Курси арабської мови

Пориньте в арабську культуру і одночасно вивчіть мову.

Курси арабської мови

З нашими турами з вивченням арабської для дорослих та підлітків ви зможете швидко та ефективно вивчити арабську мову або покращити свої знання арабської мови, відпочиваючи під пальмами під час відпустки. Такі тури стають все більш популярними, оскільки значення арабської мови зростає у всьому світі, і нею говорять у багатьох важливих країнах. За оцінками, кількість носіїв мови у всьому світі становить близько 300 мільйонів людей.

Наші тури арабською мовою приведуть вас до прекрасного королівства Марокко. Цікавий відпочинок, під час якого ви відкриєте собі багато нового, гарантований. Під час відпустки ви будете відвідувати відповідний курс арабської мови та вивчати її у невимушеній, але дуже ефективній формі.

Ваша ідеальна подорож з вивченням арабської разом з Sprachcaffe

Варианты проживания

Під час поїздки для вивчення арабської ви можете зупинитися в готелі, в сім'ї, що приймає, або в традиційному ріаді.

Детальніше»

Включені послуги

Щоб ви відчували себе як удома в чужій країні, ми підготуємо для вас все ідеально - вам не доведеться ні про що турбуватися!

Великий вибір курсів

Неважливо, на якому рівні ви знаходитесь і наскільки інтенсивно ви хочете вчитися: Ми запропонуємо курс, який підходить саме вам.

Детальніше»

Освітня відпустка

Арабські країни набувають все більшого економічного значення. Використовуйте свої мовні навички, щоб отримати перевагу.

Онлайн-курси арабської мови

Всі курси арабської мови проводяться у наших легко доступних онлайн класах. Запишіться на онлайн курс у Sprachcaffe та скористайтесь звичною високою якістю Sprachcaffe, досвідченими викладачами та досвідом групового навчання. Навчайтеся разом з друзями та однодумцями.

Почніть вивчати арабську прямо зараз!

Ми пропонуємо курси арабської мови в Марокко для дорослих:

Марокко
Курси арабської мови для дорослих

Вивчайте арабську мову на прекрасних пляжах та у сучасному мегаполісі зі східним колоритом.

Детальніше »
Марокко
Путівник Марокко

Корисні поради про Марокко та східну культуру.

Детальніше »

Виберіть наші мовні курси в Марокко зараз і вивчайте арабську мову в нашій мовній школі в столиці Марокко Рабаті! Під час поїздки для вивчення арабської мови ви отримаєте незабутні враження, занурившись у яскраву та загадкову арабську культуру, познайомившись із традиціями та особливостями Сходу.

Ваші переваги поїздки з вивченням арабської

Арабська мова - одна з найпоширеніших мов у світі, вона набуває все більшого значення, особливо в бізнесі, і нею говорять у багатьох частинах світу. За оцінками, 300 мільйонів людей у 26 країнах світу говорять арабською мовою - і скоро ви також зможете це зробити, вирушивши в мовну подорож до Марокко з Sprachcaffe! Ви вивчатимете мову в країні, де нею справді спілкуються. Відвідуючи мовні курси, ви досягнете найбільшого прогресу, а також познайомитеся з культурою, менталітетом та гостинністю арабського народу. Познайомтеся з різноманітністю Марокко, насолодіться чудовою марокканською кухнею або відвідайте вражаючі фарбувальні в Фесі. Завдяки мовним подорожам ви набудете корисного досвіду, покращите свої знання арабської мови та проведете ні з чим не порівнянний час в екзотичній країні!

Королівство Марокко також вражає своїм унікальним розташуванням між Середземним морем, Атлантичним океаном та Сахарою. Марокко пропонує унікальну природу, чудові пейзажі, приємний середземноморський клімат та багату культурну спадщину - просто фантастичні умови для вивчення арабської мови!

Наша пропозиція з курсу арабської мови у вашій поїздці

Разом з іншими іноземними студентами ви відвідуватимете мовні курси, що відповідають вашому рівню володіння мовою. Завдяки тесту на визначення рівня підготовки на початку навчання ми зможемо визначити найкращий курс для вас!

Ви можете вибрати один із багатьох мовних курсів для вивчення арабської мови. У кожного учасника свої цілі та побажання щодо навчання, які ми хотіли б врахувати. Ми пропонуємо курси в Рабаті для початківців та просунутих учнів. У нас ви можете пройти стандартні курси, інтенсивні курси, групові та індивідуальні курси. При правильному виборі курсу вивчення арабської мови стає особливо ефективним та різноманітним - і ми допоможемо вам знайти його!

Вивчайте арабську мову за низькими цінами: наші актуальні пропозиції щодо мовних подорожей

Вивчайте арабську мову з Sprachcaffe! Переваги мовних курсів з Sprachcaffe очевидні: ми пропонуємо спеціально розроблені курси арабської мови в Марокко, де ви швидко просунетеся вперед і насолодитеся особливим смаком нашої мовної школи.

Не пропустіть можливість вивчити екзотичну та економічно дуже важливу мову та запишіться на курси арабської мови у Sprachcaffe! Мовна поїздка Марокко не обов'язково повинна бути дорогою.

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами