Шлях до успіху

Якщо ви хочете спілкуватися іноземною мовою як рідною, то ваша мета - поступово покращувати свій мовний рівень.

Визначення мовного рівня

Перш ніж розпочинати мовний курс, необхідно визначити актуальний мовний рівень. У цьому вам допоможе наш тест, за допомогою якого ми підберемо вам відповідну групу.

 • Академічний рівень: ідеальне володіння навичками граматики та лексики, т.к. ви спілкуєтесь іноземною мовою на рівні носія мови.
 • Вищий рівень: Ви можете впевнено спілкуватися іноземною мовою, проте іноді у вас виникає словниковий дефіцит у спеціалізованих темах. Ви висловлюєте та підтримуєте свою думку вільно та правильно.
 • Високий рівень: Ви досягли хорошого рівня володіння мовою та знаєте деякі мовні тонкощі та нюанси. Ви також можете вести дискусії про повсякденне життя та розуміти розмови.
 • Рівень вищий за середній: Ви добре розумієте більшість неспеціалізованих тем і граматичних конструкцій.
 • Середній рівень: Ви можете спілкуватися у багатьох повсякденних ситуаціях, писати листи та читати нескладні газетні статті.
 • Елементарний рівень: Ви можете говорити про повсякденні заходи та використовувати початкові граматичні конструкції. Ви розумієте нескладні повідомлення, інструкції та напрямки.
 • Базовий рівень: Навіть якщо ви починаєте як початківець з нуля, з нами у вас є шанс день за днем ​​вчитися говорити іноземною мовою.

Якщо ви хочете перевірити ваш мовний рівень, використовуйте наш тест онлайн.

Визначення особистих цілей

Подумайте, яку мету ви переслідуєте у вивченні іноземної мови. Наша система допоможе вам підібрати правильну тривалість та інтенсивність занять. Будь то легка розмова на певні теми або досконале володіння мовою - ми підберемо для вас відповідний курс мови!

 • C2 - Персональний стиль: якщо ви хочете спілкуватися іноземною мовою як рідною. Ви хочете покращити ваш стиль мови та максимально точно висловлювати свої думки.
 • C1 - Усне володіння мовою: впевненість під час розмови та чудовий письмовий стиль - це ваша мета. Ви хочете вдосконалити повсякденний та формальний стиль вашої мови.
 • B2 - Мова презентацій та переговорів: ви хотіли б навчитися, як говорити іноземною мовою абсолютно спонтанно в будь-яких ситуаціях і бути здатним виступати на презентаціях та переговорах.
 • B1 - Високі знання мови: ваша мета - це ретельно розібратися в деталях та нюансах іноземної мови, працювати над проектами з носіями мови, читати газети та вільно розмовляти телефоном.
 • A2 - Участь у спілкуванні: ви бажаєте розуміти контекст розмов та самому брати участь у дискусіях та бесідах. Читання стандартної ділової кореспонденції допоможе вам досягти цієї мети.
 • A1 - Базова розмова: ви хотіли б розуміти та відповідати на короткі та прості запитання та писати нескладні тексти.

Вибір відповідного курсу

Будь ласка, зверніть увагу, що ця таблиця базується на інтенсивному курсі (30 уроків на тиждень). Але показники можуть змінюватись в залежності від віку та інших особливостей.

Актуальний рівень та цілі C2 C1B2 B1 A2 A1
Академічний2 тижні -----
Вищий4 тижні2 тижні----
Вищий6 тижнів 4 тижні 2 тижні ---
Вище середнього 12 тижнів 6 тижнів 4 тижні 2 тижні --
Середній24 тижні 12 тижнів 6 тижнів 4 тижні 2 тижні -
Базовий48 тижнів 24 тижні 12 тижнів 6 тижнів 4 тижні 2 тижні
Початківець- 48 тижнів24 тижні 12 тижнів 6 тижнів 4 тижні