Ваша подорож до Китаю

Навчання в Пекіні може бути таким чудовим!

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Курси китайської мови в Китаї

Немає кращого місця для вивчення китайської мови, ніж безпосередньо Китай, і з нашими поїздками з вивченням китайської мови ми доставимо вас до цієї дивовижної країни, яка спочатку здається іншим світом. Оскільки китайська мова з її іноземними ієрогліфами є чимось особливим у Європі, а Китай переживає економічний бум, тури до Китаю стають дедалі популярнішими. Тому знання китайської мови виявляється корисним, особливо на роботі. Великою китайською мовою, також званою мандаринською, сьогодні говорять близько 1,2 мільярда людей у Китаї, Тайвані та Сінгапурі.

Реалізуйте свої мовні амбіції за допомогою подорожі до Китаю для вивчення китайської мови! Тепер вам залишається тільки вибрати одну з наших мовних шкіл у Китаї для вашої мовної подорожі, і ви готові до подорожі!

Ми пропонуємо курси китайської для дорослих та молоді:

Для молоді від 15 до 21 року
Курс китайської для підлітків

Вивчайте китайську мову у другому за величиною місті світу!

Детальніше »
Китай
Курси китайської для дорослих

Вивчайте китайську, одну з найпоширеніших мов у світі!

Детальніше »
Путівник по Китаю

Організаційні поради та інформація про країну та її мешканців.

Детальніше »

Онлайн-курси китайської мови

Усі курси китайської мови проходять у наших легко доступних онлайн класах. Запишіться на онлайн курс у Sprachcaffe та скористайтесь звичною високою якістю Sprachcaffe, досвідченими викладачами та досвідом групового навчання. Навчайтеся разом з друзями та однодумцями.

Почніть вивчати китайську онлайн прямо зараз!

Ідеальна подорож з вивченням китайської з Sprachcaffe

Проживання у самому центрі Пекіна

Наша мовна школа розташована у самому центрі Пекіна, недалеко від Забороненого міста. І ми пропонуємо вам ідеальне розміщення!

Включені послуги

Ваша поїздка до Пекіну для вивчення мови залишиться у вашій пам'яті: Познайомтеся з китайською культурою - це по-справжньому унікальний досвід.

Мовні курси вашого рівня

У майбутньому китайська мова набуває все більшого значення, і ми допоможемо вам вивчити її - незалежно від вашого рівня володіння мовою!

Найпоширеніша мова

Китайська (мандаринська) мова - найпоширеніша мова у світі. Таким чином, ви можете почати розмову з багатьма людьми.

Ваші переваги подорожі з вивченням китайської мови

Китайська мова - одна з найпоширеніших мов у світі, вона набуває все більшого значення, особливо в бізнесі, і сама по собі є захоплюючою мовою. У поїздці для вивчення китайської ви зможете досягти найшвидшого прогресу і не тільки вивчити мову, а й познайомитися з культурою, менталітетом та гостинністю китайців. Познайомтеся із закордонним Китаєм і поринете у світ п'янких ароматів, кулінарних вишукувань, моря людей та унікального мистецтва країни, що відрізняється багатою історією. На курсах китайської мови ви набудете цінного досвіду, вивчіть та розширите свої знання китайської мови та просто весело проведете час!

Пропоновані види курсів

Ви можете вибрати один із багатьох мовних курсів у рамках наших поїздок по Китаю. Незалежно від того, чи вас цікавить 2-тижневий курс китайської мови влітку, довгостроковий курс або індивідуальні заняття, курси китайської мови від Sprachcaffe - це завжди правильний вибір для вас. Ви також можете вирішити, як довго і інтенсивно ви хотіли б навчатися в Пекіні. Пройшовши тест на визначення рівня знань на початку вашої мовної поїздки, ми визначимо ідеальний курс китайської мови.

Щоб ще краще познайомитися з культурою під час мовної поїздки до Китаю, ми пропонуємо різні додаткові курси, на яких ви зможете дізнатися про традиційні мистецтва тайцзи та китайського живопису. Ми будемо раді допомогти вам знайти курс китайської мови, яка підходить саме вам! Курс проходить з понеділка по п'ятницю в нашій мовній школі в Пекіні, яка розташована поряд зі знаменитим Забороненим містом.

Навчання та проживання під час вашої поїздки

Наш курс китайської мови розроблено кваліфікованими, відданими своїй справі викладачами-носіями мови у захоплюючій та творчій манері. Пекінці розмовляють мандаринською мовою і за своєю природою дуже доброзичливі та товариські. Вони працюють з гнучкими та сучасними навчальними матеріалами, за допомогою яких ви досягнете великих успіхів за короткий час. На курсі китайської мови всі учасники спілкуються один з одним із самого початку та беруть участь в обговореннях та іграх. Це допомагає забезпечити постійне засвоєння нових знань китайської мови. Не бійтеся, що ви не впораєтеся - за допомогою нашого тесту ми підберемо для вас відповідний курс!

Наш широкий спектр курсів китайськоїї мови не обмежується різними рівнями. Ви також можете вибрати тривалість та інтенсивність мовного курсу. Вивчати китайську мову нелегко, тому в наших поїздках ми пропонуємо різні курси, які підбираються індивідуально для вас. Ви можете вибрати групові та індивідуальні курси, інтенсивні курси, стандартні курси та довгострокові курси.

Щоб ви відчували себе як вдома в чужій країні, ми підібрали для вас потрібне житло: Ви житимете в резиденції разом з іншими учасниками курсу в одномісній або двомісній кімнаті. Таким чином, у вас завжди буде компанія, а також ви зможете насолодитися тишею та спокоєм у своїй кімнаті!

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами