Сент-Джуліанс Мальта

2 тижні від 1240 євро

Включено: стандартний курс, проживання, повний пансіон, програма відпочинку, екскурсійна програма, опіка Sprachcaffe (трансфер не включено)

Докладніше

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Мовні курси для підлітків на Мальті в Сент-Джуліанс

Одним із найкращих місць для вивчення англійської мови, безсумнівно, є Сент-Джуліанс на чудовому середземноморському острові Мальта. Навряд чи знайдеться інше місце, де можна невимушено та різноманітніше вивчати найважливішу мову у світі. У той же час, поїздка молоді до Сент-Джуліанса настільки багата яскравими моментами, що їх неможливо перерахувати на пальцях. Тут слід згадати не лише прекрасний клімат чи чарівний ландшафт, а й променисте сонце та купання у Середземному морі.

Сонячна погода

Сент-Джуліанс може дозволити більше 300 сонячних днів на рік, тут найкращий середземноморський клімат! Що може бути краще, ніж вивчати англійську мову за кілька кроків від пляжу?

Міжнародне середовище

Завдяки постійному контакту з місцевими жителями та іноземцями ви вивчатимете мову швидше та ефективніше.

Різноманітна програма дозвілля

Розважальні заходи під наглядом для підлітків 14-17 років, а також вільніші заходи для 18+: подорож, яку вони ніколи не забудуть!

Надається вожатий

Під час мовної поїздки за вами буде наглядати наш вожатий

Сент-Джуліанс пропонує мовні канікули на Мальті для школярів

Історія Сент-Джуліанс зачаровує всіх, хто її чув. Колись це місце було лише невеликим рибальським селом на східному узбережжі Мальти. Сьогодні Сент-Джуліанс постає як мальовниче прибережне містечко, яке зберегло чарівність минулого, незважаючи на жваве повсякденне життя. Школа Sprachcaffe знаходиться у центрі цієї листівкової ідилії, тому учням нескладно знайти тут своє улюблене місце. Протягом дня тут приємно прогулятися маленькими вуличками або відпочити в одному з численних кафе.

Можна також відправитися за покупками, оскільки вибір магазинів більш ніж великий, включаючи популярний торговий центр. Немає сумнівів, що й вечори не будуть нудними, адже мовна школа в Сент-Джуліансі пропонує безліч приголомшливих заходів! Як щодо вечора гри у боулінг чи походу в кіно? Звичайно, спілкування також є пріоритетом - зрештою, учні мовних курсів приїжджають з усього світу, і вони завжди мають цікаві історії, якими хочеться поділитися.

Бари та Ресторани

Харчування, безалкогольні напої та закуски прямо на території кампусу

Великий басейн

Розслабтеся та скупайтесь у нашому чудовому басейні!

Пляжний волейбол

Киньте виклик своїм друзям у дружньому турнірі з пляжного волейболу.

WiFi

Безкоштовний інтернет на території кампусу

Мовна поїздка для підлітків - Мальта - курортний острів для вивчення англійської мови у приємній атмосфері

На наших мовних курсах для школярів на Мальті ми приділяємо особливу увагу випускникам середніх шкіл та молодим спеціалістам. Зокрема школа в Сент-Джуліанс приготувала для них особливий бонус. Спеціально розроблені типи курсів допомагають студентам готуватися до вступу до ВНЗ індивідуально та інтенсивно. Звичайно, студенти також можуть вибрати із широкого спектру інших курсів. Тури Sprachcaffe пропонують відповідний тип курсу для будь-яких вимог. Одне можна сказати напевно: у Сент-Джуліанс на Мальті вивчення мови номер один у світі стає особливим досвідом як для початківців, так і для просунутих. Ми твердо переконані, що поїздка для вивчення англійської мови до Сент-Джуліансу - це досвід, який обов'язково залишить позитивний слід у житті кожного учня!

Ще один аргумент на користь поїздки Sprachcaffe для вивчення англійської мови - це те, що Мальта, і зокрема Сент-Джуліанс, не тільки пропонує різноманітну програму відпочинку, але й наші спеціально навчені викладачі приділяють час кожній людині: На одного викладача доводиться не більше 15 учнів.

