Najciekawsze miejsca do odwiedzenia w Bostonie w czasie kursu językowego

Jesteś ciekawy, co warto zobaczyć w Bostonie w czasie pobytu ze szkołą Sprachcaffe? To amerykańskie miasto z bogatą historią i kulturą. Poza tym, że Boston jest miastem pełnym życia, które może zaoferować wiele miejsc do zwiedzania.  Przeczytaj nas mały przewodnik, żeby dokładnie zwiedzić Boston! Miejsca, których nie powinieneś przeoczyć Turystyka w Bostonie jest bardzo rozwinięta. Ludzi z całego świata przyciąga urok tego amerykańskiego miasta. Przed swoją pierwszą wyprawą do Bostonu, powinieneś poznać kilka miejsc, których nie powinieneś przegapić. Oto krótkie podsumowanie:  
Muzeum  “herbatki bostońskiej"  Ta replika statku, będąca również muzeum, przybliży Cię do historii miasta. Tutaj dowiesz się wszystkiego o wydarzeniu nazwanym „herbatką bostońską” z 16 grudnia 1773r. Demonstracja wymierzona była w brytyjskie mocarstwo kolonialne i nowe podatki na produkty  importowane takie jak m.in. herbata. Protestujący wdarli się do portu na statek z ładunkiem herbaty i wrzucili go do wody.  Szlak wolności  To 4-kilometrowa trasa przez centrum Bostonu prowadzi przez 16 miejsc historycznych. Jeżeli szukasz ciekawej, interaktywnej wycieczki po mieście, wstąp na „Szlak Wolności” i odkryj jedne z najważniejszych atrakcji Bostonu takie jak: Boston Common, Massachusetts State House, Old North Church, Faneuil Hall, Old State House i wiele innych. 
Muzeum Sztuk Pięknych  To 5. co do wielkości muzeum w Stanach Zjednoczonych ma imponującą kolekcję 450,000 dzieł sztuki a podziwiać można je godzinami, jeśli tylko masz czas zwiedzać tak duży obiekt. Wiele dzieł o dużej wartości historycznej znajduje się właśnie tutaj. Warto zobaczyć, także Salę Świątynną, która prezentuje najpiękniejszą buddyjską kolekcje poza Japonią.Kiedy pytamy, co warto odwiedzić w Bostonie, pierwszymi odpowiedziami są: wspaniałe zabytki i instytucje kultury, ale możesz też postawić na codzienne życie tego pięknego miasta.
Fenway Park Sport jest częścią kultury Bostonu (zwłaszcza baseball) i szkoda byłoby odwiedzać Boston bez udziału w meczu, gdy kibice śpiewają " Sweet Caroline" Neila Diamonda, który stał się hymnem bostońskich Red Sox. W Bostonie znajduje się  najstarszy na świecie stadion baseballowy i jest on bardzo imponujący.Spędzając tu czas, poczujesz się jakbyś był częścią historii Fenway Park. Jeśli masz szansę zobaczyć mecz Red Sox z New York Yankees kibicuj odpowiedniemu zespołowi... zawsze temu miejscowemu! Odwiedź Boston i Quincy Market
Rynek Quincy położony jest w centrum miasta, niedaleko portu i ma wszystko dla miłośników jedzenia. Wybierz się na spacer po tym wspaniałym krytym targu i delektuj się ofertą piekarni, kawałkami pizzy, artykułami spożywczymi i innymi lokalnymi przysmakami, które z pewnością Cię zachwycą. Ten wyśmienity sposób sprawo, że Twój pobyt w Bostonie będzie niesamowitą chwilą.
Oto kilka wskazówek, dzięki którym mogłeś dowiedzieć się, co zwiedzić w Bostonie, żeby uczynić tę podróż niezapomnianą. Jeśli masz inne miejsca do zasugerowania, nie wahaj się powiedzieć nam na Facebooku!