2 hafta 1168 £'dan başlayan fiyatlarla

Dahil olan hizmetler: Konaklama ve yemekler (varsa), dil kursu, seviye belirleme sınavı ve sertifika.

Yetişkinler için | Gençler için

İndirimi yakalayın: Serinletici Yaz İndirimleri! 🏖️🌊

Dil eğitimi seyahatleriniz için özel indirimler✈️. Brighton bu yaz hayatınızı renklendirsin☀️ Rakipsiz tekliflere hazır olun!!

Bu yaz için yer ayırtın!

Yetişkinler için Londra Ealing'de İngilizce Kursları

İngiltere'nin dinamik başkenti Londra, etkinlik ve kültürel çeşitlilikle dolu küresel bir metropol olarak öne çıkıyor. Alışılmışın dışında olanlardan İngiliz geleneğine derinden bağlı olanlara kadar çok çeşitli insanlarla karşılaşacağınız bir şehir. Bu canlı atmosferde Londra, moda öncüsü mağazaları ve en yeni hit müziklerle yankılanan kulüpleriyle geleceğe kısa bir bakış sağlayarak trend belirleyici olarak hizmet ediyor.

Londra'nın batı kesiminde yer alan Ealing'deki okulumuz huzurlu bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Ealing Broadway istasyonunun yakınında elverişli bir konuma sahip olan otel, hem şehir merkezine hem de Heathrow Havaalanı'na kolay erişim sağlar ve 25 dakikalık kısa bir metro yolculuğuyla ulaşılabilir. Bu stratejik konum, öğrencilerin Londra'nın canlı enerjisini absorbe etmelerine ve aynı zamanda şehir içindeki ve dışındaki önemli noktalara hızla ulaşmalarına olanak tanır.

Mükemmel Konum

Batı Londra'da 'Banliyölerin Kraliçesi' olarak bilinen mükemmel bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Heathrow havaalanından ve Londra merkezinden mükemmel erişilebilirlik sunar. Şehir merkezine metroyla ulaşılabilir.

Multikültürel

Dinamik bir ortamda dil becerilerinizin etkinliğini artıran, uluslararası öğrencilerle etkileşim kuran, deneyimli İngilizce öğretmenlerinin yer aldığı grupların bir parçası olun.

Öğretim Yöntemleri

Dil bilgisi, ses bilgisi, kelime bilgisi, kültürel ve sosyal konular ele alınmakta ve derslerde iletişimsel öğrenme yöntemlerine özel önem verilmektedir.

Kurs çeşitliliği

Yeterlilik seviyeniz ne olursa olsun, ister yeni başlıyor olun ister ileri düzey bir öğrenci olun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanmış bir kurs vardır. Londra Ealing'e yapacağınız gençlere yönelik dil geziniz için tasarlanmış çok çeşitli kursları keşfedin.


Londra Ealing okulumuzu bu kadar özel kılan nedir?

Ealing'in kalbinde yer alan dil okulumuz, restoranlar ve mağazalarla çevrili, canlı bir ortam yaratan tarihi bir Viktorya dönemi binasında yer almaktadır. 'Banliyölerin kraliçesi' olarak bilinen Ealing, yeşil alanlarıyla ünlüdür.

Sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan okul, Heathrow Havaalanı'na ve Londra'nın merkezine metroyla 30 dakikalık mesafededir ve kültürel deneyimler ve günlük aktiviteler sunar.

Dil dersleri iletişimsel konuları, proje çalışmalarını ve kültürlerarası etkinlikleri içerir. Tesislerimizde 10 sınıf, karşılama resepsiyonu, açık havada oturma alanı, öğrenci salonu ve bilgisayar köşesi bulunmaktadır. Maksimum 15 öğrenciden oluşan küçük sınıflar kişisel ilgiyi garanti eder. 1990 yılında kurulan okul, British Council tarafından akredite edilmiş, ana dili İngilizce olan nitelikli öğretmenlerle dil eğitimine öncelik vermektedir.

Keşif için şehir merkezi 40 dakikalık yürüme mesafesindedir ve metroyla ulaşılabilir. Okulumuz tüm yeterlilik seviyelerindeki öğrenciler için çok yönlü bir deneyimi garanti eder.

1990 yılında kurulan kurumumuz, örnek İngilizce öğretimi konusunda Ealing'deki British Council'dan akreditasyona sahiptir ve aynı zamanda English UK üyesidir.