Усі, хто старше 18 років, можуть замовити мовні тури на Мальту для дорослих.


Наша школа в Сент-Джуліанс

Школа Sprachcaffe розташована прямо в нашому Club Village, яким ми особливо пишаємося. У великому комплексі є не лише численні навчальні класи, а й резиденція з безліччю ретельно продуманих кімнат, ресторану та бару, де вечорами проводяться вечірки. Тут також є майданчик для пляжного волейболу, великий тінистий сад, який запрошує вас відпочити та розслабитись, і, не забувайте про наш гігантський басейн, який також дозволяє остудитись після уроків.

Місце розташування

Мовна школа розташована прямо на території приголомшливого кампусу Sprachcaffe.

Переваги

Кампус включає житлову зону, ресторани, бар, басейн, майданчик для пляжного волейболу, сад та багато іншого!

WiFi

Безкоштовний інтернет на тереиторії кампусу

Мовні заняття

Навчальні матеріали надаються без додаткової оплати.

Акредитовано FELTOM

Якість мовної школи регулярно перевіряється та підтверджується FELTOM (Федерація мальтійських шкіл з викладання англійської мови) відповідно до суворих критеріїв. Система акредитації гарантує досягнення та підтримку академічної досконалості. Спільно з FELTOM ми прагнемо встановити стандарти якості у всіх аспектах, пов'язаних із перебуванням студента на Мальті, включаючи безпеку, побут, проживання та дозвілля.

Центр підготовки Кембрідж

Sprachcaffe Мальта є підготовчим центром Кембриджу. У нас ви можете підготуватися до певного сертифікату англійської мови, а потім скласти кембриджський іспит. Більш детальну інформацію про курси для підготовки до англійських сертифікатів ви можете знайти в розділі про курси на Мальті.

Заняття з англійської мови проводяться у невеликих групах з не більш ніж 15 студентами у класі. Матеріали курсу надаються на весь період перебування. На додаток до занять, команда школи Сент-Джуліанс організовує для підлітків різноманітні заходи у вільний від уроків час, включаючи вечірки на човнах, вечори кіно та екскурсії по Мальті.

Наша унікальна школа англійської мови в Сент-Джуліанс - ідеальне середовище для дітей, підлітків та молоді, які вивчають англійську мову. Успіх навчання з гарантією засмаги - неперевершена пропозиція від Sprachcaffe на прекрасній Мальті!


Наші курси англійської мови для учнів на Мальті - Сент-Джуліанс

У нашій мовній школі на Мальті ми пропонуємо курси англійської мови для учнів будь-якого рівня - від абсолютних новачків до просунутих, у нас є відповідний мовний курс для кожного учня. Щоб ми могли визначити вас у ідеальну навчальну групу відповідно до вашого рівня, ми спочатку проводимо тест на визначення рівня підготовки. Визначивши ваш рівень мови до початку мовного курсу, ми можемо запобігти недо- або перевантаженню на курсі англійської мови.

Для учнів від 14 до 21 року
Стандартні, інтенсивні та курси підготовки до вступу до ВНЗ
Маленькі навчальні групи
Сертифікат про проходження курсу наприкінці навчання

Ефективний мовний курс потребує виключно компетентних та досвідчених викладачів. Викладачі Sprachcaffe - кваліфіковані носії англійської мови, які прагнуть допомогти кожному студенту досягти бажаного рівня володіння мовою у захоплюючій та легкій формі. Основний акцент у цих заняттях з англійської мови робиться на спілкування та участь, а також на творчість та задоволення.

Лукасу ніколи не було нудно на уроках і він максимально активно користувався величезним вибором розваг, запропонованих у Сент-Джуліанс у вільний час.

Відгук »

Для Алессандро весела та доброзичлива атмосфера в Сент-Джуліанс була дуже важливою для вдосконалення його англійської мови.

Відгук»

Анна отримала найкращу пригоду у своєму житті в Сент-Джуліанс і значно покращила свою англійську, знайомлячись з новими людьми.

