Мовний сертифікат

Отримайте мовний сертифікат та покращіть свої професійні перспективи.

Детальніше про сертифікати»

Курс підготовки для отримання сертифікату DELE з іспанської мови

Ви збираєтесь скласти іспит на отримання офіційного сертифіката, щоб продемонструвати свої знання іспанської мови університетам чи роботодавцям? Тоді приєднуйтесь до Sprachcaffe та скористайтеся нашою можливістю підготувати вас до іспиту DELE - "Diploma de Español como Lengua Extranjera" (Диплом іспанської мови як іноземної).

Сертифікат DELE розроблений Міністерством освіти Іспанії у співпраці з Інститутом Сервантесу для трьох послідовних мовних рівнів: Certificado Inicial, Diploma Básico та Diploma Superior.

Щоб отримати сертифікат, ви будете працювати над навичками усного та письмового спілкування 20 уроків на тиждень, які пропонуються нашими мовними курсами. До проведення спеціальної підготовки наші викладачі ознайомлять вас із процедурою та структурою іспиту з вашого вибору на прикладах та вправах.

Іспити на сертифікат DELE складаються з наступних основних частин: розуміння прочитаного, письмове та усне мовлення, розуміння на слух, граматика та лексика.

Підготовка до DELE та дати проведення іспитів

Курси підготовки до іспиту DELE можна пройти у всіх наших мовних школах. Тривалість курсу складає 8 тижнів. У курсі підготовки до іспиту можуть взяти участь не більше 10 осіб. Після успішного складання іспиту ви отримаєте свідоцтво про знання іспанської мови, яке допоможе вам у вашій академічній та/або професійній кар'єрі.

Вартість іспиту та навчальних матеріалів не включено у вартість курсу.

Ви можете підготуватися до отримання іспанського сертифіката в Мадриді, Малазі чи онлайн.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами


У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами