Комбінований курс у мовній школі Рабату

Комбіновані курси Sprachcaffe пропонують вам можливість поєднувати дві різні мови в одному місці у нашій мовній школі Рабату . У Рабаті ви можете одночасно вивчати арабську та французьку мови.

Це дає вам велику перевагу в економії грошей, тому що ви можете поїхати тільки в одну країну і при цьому вдосконалювати обидві мови. У Рабаті уроки складаються з індивідуальних та групових занять. Ви вивчатимете свою основну мову на групових заняттях, а другу мову - на індивідуальних. Звичайно, ви самі можете вирішити, яка мова є для вас основною, а якою є додатковою.

Про наш комбінований курс

  • Тривалість курсу: мін. 1 тиждень
  • Комбінований курс Рабат: 20 стандартних (основна мова) та 10 індивідуальних уроків (друга мова)
  • Розмір курсу: максимум 14 учасників

Ваше бронювання комбінованого курсу

Якщо ви хочете вивчати дві мови у нашій мовній школі в Рабаті, просто виберіть комбінований курс у нашому онлайн-магазині. Для отримання додаткової інформації або при виникненні питань, будь ласка, зв'яжіться з нами за допомогою нашої контактної форми.

Структура курсу

Комбінований курс ділиться на два різні типи: Ви відвідуєте стандартний або інтенсивний курс і одночасно берете 10 годин індивідуальних занять на тиждень.

На стандартному або інтенсивному курсі ви вивчаєте вибрану вами іноземну мову разом з іншими студентами мовних факультетів. Курс охоплює розвиток граматики та лексики, розмова, читання, розуміння тексту, аудіювання, а також письмо. У класі використовують безліч методів навчання для ефективної підтримки вашого прогресу.

Індивідуальний курс - найефективніший тип курсу у нашій програмі. Тут викладач мови може зосередитися на вас як на єдиному студенті та взяти до уваги ваші потреби, попередні знання та цілі. Зміст уроків також може бути адаптований до ваших побажань та ідей.

Наші мовні школи з комбі-курсами

Французька + Арабська

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами