Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Мовні сертифікати та іспити

Мовний сертифікат, мовний диплом або мовний іспит - це сертифікат про проходження тесту, який підтверджує ваш поточний рівень володіння мовою за допомогою стандартного мовного тесту та документує його порівнянним чином. Існують мовні сертифікати, термін дії обмежений, тобто. які можна використовувати лише протягом обмеженого часу, та сертифікати, термін дії яких необмежений.

Навіщо мені знадобиться мовний сертифікат?

Мовні сертифікати є обов'язковою умовою для роботи або навчання за кордоном. Але місцеві роботодавці також хочуть, щоб ваші мовні навички були підтверджені професійним сертифікатом.

Іспити на мовні сертифікати, такі як Кембриджський сертифікат, IELTS, TOEFL, DELE, TestDAF та TELC, непрості; їхня мета - продемонструвати просунутий рівень володіння мовою. Саме тому є курси, які спеціально готують студентів до отримання певних сертифікатів.

Про мовні сертифікати у двох словах

Сертифікати з англійської

Найважливішими мовними сертифікатами є кембриджські сертифікати (наприклад, Cambridge Assessment English), TOEFL та IELTS.

До англійських сертифікатів

Сертифікати з іспанської

Найважливіший іспанський сертифікат - DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera).

До іспанського сертифіката

Сертифікати з французької

Найважливішим іспитом з французької є сертифікат DELF (diplôme d'études en langue française).

До французького сертифікату

Сертифікати з італійської

Найважливішим іспитом з італійської мови є сертифікат CILS (Certificazione di Italiano come Lingua Straniera), що видається "Università per Stranieri di Siena".

До італійського сертифіката

Сертифікати з німецької

Найбільш важливими іспитами з німецької мови є TestDAF (Test Deutsch als Fremdsprache) або іспит TELC Deutsch B1.

До німецьких сертифікатів

Підготовка до здачі екзамена для отримання мовного сертифіката

Sprachcaffe пропонує спеціальні курси для підготовки до визнаних мовних сертифікатів. За допомогою Sprachcaffe ви можете підготуватися до складання Кембриджського сертифікату (FCE, CAE), IELTS, TOEFL, DELE, TestDAF та TELC. Середня тривалість цих курсів становить 12 тижнів. Щоб брати участь у цих курсах, ви повинні мати хороші знання відповідної мови.

Ви працюватимете над навичками усного та письмового спілкування протягом 20 уроків на тиждень. Основна увага приділяється розумінню граматики. Для спеціальної підготовки наші викладачі ознайомлять вас із процедурою та структурою відповідного іспиту на прикладах та вправах.

Офіційний сертифікат підтверджує участь в одному з наших екзаменаційних курсів та об'єктивно документує ваші знання відповідної іноземної мови. Тому вона може стати вирішальною перевагою у вашому резюме під час вступу на навчання чи роботу. Мовні сертифікати визнаються та є обов'язковою умовою для багатьох зарубіжних університетів та роботодавців.

Структура підготовчих курсів

Ваше розуміння мови на слух покращується за допомогою текстів, що використовуються. Наші викладачі навчать вас ефективним прийомам сприйняття інформації. Передаючи інформацію, ви досягнете більшої впевненості в собі та в мові, що вивчається. Осмислення граматичних контекстів також є одним із основних напрямків, який наші викладачі інтенсивно розвивають, використовуючи найсучасніші матеріали.

  • Тривалість курсу: близько 12 тижнів
  • Уроки: 20 або 30 уроків на тиждень спеціальної підготовки до іспитів
  • Мінімальний вік: 16 років (до 18 років за згодою батьків)

Частина щотижневих занять з мови використовується для спеціальної підготовки до вибраного іспиту. Наші викладачі на прикладах та вправах ознайомлять вас із процедурою та структурою кожного іспиту. Точна програма може змінюватись в залежності від студента, викладача та типу курсу. Скористайтеся нашим універсальним пакетом і зосередьтеся на підготовці до майбутнього мовного іспиту. Наші мовні поїздки включають безліч інших послуг на додаток до замовленого підготовчого курсу.

Мовна подорож зі складання іспиту на сертифікат

Підготуйтеся до сертифіката в мовній поїздці в невимушеній атмосфері з іншими однодумцями. Ви повністю поринете у відповідну мову і удосконалюватимете свій мовний рівень цілодобово - ви житимете в оточенні англійської мови.

Мовні поїздки із сертифікатом

Онлайн-курси іноземних мов із сертифікатом

Підготуйтеся до складання іспиту на мовний сертифікат онлайн, не виходячи з дому. Ви будете вдосконалювати свій рівень мови у невеликих онлайн-групах разом з іншими однодумцями та викладачем та будете ідеально підготовлені до складання мовного іспиту.

Мовні курси онлайн

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами