Мовні курси високого стандарту

Завдяки співпраці з багатьма міжнародними організаціями, освіта в Sprachcaffe відповідає найвищим вимогам на ринку мовних подорожей.

Наша компанія регулярно проходить акредитацію. Sprachcaffe Sprachreisen співпрацює з багатьма місцевими та міжнародними організаціями, метою яких є: підтримка високого рівня та якості мовної освіти.

Визнання міжнародними організаціями

FDSV (Fachverband deutscher Sprachreise-Veranstalter)

Sprachcaffe є членом FDSV з моменту заснування організації. Мета цього об'єднання - забезпечити споживачам високий стандарт щодо іноземних мов. Дотримання цього зобов'язання постійно контролюється. Тому членом об'єднання може стати тільки та організація, яка успішно пройшла контроль і готова до подальших перевірок.

DIN (Deutsches Institut für Normung) Фірма, яка надає якісні послуги, повинна виконувати певні критерії щодо мовних курсів та проживання. Вибір організатора мовної поїздки, який відповідає всім вимогам DIN, сприяє успіху вашої подорожі.

ACCET (Accrediting Council of Continuing Education and Training) Метою заснованого в 1974 році союзу ACCET є створення єдиних стандартів для освіти в США. Також АССЕТ контролює якість послуг у сфері освіти. Це перший союз, метою якого є підвищення кваліфікації та освіта, офіційно визнаний Департментом освіти США та сертифікований ISO.

ALTO (Assocation of Language Travel Organisations)

ALTO - міжнародне об'єднання компаній, що організовують мовні поїздки та пропонують курси іноземних мов. В даний час до Асоціації входять понад 170 мовних шкіл, агенцій, що організують мовні поїздки та товариств більш ніж 40 країн світу. Мета ALTO - гарантія чесного та відповідного бізнесу між членами Асоціації.

ASILS (Associazione Scuole d'Italiano come Lingua Seconda)

ASILS - це об'єднання найкращих мовних шкіл Італії, в яких пропонується вивчення італійської мови як іноземної. Асоціація контролює дидактику вчителів та прагне забезпечити європейський стандарт навчання.

ENGLISH UK

English UK був заснований у 2004 році внаслідок злиття двох організацій ARELS та BASELT. Понад 400 членів цієї федерації працюють у таких установах, як приватні школи, фонди, центри підвищення кваліфікації та університети. Усі члени товариства акредитовані British Council.

FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations in Malta)

FELTOM - об'єднання значних мовних шкіл на Мальті. Приблизно 16 шкіл, які пропонують мовні курси на Мальті, зобов'язуються надавати високу якість навчання та обладнання шкіл. Дотримання цього зобов'язання постійно контролюється об'єднанням. Ми пишаємось тим, що наші мовні школи на Мальті є членами цього об'єднання.

ISO (International Organization for Standardization)

З 16 січня 2007 року Sprachcaffe Reisen GmbH сертифікована цією організацією. ISO - це міжнародний стандарт, визнаний у всьому світі, членами якого є понад 100 країн.

Languages Canada

Languages Canada - це головне об'єднання Канади для вивчення іноземних мов. Організація займається вивченням таких мов, як французька та англійська. Відповідно до суворої системи управління якістю продукції, пропозиції, вивчати іноземні мови у різних школах, проходять ретельну перевірку. Метою перевірки є гарантія єдиної форми освітніх послуг у Канаді.

WYSE (World Youth Student & Education)

WYSE - це туристичне об'єднання, до складу якого входять понад 500 організацій і яке представляє всесвітній союз фахівців у галузі молодіжних освітніх поїздок, а також міжнародного виховання.