Ваша подорож до Китаю

Навчання в Пекіні може бути таким чудовим.

Перейти до школи у Китаї »

Встигни заощадити: літні знижки! 🏖️🌊

Ексклюзивні знижки на ваші подорожі в останній момент ✈️ Готуйтеся до неперевершених пропозицій!

Зроби резервацію прямо зараз!

Вивчення китайської мови

Мовні курси за кордоном - це найефективніший та найцікавіший спосіб вивчити китайську мову або поглибити свої знання. Зараз дуже популярно проводити свою відпустку у цій країні. У зв'язку із сьогоднішнім економічним бумом у Китаї, китайська мова відіграє важливу роль у політиці та економіці.

Вивчаючи китайську мову за кордоном, ви поринете в китайську культуру і насолодитеся незабутньою відпусткою. Ви зможете вибрати для себе відповідний мовний рівень (від початкового до просунутого), групові або індивідуальні заняття, стандартний курс або поглиблене вивчення. Перед початком курсу потрібно буде пройти тест. Таким чином, ми гарантуємо, що підберемо для вас відповідний варіант мовного курсу.

Курси китайської мови

Почніть вивчати китайську мову! Одна з найперспективніших і найвпливовіших мов у світовій економіці.

Культурний досвід

Ваша поїздка з вивчення китайської мови запам'ятається вам: досвід східної культури - унікальний досвід.

Дозвілля

Наші координатори підкажуть вам безліч варіантів для проведення цікавого дозвілля в Китаї.

Ефективне спілкування

Швидке та ефективне вивчення мови завдяки спілкуванню з місцевими жителями та іноземними студентами.

Навчання у Китаї

Сучасний Китай – спадкоємець великої цивілізації

Детальніше »
Чому варто вибрати китайську мову за кордоном?

Вивчаючи китайську мову за кордоном, ви відкриєте для себе дивовижну культуру та традиції цієї багатогранної країни. Китайська - одна з найважливіших мов у світі і вона відіграє важливу роль у науці, політиці та економіці. Відкрийте собі все культурне різноманіття Серединного Царства. Вивчаючи мову за кордоном, ви пізнаєте світ та культуру людей цієї країни. Пориньте в чарівні аромати, традиційну кухню та унікальну культурну спадщину, яка сформувалася під впливом багатої історії. У будь-якому випадку це дуже корисний досвід. Ви покращите китайську, отримаєте незабутні враження та задоволення від поїздки. Китайська мова за кордоном - це унікальне поєднання мовного курсу та подорожі до цікавої країни.

Якщо Вам не вдається вирушити в подорож для вивчення мови, ми завжди раді запропонувати Вам онлайн курси китайської мови.

Подивитись ціни та зробити бронювання