Відгук »

Наші курси англійської

У школі Сент-Джуліанс у вас є можливість вибору типу курсу: У нашому стандартному курсі основна увага приділяється вільному мовленню, словниковому запасу, граматиці та роботі з текстом. Інтенсивний курс ґрунтується на стандартному і зазвичай складається з комунікативних уроків. У рамках підготовчого курсу до вступу до ВНЗ проводиться інтенсивна підготовка до іспитів, як усних, так і письмових.

Наші види курсів на Мальті

Стандартний курс

Стандартний курс складається з 20 занять в тиждень по 45 хвилин кожне. Максимальний розмір групи для інтенсивного курсу - 14 осіб, мінімальна тривалість - 1 тиждень.

Докладніше »

Інтенсивний курс

Інтенсивний курс складається з 30 занять в тиждень по 45 хвилин кожне. Максимальний розмір групи для інтенсивного курсу - 14 осіб, мінімальна тривалість - 1 тиждень.

Докладніше »

Курси підготовки до вступу до ВНЗ

Курс підготовки до вступу до ВУЗу розрахований на 30 уроків на тиждень і підходить для всіх рівнів. Щоденно проводиться 6 уроків з 09:00 до 14:30. Мінімальна тривалість курсу - 2 тижні.

Докладніше »

Факультативні заняття

Факультативи передбачають 10 уроків в тиждень. Вибирайте з багатьох напрямків для свого курсу англійської мови. Мінімальна тривалість - 1 тиждень,

Курси стартують щопонеділка (крім занять для початківців).

На наших мовних курсах на Мальті ви можете впливати на структуру занять і пропонувати теми, що вас цікавлять. Щоб внести різноманітність у процес навчання, деякі уроки проводяться на березі нашого чудового басейну. Щоб час був використаний ефективно, перед початком поїздки ми надішлемо вам посилання на наш онлайн-тест. Тоді ви будете готові приступити до першого заняття у понеділок! Після успішного завершення мовного курсу ви отримаєте сертифікат, що підтверджує вашу участь.


Ваше проживання під час навчання англійської мови на Мальті у Сент-Джуліанс

Окрім курсу англійської мови, успішна мовна подорож також включає проживання, де ви будете відчувати себе, як вдома. У Сент-Джуліанс ви маєте вибір із трьох різних видів проживання. Окрім Club Village на кампусі Sprachcaffe, ви можете обрати між проживанням в Residence Beach Club та приймаючою родиною. Дізнайтеся детальніше тут, що чекає на вас в різних видах проживання!

Club Village

Kампус Sprachcaffe

Великий басейн

На кампусі знаходиться великий басейн.

Розташування

Усе в одному місці: школа, проживання, бістро, басейн.

Проживання разом

Діліть проживання зі своїми друзями

Лідер

Цілодобовий догляд та розваги на місці.

Наш Club Village на кампусі Sprachcaffe на Мальті пропонує відмінне місце для вашої мовної подорожі. Тут ви знайдете добре обладнані класи та команду тімбілдерів, які доступні для вас цілодобово.

На кампусі також є великий басейн, бар-ресторан та пляжне волейбольне поле, щоб ви могли розслабитися та весело провести час після закінчення мовного курсу. Також є пральня, де ви можете прати за невелику плату. Поблизу місця проживання розташовано багато магазинів.

Обирайте Club Village, щоб бути в самому центрі подій протягом усього перебування на Мальті і провести незабутній час. З нетерпінням чекаємо на можливість прийняти вас в нашу мовну школу на Мальті!

Резиденція Beach Club

Вид на пляж

Ваше проживання знаходиться прямо біля пляжу.

В Пейсвіллі

Будьте в центрі подій, прямо в серці Пейсвілл.

Кімната з ванною

Приватна ванна кімната у вашому номері.

Лідер

Ранкова та вечірня допомога у подорожах до і з місця проживання.

У Beach Club Residence ви знаходитесь прямо біля пляжу, а кампус Sprachcaffe знаходиться всьогов декількох хвилинах. Наші лідери будуть супроводжувати вас щоденно вранці і ввечері на шляху від Beach Club Residence. Комфортний номер з видом на Мертве море забезпечить вам найкращі умови для успішного дня в мовній школі. Він доступний виключно для студентів старших 16 років.

