлих кімнат, а також кафе, де я провела багато часу з друзями. Там ми відпочивали, розмовляли один з одним, насолоджуючись їжею та напоями. Дружня атмосфера нагадала мені про мій дім.
Загалом я рекомендую провести кілька тижнів, або навіть місяців на Мальті, так як це рай на землі, вивчати англійську в цій школі і покращувати свої мовні навички. Це ідилічна та незабутня пригода."
>>Показати оригінал

Мексиканка Жанетт приїхала до Брайтона, щоб покращити свою англійську: "У школі Sprachcaffe я не лише вивчила англійську мову та покращила свої мовні навички, але й познайомилася з безліччю людей з різних куточків світу. Студенти, викладачі та керівники команди - всі вони стали хорошими друзями для мене.
Як студенти, так і викладачі завжди були відкриті для спілкування, допомагали нам у всьому та приділяли достатньо уваги нашим питанням та потребам.
Мені дуже сподобався цей курс! Якби була можливість його повторити, я зробила б це прямо зараз!"
>>Показати оригінал

Галина з України також вирушила в мовну поїздку до Барселони разом зі Sprachcaffe і ось, що вона пише: "Доброго дня! Ось вже з лютого цього року я вивчаю іспанську мову в Sprachcaffe Barcelona Plus і мені дуже подобається!"
Розташування школи приголомшливе, незважаючи на те, що це центр міста, до пляжу йти 10 хвилин пішки, що дуже зручно, коли приїжджаєш влітку, тому що відразу після занять можна йти засмагати! Але найкраще у цій школі - це її викладачі! Всі вони професіонали своєї справи, дуже милі і щоранку зустрічають тебе з усмішкою на обличчі!
Більше того, вони дуже креативні, з ними ніколи не буває нудно у класі! Якщо ти ще підліток, то тобі дуже сподобаються різні ігри, які допоможуть дізнатися багато нових слів та краще зрозуміти мову з гумором! Якщо ти вже доросла людина, тобі будуть дуже цікаві культурні класи, де ти дізнаєшся багато про іспанську історію. Я думаю, що найважливіше для вивчення мови - це мати добрих викладачів, що ж, у цій школі - вони найкращі! Вони стануть тобі більше, ніж викладачами - справжніми друзями! Тому я дуже рада вивчати іспанську мову в цій школі! Приєднуйтесь!"
>>Читати оригінал

Анна відвідала нашу школу в Мадриді:
"Всім привіт!
Я вибрала Sprachcaffe Plus Madrid тому, що кілька років тому навчалася у цій же школі на Мальті. Тоді мені все сподобалося і загалом я не сумнівалася, що і цього разу все буде добре. Так і виявилось! Я тут провела 3 тижні січня і, хоча учнів було небагато, школа весь час влаштовувала спільні заходи: походи до музеїв, ресторанів, занять сальсою тощо. Величезною перевагою школи є те, що вона розташована в самому центрі Мадрида і апартаменти знаходяться на два поверхи нижче за навчальні класи. Також хочу відзначити доброзичливість, привітність та уважність всього персоналу! Напевно, ця риса властива всім іспанцям, але в цій школі мені це особливо сподобалосьі! Дякую всім вчителям та однокласникам за незабутній, дуже цікаво проведений час разом!"
>>Читати оригінал

Христина, з України, вчила іспанську мову в Малазі:

Джозе та Олена найкращі вожаті, яких я коли-небудь зустрічала. Вони змогли заповнити весь тиждень різними заходами, також були невід'ємною частиною колективу. Я зустріла багато цікавих людей, із якими продовжую дружити і після школи.
На заняттях дуже цікаво подають матеріал, не забувають про практику та контакт з іншими учнями.
Мені дуже сподобалося вивчати іспанську мову і щодня мати щось нове та цікаве у своєму досвіді. Дякую, Sprachcaffe!
>>Читати оригінал

Мігель з Португалії так описав Sprachcaffe в Оттаві:

"Ще змалку я хотів вивчити англійську мову і я був дуже радий тому, що я прийняв таке рішення, поїхати до Канади. Школа повністю змінила моє життя, тому що в 2013 я вирушив з Португалії до Швейцарії, де у мене не було друзів. Але в школі в Оттаві, я зміг знайти друзів з усього світу і навчився багато чого, що тепер є частиною мого повсякденного життя. Мені сподобалися співробітники школи та атмосфера, кожен, немов частина однієї сім'ї, і всі дуже привітні.
Sprachcaffe та Канада, дякую за все!"
>>Читати оригінал

Щоб покращити свою німецьку мову, Онур відвідав курси Sprachcaffe у Франкфурті:

"Мовні курси Sprachcaffe дуже хороші. Викладачі завжди допомагають учням, вони - професіонали. Я думаю, що на цих мовних курсах можна дуже швидко вивчити мову.
Я мешкаю в апартаментах Sprachcaffe. Мій сусід приїхав із Південної Кореї. Він дуже люб'язний.
Після заняття я маю вільний час і я можу піти в місто, або зайняти себе чимось іншим, наприклад, пограти у футбол з іншими учнями школи.
Sprachcaffe дає можливість підвищити свій рівень володіння іноземною мовою."

>>Читати оригінал