Yolculuğunuza başlayın


Ealing'deki Kurslarımız ve Workshoplarımız

Ealing'deki dil kurslarımıza kaydolduğunuzda, farklı küresel kökenden gelen katılımcılarla etkileşime gireceksiniz. Kozmopolit atmosfer İngilizce öğrenimini kolaylaştırır ve ilerlemenize hızla tanık olursunuz. Yabancı dil olarak İngilizce öğretmek veya aktif olarak sertifika almak için British Council'ın katı kriterlerini karşılayan kararlı ve deneyimli eğitmenlerimiz, öğrenme yolculuğunuza rehberlik etmek için buradalar. İçiniz rahat olsun, Londra'daki eğitim deneyiminizin büyük bir başarı olacağı garantidir.

Ealing'deki İngilizce Kurslarımıza Genel Bakış

Standart Kurs

Standart Kursta, her biri 45 dakikalık 20 derste ve maksimum 12 kişilik grup halinde İngilizce öğreneceksiniz. Standart Kursun minimum süresi 1 haftadır.

Standart Kurs için »

Yoğun Kurs

Yoğun kurs her biri 45 dakikalık 30 dersten oluşur ve eğitim izni olarak kabul edilebilir. Yoğun kurs için grup büyüklüğü maksimum 12 kişi, minimum süre ise 1 haftadır.

Yoğun Kurs için »

Bire Bir Kurs

Bireysel derslerle, öğretmeninizle birlikte 45 dakikalık 10 veya 20 derste ilginizi çeken konuları seçebilirsiniz. Minimum süre 1 haftadır. İsteğe bağlı olarak başka bir kişi de katılabilir.

Bire Bir Kurs için »

Maxi Grup Öğleden Sonra/Sabah

Maxi grup kurslarında, haftada her biri 45 dakikalık 20 derste ve maksimum 18 kişilik grup halinde İngilizce öğreneceksiniz.

Maxi Grup Kursları için »

Dil kurslarımız, iletişimsel öğrenme yöntemlerine güçlü bir vurgu yaparak dil bilgisi, fonoloji ve kelime dağarcığını kapsamlı bir şekilde kapsar. Öğrenim materyalleri okulda ödünç olarak mevcuttur ve eğitim deneyimini geliştirir. A1'den C1'e kadar yeterlilik seviyelerine hitap eden kurslarımız, farklı dil edinim aşamalarındaki öğrencilere yöneliktir. Okul personelimiz tarafından seçilen nitelikli ve deneyimli profesyonellerden oluşan öğretim kadromuz hevesli ve duyarlı olup ilgi çekici ve destekleyici bir öğrenme ortamını teşvik etmektedir. Bu, tüm katılımcılar için kapsamlı ve sonuç alınacak bir dil öğrenme yolculuğu sağlar.

Sunduğumuz kurslara göz atın »

Okuldaki ilk gün

Varış

İlk gün sabah 9.00'da okula gelin. Öğleden sonraki derslerde lütfen saat 12:45'te katılın. Dakik olmak önemlidir!

Yerleştirme Testi

Tüm kurs katılımcılarının kursa başlamadan önce dil seviyelerini belirlemek için seviye belirleme sınavına girmeleri gerekmektedir.

Karşılama Konuşması

Okulun ilk günü öğrencilere grupları hakkında bilgi verilir ve ders hemen başlar.

Öğrenci Kartları

Öğrenci kartlarını alabilmek için öğrencilerin yanlarında vesikalık fotoğraf getirmeleri rica olunur.

Özel Programlar

Sınava hazırlık kurslarımız, belirli sınav hazırlığına odaklanan yarı yoğun bir yaklaşım sunar. Kapsamlı bir dil kursu isteyenler için ideal olan yapı, uzun vadeli hedefi olan yarı yoğun kurslara benzer.

B2-Başlangıç: Çeşitli iletişimleri kendinden emin bir şekilde ele aldığını, geniş kelime dağarcığını ve farklı durumlar için argüman oluşturma becerisini sergilediğini gösterir.

C1-Advanced: Çoğu amaca uygun İngilizce yeterliliğine sahip olanlar için ileri düzey bir sınav. Başarı, İngilizcenin sosyal, profesyonel ve akademik ortamlarda etkili kullanımını gösterir.

Program: 09:00 - 10:30, 11:00 - 12:30 ve 13:00 - 14:30.