До центру St. Julians зручно дістатися, тут ви знайдете безліч магазинів і мальовничий, типово мальтійський рибацький порт.

Після уроків розслабтеся біля басейну, на пляжі або в доглянутому саду резиденції. Місце розташування в самому Paceville, одному з найпопулярніших районів на Мальті. Це робить резиденцію відмінним місцем для захоплюючих мовних канікул на Мальті. Оберіть Beach Club Residence і проживіть розкішні мовні канікули на Мальті!

Приймаюча родина на Мальті

Хочете відчути гостинність Мальти, її стиль життя та традиції під час перебування? Тоді проживання в приймаючій родині на Мальті - саме те, що вам потрібно! Тут ви не тільки можете вдосконалювати свої навички англійської мови, але також жити з іншими студентами вашого віку. Це дозволяє поділятися щоденним ритмом життя та швидко заводити нові дружби. Якщо у вас є конкретні побажання щодо їжі, кімнати або проживання з другом, не турбуйтеся - ми з радістю врахуємо ваші уподобання!

Проживання в приймаючій родині включає:

 • Одномісну, двомісну або спільну кімнату
 • Повне харчування
 • 15 хвилин від кампусу Sprachcaffe
 • Типове обладнання кімнати (може відрізнятися)
 • Змога познайомитися з повсякденним життям на Мальті

Розваги на Мальті

Мовна поїздка має зводитися лише до вивчення мови. Вона також має бути пов'язана з зануренням у культуру, суспільство та традиції країни. Саме тому наша освітня поїздка на Мальту включає різноманітну програму заходів поза класом, таких як верхова їзда, картинг, боулінг і шопінг у популярному місті Сліма.

Щотижня ми також пропонуємо екскурсії, під час яких ви зможете познайомитись із жвавою столицею Валлеттою, Блакитною лагуною сусіднього острова Коміно або з усім островом у рамках нашого знаменитого "Мальтійського туру".

Коротко про Мальту

Їжа та напої

★★★★★

Природа та дозвілля

★★★★★

Культура

★★★★★

Шопінг

★★★★☆

Купання та пляж

★★★★★

Суспільство

★★★★★

Захоплюючі екскурсії

Наступні екскурсії вже включені до наших мовних курсів для студентів на Мальті:

 • для 2-тижневого перебування: 2 екскурсії на півдня та 1 екскурсія на цілий день
 • для 3-тижневого перебування: 3 екскурсії на півдня та 2 екскурсії на цілий день


Вечірня програма не залишить вас байдужими! Відвідайте пляжні та човнові вечірки, вечори караоке або камеді. На наших легендарних студентських вечірках ви чудово проведете час зі своїми новими іноземними друзями. Старші студенти обов'язково відкриють для себе яскраве нічне життя на найпопулярнішій дискотечній милі Мальти - Пачевіль, всього за кілька хвилин ходьби від кампуса Sprachcaffe.

Поєднуйте навчання та розваги

Після уроків англійської мови ви маєте можливість взяти участь у захоплюючих семінарах та позакласних заходах. Наші заняття та семінари відбуваються з 13:00 до 14:30. Після цього у вас ще достатньо часу, щоб поніжитися на сонці або оглянути околиці.

Зверніть увагу: уроки англійської мови на стандартному курсі закінчуються о 12:15 щодня, тому ви встигнете взяти участь у наших тренінгах та семінарах. Якщо ви бронюєте інтенсивний курс англійської мови, ви, на жаль, не зможете взяти в ньому участь, оскільки вони проходять одночасно.

Семінари та тренінги

На наших цілорічних семінарах ви не тільки покращите свої знання англійської мови, але також свої вміння та навички спілкування, які ви зможете використати для успішного проведення презентацій у школі або співбесід під час прийому на роботу.

