Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Про Sprachcaffe
Плюси

Відкрийте для себе світ Sprachcaffe та познайомтеся з особливостями нашої компанії в розділі "На перший погляд", що робить нас особливими на цьому ринку.

Основні причини, через які для мовного курсу за кордоном слід вибрати саме нас, представлені на рубриці "Вартості". Тут ви познайомитеся з фактами, що свідчать про наш досвід та успіх.

На сторінці "Шлях до успіху" ви знайдете інформацію про мовні рівні та ознайомитесь з реальними часовими рамками, за які можна вивчити іноземну мову. Ця інформація допоможе вам підібрати ідеальний мовний курс.

Курси іноземних мов за кордоном Sprachcaffe найвищого стандарту. Найвищий рівень викладання підтверджується нашим співробітництвом з багатьма організаціями, які визнають мовні курси Sprachcaffe: "Партнери"

Відчуйте на собі найвищу якість викладання у наших мовних школах для дорослих або у мовних таборах для молоді зі Sprachcaffe!

Мовні школи по всьому світу

Sprachcaffe - це 28 мовних шкіл у захоплюючих місцях по всьому світу. Більшість наших шкіл належать Sprachcaffe, що дозволяє безпосереднє та нескладне обслуговування наших клієнтів. Але й наші школи-партнери нічим не гірші.

Інтернаціоналізм у Sprachcaffe

У Sprachcaffe навчаються студентів усіх національностей: італійці, німці, іспанці, японці, французи, українці... всі вони вчать нову мову та досліджують нову країну.

Ця мультинаціональність надає нашим студентам неповторну нагоду спілкуватися з іншими мовними учнями мовою відповідної країни - успіх гарантований!

Якість Sprachcaffe

Задоволені відгуки наших студентів говорять самі за себе. Щоб покращити наші мовні поїздки та зробити їх ще привабливішими, ми безперервно працюємо над покращенням якості школи. З цієї причини ми просимо наших клієнтів повідомляти про всі побажання та пропозиції в нашій анкеті. Наш персонал завжди піде на зустріч.

Наша мета

Ми підтримуємо контакт з нашими колегами по всьому світу - у мовних школах та в наших офісах. Нашою метою є приємні високоякісні курси іноземної мови та можливість вільного спілкування у мовному середовищі.

Переваги Sprachcaffe

Так як наші клієнти для нас є дуже важливими, ми пропонуємо цікаві бонусні програми. Отримайте бонус: в якості подяки за вашу другу, третю або четверту подорож, ви зможете заощаджувати в рамках бонусної програми "FANtastico".