Dersler:

 • Günde 6 ders.
 • Haftada 30 ders.
 • Haftanın 5 günü (Pazartesiden Cumaya).

Sınava hazırlık kurslarımız yoğun kurslardır ve sınava hazırlık odaklı olmak için tasarlanmıştır. Uzun vadeli hedefi olan kapsamlı bir dil kursu arayanlar için idealdir. Dünya çapında 6.000'den fazla kurum ve üniversite tarafından tanınan "International English Language Testing System" (IELTS) için özel olarak hazırlık sunuyoruz. Test; iş, eğitim veya seyahat için İngilizce dil yeterliliğinin kanıtı olarak sunulabilir.

Program: 9.00-12.15. 15 dakikalık bir arayla veya 15.00 - 18.15 arası 15 dakikalık bir mola ile.

Dersler:

 • Günde 6 ders.
 • Haftada 30 ders.
 • Haftanın 5 günü (Pazartesiden Cumaya).
 • 1 ders = 45 dakika.

Konular, konuşma, okuma, yazma ve dinleme bölümleri için gerekli dil becerilerini kapsayan IELTS sınav yapısına ve içeriğine aşina olmayı içerir. Ders kitapları temin edilmektedir.

Kurs Başlangıç Tarihleri

04 Ocak22 Şubat26 Nisan23 Ağustos20 Eylül
Sınav TarihleriSınav merkezinize göre değişiklik gösterir.

Öğrenciler Sprachcaffe aracılığıyla istedikleri üniversiteye kabul için gerekli dil yeterliliğine ve notlara ulaşabilirler. Tam zamanlı bir program olan Üniversite Hazırlık kursu, Birleşik Krallık'taki kolej veya üniversitelerde başarıya hazırlanan orta ve ileri seviyedeki öğrencilere hitap eder. Müfredat yalnızca genel dil becerilerini geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda not alma, akademik yazma, okuma ve bireysel sunumlar gibi belirli akademik becerilere de odaklanıyor.

Program: 09:00 - 10:30, 11:00 - 12:30 ve 13:00 - 14:30.

Dersler:

 • Günde 6 ders.
 • Haftada 30 ders.
 • Haftanın 5 günü (Pazartesiden Cumaya).
 • 1 ders = 45 dakika.

Konular gramer, fonoloji, kelime dağarcığını kapsar ve iletişimsel öğrenme yöntemlerinin yanı sıra kültürel ve sosyal konulara da vurgu yapar.


Ealing'deki dil eğitimi seyahatiniz süresince konaklama

Dil kursunuzun ötesinde, Londra'daki konaklamanızı planlarken doğru konaklama yerini seçmek çok önemlidir. Burası sadece gevşemek ve öğrenme ve deneyimlerinizi düşünmek için bir yer değil; arkadaşlarla düşüncelerin paylaşıldığı bir alandır. Sizin için mükemmel bir çözümümüz var.

Yalnızca referans amaçlı olan aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi, aile yanında konaklama düzenlememizde, aynı yaştaki bir öğrenciyle aynı yatak odasını paylaşacak ve kendinizi Londra'daki bir ailenin günlük yaşamına kaptırmanız için eşsiz bir fırsat sunacaksınız. Aile yanında konaklamaya kahvaltı ve akşam yemeği dahildir; ayrıca dil okuluna ve gezilere giderken yanınızda götürebileceğiniz paketli bir öğle yemeği de alacaksınız.

Dünyanın dört bir yanından gelen bir grup öğrenciyle tek çatı altında yaşamayı deneyimlemek istiyorsanız London Central kampüsteki rezidans seçeneğimize göz atabilirsiniz»

Tek ya da Çift Kişilik Oda

Kendinizi İngiliz kültürüne kaptırın ve ev sahibi bir ailenin yanında kalarak İngilizce becerilerinizi geliştirin. Konaklamanızda yatak, çalışma masası ve dolapla tam donanımlı bir oda bulunmaktadır. Okul personelimiz tüm ev sahibi aileleri bizzat ziyaret etmiş ve onaylamış, onların okula yakın, güvenli ve konforlu mahallelerde yaşadıklarını teyit etmiştir.