Виберіть свій семінар:

 • Ділова англійська (починається щопонеділка)
 • Комунікативні навички (щопонеділка)
 • Навички проходження співбесіди (кожен 1-й та 3-й понеділок місяця)
 • Риторика та проведення презентацій (кожен 2-й та 4-й понеділок місяця)
 • Англійська мова та драма (кожен 1-й та 3-й понеділок)

Вартість/тиждень: 85 €
за 10 занять (2 заняття по 45 хв/день)

Наша програма розваг

Нижче наведено деякі з заходів, які ми пропонуємо нашим студентам. Різні з них пропонуються у дво- чи тритижневій черговості, тому студенти, які обирають наші більш тривалі програми, не нудьгуватимуть. Наша команда Сент-Джуліанс щодня інформуватиме вас про заходи, в яких ви зможете взяти участь.

Понеділок

Ранок:
Тест на визначення рівня підготовки та заняття

Друга половина дня:
Ознайомча екскурсія

Вечір:
Волейбольний турнір та вітальна вечірка

Вівторок

Ранок:
Заняття


Друга половина дня:
Екскурсійний тур по Мальті: відвідуємо найкрасивіші місця острова*


Вечір:
Футбол та вечірнє караоке з друзями Sprachcaffe

Середа

Ранок:
Заняття


Друга половина дня:
Національний океанаріум*


Вечір:
Ніч кіно (у кінотеатрі*)

Четвер

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Екскурсія на пляж Голден-Бей*

Вечір:
Instagram змагання:
зробіть найцікавіші фото
зі Sprachcaffe

П'ятниця

Ранок:
Заняття

Друга половина дня:
Квест у Сент-Джуліанс: пошук схованих скарбів

Вечір:
Прощальна вечірка

Субота

Поїздка на цілий день до Блакитної лагуни/ Гозо* або Від'їзд

+ При проживанні від 2 тижнів поїздка в на цілий день вже включена!

Неділя

Прибуття

Зверніть увагу:

Заняття у нашому зразковому тижні є лише прикладом. Екскурсії, часи та активності можуть відрізнятися від вашої мовної поїздки і можуть призвести до додаткових витрат на місці.

Ще більше задоволення з Інтенсивним пакетом відпочинку

З відмінним Інтенсивним пакетом відпочинку ви матимете можливість брати участь у більшій кількості екскурсій та активностей. Цей пакет пропонується за додаткову плату лише 70 євро на тиждень.


Ціни та послуги

Хочете провести відпустку так, щоб вона запам'яталася на все життя? Бажаєте покращити свої знання англійської мови? Тоді замовте мовну подорож до Сент-Джуліанс! Ми в Sprachcaffe склали чудову програму U20, яка дозволить вам значно покращити свій рівень мови, досліджуючи чудову та сонячну Мальту.

Оскільки на Мальті всі говорять англійською, у вас буде можливість практикувати лексику та граматику, що вивчається в класі, під час прогулянок історичним центром Валлетти або на прекрасному пляжі Гозо! Використовуючи наш великий досвід надання якісних мовних курсів для молоді, ми склали чудову програму в Сент-Джуліанс, що включає цілу низку послуг: це і різні варіанти проживання, і курси для всіх рівнів, а також різноманітні позакласні заходи.

Запишіться на нашу програму U20 та проведіть захоплюючі канікули на Мальті! Вам уже виповнилось 18 років? Тоді ви також можете взяти участь у наших курсах для дорослих!

Що входить у вартість послуги?

Sprachcaffe пропонує універсальний пакет послуг. Усі необхідні для успішного вивчення мови вже включено у вартість. Це і подорож, і легендарна програма відпочинку, і екскурсії, і супровід, і проживання, і курс мовлення, і навчальні матеріали, і, звичайно ж, безцінний досвід.

Список включених послуг

Що не входить в пакет?

Перельоти та страхування не включені до нашого пакету U20.

Також ви можете докупити в нас трансфер з/до аеропорту.

Мовна поїздка вашої мрії:

Примітки

- Зверніть увагу, що в зазначені дати кількість місць обмежена.

- За потреби квиток на громадський транспорт коштує від 15 до 35€.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами!


Мовні онлайн курси для дітей молодшого віку

Усі мовні курси також можуть проводитись онлайн! Вивчайте мови з гарантованою якістю Sprachcaffe з досвідченими викладачами у невеликих групах або на індивідуальних заняттях, не виходячи з дому.

Вчіть мови онлайн

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові розвіяти будь-які ваші сумніви!

Зв'яжіться з нами