Ваш курс англійської за кордоном

Вивчайте найпоширеніші мови у світі та вирушайте у захоплюючу мовну подорож.

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Курси англійської мови у наших найкращих мовних школах по всьому світу

Добре знання англійської мови стає все більш важливим, оскільки нею говорять близько 340 мільйонів людей у 94 країнах світу. Англійська мова відіграє все більш важливу роль як у повсякденному житті, так і у діловій сфері. Саме тому вам слід подумати про вдосконалення своєї англійської мови вже зараз! З нашими турами для вивчення англійської ви зможете зробити це легко і невимушено, тому що ви не тільки швидко та ефективно вивчите цю світову мову, але й у легкій та веселій формі. На наших курсах англійської мови ми поєднуємо навчання з прекрасними враженнями від відпустки, що робить ваше перебування чимось особливим.

ВЧИТЕСЯ. ПОДОРОЖУЙТЕ. НАБИРАЙТЕСЯ ДОСВІДУ: З нами ви вивчаєте англійську мову ефективно, оскільки можете відразу ж використовувати отримані знання у повсякденному житті, що дає вам необхідну впевненість у використанні мови. Вибирайте між курсом англійської мови для дорослих та курсом англійської мови для підлітків. Виберіть мовну школу з нашої збірки для проведення мовних канікул та пакуйте валізи!

Курс англійської мови для дорослих

Мальта

Сент-Джуліанс

Відпочиньте на чудовому середземноморському пляжі.

Детальніше »
Англія

Лондон

Оцініть столицю Англії з власного досвіду.

Детальніше »
Англія

Брайтон

Насолоджуйтесь найпопулярнішим пляжем в Англії та одночасно навчайте англійську мову.

Детальніше »
Канада

Торонто

Познайомтеся з канадською культурою у космополітичному Торонто.

Детальніше »
ЮАР

Кейптаун

Вивчайте англійську мову у чудовому Кейптауні

Детальніше »

Курс англійської для підлітків

Від 14 до 21 року

Сент-Джуліанс, Мальта

Досліджуйте мальовничий острів і водночас навчайте англійську

Детальніше »
Від 12 до 17 років

Сент-Полс-Бей, Мальта

Поліпшіть свої знання англійської та насолоджуйтеся прекрасними пляжами

Детальніше »
Від 12 до 17 років

Борнмут

Вивчайте англійську мову у жвавому місті з розкішним пляжем

Від 12 до 17 років

Істборн

Вирушайте на сонячний морський курорт та вдосконалюйте свої знання англійської мови

Від 12 до 17 років

Брайтон

Вивчайте англійську мову на морському курорті з безліччю розваг

Детальніше »
Від 14 до 21 року

Ванкувер

Вдосконалюйте свої навички володіння англійською мовою у жвавому місті

Детальніше »
Від 14 до 17 років

Лондон Ілінг

Вивчайте англійську у столиці Великобританії

Детальніше »
Від 12 до 17 років

Північний Лондон

Вивчайте англійську у багатонаціональному мегаполісі

Детальніше »

Ваша ідеальна подорож з вивченням англійської мови

Успішне вивчення англійської

З нами ви дізнаєтеся, як найкраще вивчити цю світову мову! Ми допоможемо вам ефективно досягти поставленої мети!

Ваше місце проживання

Познайомитися з побутом іншої країни в приймаючій родині, або жити в одній квартирі або в резиденції з іншими учасниками? Що Ви оберете?

Детальніше »

Мовні курси для всіх

Якщо ви новачок, просунутий учень або готуєтеся до отримання мовного сертифіката, ми підберемо курс, який відповідає вашим цілям.

Детальніше »

Наші послуги

Ми пропонуємо мовні курси найвищої якості. З нами ви отримаєте все необхідне для комфортного проведення часу!

Детальніше »

Ваші переваги з нашими курсами англійської мови

На відміну від звичайного курсу англійської мови, під час навчальної поїздки ви постійно спілкуватиметеся мовою, що вивчається, навіть поза курсами. Ви зможете використовувати отримані знання у повсякденному житті та розмовляти англійською мовою з місцевими жителями та іншими іноземними учасниками. Ви також відкриєте для себе культуру обраної вами країни, вивчіть фрази та розмовні слова у викладачів-носіїв мови та познайомитеся зі звичаями та способом життя країни.

Оскільки під час поїздки для вивчення англійської мови ви постійно стикаєтеся з мовою, ви постійно виходите за межі своєї зони комфорту і таким чином підвищуєте свою впевненість у собі та у своїй англійській. Протягом усієї вашої подорожі ми підтримуватимемо вас у вдосконаленні ваших знань англійської мови!

Для кого підходять наші курси англійської мови?

Наші курси англійської мови підходять для дорослих та підлітків, які хочуть вивчати англійську мову у невимушеній атмосфері та провести незабутні канікули! Неважливо, скільки вам років, чи ви починаєте і не маєте практично ніяких знань, чи ви вже добре розмовляєте англійською, але хочете вивчити його досконало - у нас є підходящий курс для вас.

Чи можна вивчити англійську за 4 тижні під час мовної поїздки?

За допомогою мовної поїздки до англомовної країни вивчити англійську до певного рівня за 4 тижні цілком можливо. Оскільки під час програми вивчення англійської мови ви постійно стикатиметеся з мовою, а також відвідуватимете курси, ви досягнете неймовірного прогресу в розмовній англійській за дуже короткий час. Поїздка для вивчення англійської мови також дає вам можливість попрактикуватися в розмовній англійській мові з носіями мови. Це особливо допоможе вам покращити свою англійську, тому що ви зможете запозичити деякі фрази та ідіоми, які носії англійської мови використовують у своїй повсякденній мові.

Проживання та навчання під час курсу англійської мови

Відповідно до наших високих стандартів, наші викладачі є носіями мови та мають високу кваліфікацію. Під час поїздки для вивчення англійської мови ви спілкуватиметеся виключно з викладачами-носіями та іншими іноземними учасниками. Найсучасніші навчальні матеріали та новітні лінгвістичні відкриття - ваші постійні супутники у поїздці з вивчення мови. Ви також пройдете вступний тест, щоб взяти участь у найбільш підходящому саме для вас курсі. Під час поїздки для вивчення англійської мови ви почуватиметеся комфортно та добре не тільки в нашій мовній школі, але й у будь-якому вибраному вами типі проживання.

Номери з іншими учасниками

Забронюйте собі житло у квартирі чи резиденції разом з іншими учасниками з усього світу. Ви швидко заведете нових друзів та отримаєте можливість застосувати свої нові знання англійської мови на практиці.

Приймаючі родини, обрані саме для вас

Забронюйте житло вприймаючій родині яка буде ретельно підібрана для вас. Проживання в приймаючі родині, дає вам перевагу постійного мовного оточення під час навчання англійській мові і в той же час безпосереднього знайомства з культурою.

Вся найважливіша інформація як на долоні

Замовте або перегляньте наш безкоштовний каталог, щоб отримати детальну інформацію про наші мовні курси, пропоновані нами напрямки, типи розміщення та багато іншого!

Наш безкоштовний каталог