Daire Özellikleri:

 • Tek veya çift kişilik oda
 • Ortak banyo
 • Ortak mutfak

Mesafe:

 • Okula: Yürüyerek veya toplu taşımayla 20-35 dakika
 • Şehir Merkezine: Toplu taşıma ile 30 dakika

Hizmetler:

 • İnternet: Ücretsiz Wifi
 • Aile yanında konaklamaya varış: Pazar günleri 09:00 ile 20:00 arası
 • Aile yanında konaklamadan ayrılış: Cumartesi günleri 06:30 ile 13:00 arası
 • Pansiyon: İsteğe bağlı

Ealing çevresindeki ilgi çekici yerler

Londra, İngiltere ve Birleşik Krallık'ın heyecan verici, trend belirleyici ve sürekli değişen başkentidir. ,Dünyanın en önemli iş ve finans merkezlerinden biri olmasının yanı sıra bu devasa şehir, dünyanın en kapsamlı ulaşım sistemlerinden birine sahip olmasıyla birlikte aynı zamanda dünyanın en çok kültürlü şehirlerinden biridir. Yalnızca London Eye'a, Big Ben'e ve Londra Kulesi'ne değil, çok daha fazlasına aşık olacaksınız.

Görülecek Yerler

London Eye, Buckingham Palace, Tower Bridge, The British Museum, Big Ben, Trafalgar Meydanı

Aktiviteler

Restoranların, parkların, mağazaların, müzelerin ve gece hayatının efsanevi karışımı

Yakın Çevre

Cambridge, Oxford, Gymbox Ealing, Gunnersbury Park Museum, Pitzhanger Manor

Harry Potter Studio Gezisi

Londra'daki Harry Potter Studio Gezimiz ile kendinizi büyücülüğün büyüleyici dünyasına bırakın!
İki sezonda da tarihleri mevcut olan bu büyülü yolculukta bize katılın.

Ünlü Harry Potter film serisinin ikonik setlerini, kostümlerini ve dekorlarını keşfederken en sevdiğiniz büyücülerin ve cadıların ayak izlerini takip edin. Filmlerin yapımının ardındaki sırları açığa çıkarın ve J.K Rowling'in büyücülük dünyasına hayat veren karmaşık ayrıntıları keşfedin.

Gezimiz sabah ve öğleden sonra derslerinden sonra uygun bir şekilde gerçekleştirilerek eğitim ve eğlencenin kusursuz bir karışımını sağlar. Hem öğrenciler hem de hayranlar için Hogwarts'ın büyüleyici dünyasına dalmak için mükemmel bir fırsat.

Unutulmaz bir deneyim için yaklaşan tarihlerimizden birinde yerinizi ayırtın:

 • Az Yoğun Sezon Tarihleri: 27/03/2024 ve 16/10/2024
 • Yoğun Sezon Tarihleri: 26/07/2024, 02/08/2024 ve 09/08/2024

Fiyatı yalnızca 180 £ olan bu büyülü macera sizi büyülemeyi vaat ediyor. Şimdi yerinizi alın ve büyücülük harikaları ve büyüleyici keşiflerle dolu bir yolculuğa çıkın!

London Eye

London Eye, 135 metre yüksekliğiyle Avrupa'nın en yüksek dönme dolabıdır. Bu dönme dolap Londra geziniz sırasında mutlaka yapılacaklar listenizde olmalı çünkü buradan harika bir manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Tower Bridge

Tower Bridge kesinlikle dünyanın en güzel köprülerinden biridir ve Tower Hamlets ile Southwark'ı birbirine bağlar. Buradan güzel bir manzaranın keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda köprünün tarihi hakkında bilgi edinebilirsiniz!

Big Ben

Londra'nın en ünlü simge yapılarından biri kesinlikle Big Ben'dir. Ayrıca Parlamento Binası ve aynı zamanda Elizabeth Kulesidir. Özellikle akşam saatlerinde kuleye hayran kalacaksınız çünkü akşamları saatin ışıkları yanıyor.


Ealing dil eğitimi seyahati fiyatları ve hizmetler

Dahil olan hizmetler

Sprachcaffe'de başarılı bir dil eğitimi gezisi için ihtiyacınız olan her şey fiyata dahildir. Konaklama, dil kursu, seviye belirleme sınavı, dil sertifikası ve tabii ki unutulmaz bir deneyim.

Ders Metaryelleri

Ders materyallerini 35,00 GBP depozito ile haftalık 9,00 GBP ücret karşılığında okuldan ödünç alabilir veya satın alabilirsiniz.