Ваша мовна подорож до Німеччини

Вам подобається німецька? Тоді вивчіть його з Sprachcaffe у Німеччині.

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Подорож із вивченням німецької

Вивчіть одну з найважливіших європейських мов або ефективно і особливо швидко покращіть мовні навички. У країні поетів та мислителів є на що подивитися, і ви познайомитеся з деякими з них наживо під час нашої поїздки для вивчення німецької мови. У той же час ви проведете незабутні дні, повні подій історії та культури. Перевага вашої поїздки для вивчення німецької мови полягає в тому, що вона поєднує інтенсивне, захоплююче навчання з відпочинком у справді цікавій обстановці. Вивчення німецької мови як іноземної стало дуже популярним, оскільки цією мовою говорять також в Австрії та Швейцарії - близько 105 мільйонів людей у всьому світі.

Завдяки поїздці з вивченням німецької мови ви зможете відкрити для себе безліч граней батьківщини Ґете, Шіллера та Баха, а також вивчити мову цих всесвітньо відомих особистостей! Вам залишається лише вибрати одну з наших сучасних мовних шкіл для вивчення німецької мови!

Курси німецької для дорослих

Німеччина
Франкфурт на Майні

Гессенський затишок зустрічається з космополітичним смаком у сучасному банківському мегаполісі.

Докладніше про Франкфурт »

Курси німецької для підлітків

Ваша ідеальна мовна поїздка до Німеччини з Sprachcaffe

Вивчайте німецьку з Sprachcaffe

Вивчення німецької мови з Sprachcaffe - це не тільки задоволення, але і відмінна інвестиція у ваше майбутнє.

Детальніше

Відповідний мовний курс

Ми визначимо ваш рівень володіння мовою, і ви отримаєте мовний курс, який підходить саме вам.

Детальніше

Варіанти проживання

Наші мовні школи пропонують приємну атмосферу для навчання. А для того, щоб ви відчували себе як удома, оберіть у нас є житло!

Детальніше

Наші всебічні послуги

У Sprachcaffe вам не доведеться ні про що турбуватися - ми пропонуємо все, що потрібно з нашим універсальним пакетом послуг!

Детальніше

Виберіть одну з двох наших шкіл німецької мови

З нами у вас є можливість покращити свою німецьку мову в одній із двох мовних шкіл у німецьких містах Франкфурт-на-Майні або Мюнхен. Мовні школи, розташовані в центрі міста, є ідеальною відправною точкою для кращого знайомства з містами та встановлення контактів із місцевими жителями та іншими іноземними учасниками.

Ваші переваги поїздки з вивченням німецької мови

Завдяки нашим мовним курсам ви швидко просунетеся вперед, а також відкриєте для себе менталітет та гостинність німців. Познайомтеся з місцевими жителями у пивній, помилуйтеся численними історичними будівлями та пориньте в багату на подію історію країни. Якщо ви будете взаємодіяти з людьми та культурою країни, ви досягнете ще більш інтенсивних результатів. Вчіть мову там, де нею розмовляють! Під час мовної поїздки до Німеччини ви набудете цінного досвіду, покращите свої знання німецької мови та чудово проведете час.

Для кого підходять подорожі з вивченням німецької мови?

Якщо ви хочете поліпшити свою німецьку мову, неважливо, початківець ви або вже володієте ним на рівні. За допомогою нашого вступного тесту, який ви проходите на початку вашої мовної поїздки, ми підбираємо курс, який відповідає вашому рівню володіння мовою.

Проживання та навчання під час поїздки до Німеччини

У наших мовних школах заняття проводять лише носії мови. Це означає, що під час навчання ви будете постійно стикатися з мовою та вивчати граматичні правила та лексику, а також розмовні терміни та різні ідіоми. Оскільки інші учасники курсу знаходяться на тому ж рівні, що й ви, уроки мови будуть адаптовані до прогресу в навчанні.

Щоб зробити ваше перебування максимально комфортним, ви можете вибрати один із безлічі варіантів проживання:

Проживання в резиденції

Ви будете жити у резиденції разом з іншими учасниками. Таким чином, ви зможете обмінюватися ідеями з іншими іноземними учасниками та після занять.

У приймаючій родині

Хочете познайомитися із справжнім німецьким стилем життя? Якщо під час мовної поїздки ви будете жити в німецькій приймаючій родині, це буде просто!

У вас є питання чи потрібна порада?

Ми завжди готові допомогти вам у вирішенні будь-яких питань!

Зв'яжіться з нами