Sprachcaffe на перший погляд

Sprachcaffe Languages PLUS пропонує мовні курси в 30 мовних школах, які розташовані по всьому світу. У Sprachcaffe кваліфіковані викладачі, які використовують особливий комунікативний метод. Ви зможете вивчати мову у затишній обстановці.

Мовні школи Sprachcaffe

Sprachcaffe пропонує мовні курси в країні, де вибрана іноземна мова є мовою повсякденного спілкування. Сама країна, місто та його мешканці - незамінна частина навчального процесу.

Ви вчитимете мову в приємній атмосфері, без страху зробити помилку і зустрінете нових друзів. Назва нашої організації полягає в наступному: воно складається з двох частин "Sprach" та італійського "Caffè", які разом складають "Sprachcaffe". Це вкотре підтверджує те, що у всіх наших школах по всьому світу приємна атмосфера для спілкування та вивчення іноземної мови.

Наші курси дуже інтернаціональні, ви будете вивчати мову зі студентами з усього світу. Наші школи знаходяться в найцікавіших місцях, де є багато можливостей для розваг. У вас також є вибір між пульсуючими великими містами та провінційним шармом маленьких містечок.

Висококваліфіковані викладачі

У Sprachcaffe особлива увага приділяється професійним викладачам. Наші вчителі по всьому світу - це носії мови, кваліфіковані професіонали з вищою освітою.

Вони пропонують ідеальну комбінацію ефективності та ентузіазму. Їх характер, почуття гумору, енергія та чутливість грають вирішальну роль в успіху наших курсів. Наші викладачі розглядають свою роботу не як професію, а як покликання. Коли закінчуються заняття, вони можуть дати пораду, як організувати свій вільний час, та надати допомогу при проблемах з мовою.

Навчальний матеріал, який використовують наші викладачі, цікавий, актуальний та відповідає рівню знань студентів. Наші викладачі створюють реальні комунікативні ситуації, наприклад, діалог, інтерв'ю та ін., щоб одразу використати нові слова або граматичні структури в мові.

Наші викладачі намагаються створити позитивну та креативну навчальну обстановку, сприяючи тим самим швидкому досягненню успіху у вивченні іноземної мови.

Навчальний метод Sprachcaffe

Завдяки багаторічному досвіду роботи, ми змогли відкрити новий метод навчання, який довів свою ефективність. Ми трансформуємо стресову ситуацію на уроці у креативну обстановку навчання за найкоротший час. Завдяки цьому урок завжди проходить у найсприятливішій для студентів обстановці, що ефективно впливає на їх успіх у навчанні.

Щоб почати розмовляти іноземною мовою, вам необхідний метод навчання, що базується на комунікації. Ключ до всього - активне занурення у мову. З самого початку ви зможете говорити іноземною мовою, застосовуючи вивчене на заняттях на практиці. Цей метод допоможе вам швидко та легко вивчити нову мову та застосовувати її у повсякденному житті.